Jump to content

Проблем със автоматична скоростна кутия


nicora

Recommended Posts

става въпрос за а6 ц5 2,5 афб мотора автоматик 99година

Та колата няма никакви грешки нито в двигателя нито във скоростната кутия,

а когато я запаля сутрин студена не иска да потегли, чак когато загрее двигателя и почне да загрява маслото в кутията леко полеко колата тръгва след около половин километър няма никакви проблеми вече

просто е страшно изнервящо да чакаш по 20 мин за да потеглиш ако някой има някакви идеи от какво може да става проблема да пише благодаря предварително :hilezh:

също и ако някой има описание на каналите на скоростната кутия също ще са от помощ много защото имам съмнение че един от датчиците за оборотите работи доста хаотично но незнам кой от всички датчици е

Редактирано от nicora
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега пиши ако имаш развитие по проблема. Не че моята не потегля по бавно с по високи обороти когато е студена, но ми е интересно за тези дачици на оборотите и тяхната хаотична работа. Ако признаците са че превключва предавките когато си поиска значи и аз имам проблемче.

Иначеси нямам идея какъв ще да е проблема.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да когато не иска да потегли и дам повече газ (3000оборота) се опитва да тръгне но адски бавно и днес ще проверят маслото дали е достатъчно и ще пиша ако има някакви резултати

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От сега ти казвам, че само с масло няма да се разминеш късмет де може да си изключение :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От сега ти казвам, че само с масло няма да се разминеш късмет де може да си изключение :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако случайно кутията е труп, като не ти го пожелавам, но ако е, имам перфектна кутия за теб :bia: на лс може да се разберем

Редактирано от ghostdog
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...