Jump to content

предни габарити


Recommended Posts

Някой знае ли нещо по въпроса да ли са забранени тези цветни предни габарити?Аз по принцип знам,че няма никакъв проблем,но онзи ден когато отидох в един магазин и между другото попитах и за това,продавачката ми каза ,че били забранени от полицаите и затова не доставяли?Има ли такова нещо или са ме излъгали?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За селските сини зелени и незнам още какви лампички ли говориш?Да не са като тези дето бакшишите и селтаците си ги слагат на пръскалките на чисачките?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Забранени са тези селяниии...особено сините които дават +10 коня :hilezh:

Маитапа на страна,има такива диоди,само 4е бели и светят много красиво...сини червени зелени,пълне селяния :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изключително много благодария на "OWNER" и "RhINoX^" за предоставената информация,направо съм трогнат!И все пак нищо не успях да разбера от отговорите ви!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Забранени са

Незнам колко по ясно да ти го кажа...куките се заяждат :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

drag_bgр потърси имаше точно такава тема със снимки и колегата се беше справил перфектно.

Ако си навит на бели вместон сини си сложи бели разсейващи или насичени диоди със съпротивления запоени на крушките на габаритите и си готов. Аз имам такива бели но нямам време да си ги направя.

По добре си намери някакви изгорели или по-евтини крушки защото ползваш само основата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Продават си диоди който се слагат на мястото на крущката и без побългаряване в АУТОМАНИЯ и доста добре расейват це постна снимка

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...