Jump to content

Въпрос за автоматично вдигане на стъклата.


ilia2

Recommended Posts

Здравейте,

Имам Ауди а3 2002 година 1.8Т Quattro ARX.

Интересува ме дали има начин компютъра да се програмира така, че да вдига автоматично стъклата при заключване на автомобила?

Колата няма аларма, а само оригинално централно заключване, след заключване ако задържа бутона повече от 3 секунди стъклата се вдигат но това не ме устройва, искам да го прави автоматично при заключване.

Благодаря.

Редактирано от ilia2
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Комфорт модула работи като се задържи бутона натиснат. Сложих си аларма МАК и сега на всяко заключване от МАК-дистанционното си вдига стъклата автоматично. Излезе ми 140 лв. с монтажа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Комфорт модула работи като се задържи бутона натиснат. Сложих си аларма МАК и сега на всяко заключване от МАК-дистанционното си вдига стъклата автоматично. Излезе ми 140 лв. с монтажа.

Колега, аз карам А4, 1997 г. и нямам нито дистанционно централно заключване, нито аларма. Заключвам с ключа.Ако си сложа аларма ще се получи ли и дистанционно централно заключване или първо ще трябва да заключа колата с ключа и след това да включа алармата?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С алармата (ако поддържа такава фунция, естествено) ще стане и централното заключване от дистанционното.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, аз карам А4, 1997 г. и нямам нито дистанционно централно заключване, нито аларма. Заключвам с ключа.Ако си сложа аларма ще се получи ли и дистанционно централно заключване или първо ще трябва да заключа колата с ключа и след това да включа алармата?

Най-добре се консултирай със сервиз за аларми. Ако сега колата ти няма комфорт модул, най-вероятно ще трябва да се постави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 8 months later...

<!--quoteo(post=1397962:date=Dec 2 2010, 18:19:name=Пламен П)--><div class='quotetop'>Цитат(Пламен П @ Dec 2 2010, 18:19) <a href="index.php?act=findpost&pid=1397962"><{POST_SNAPBACK}></a></div><div class='quotemain'><!--quotec-->Комфорт модула работи като се задържи бутона натиснат. Сложих си аларма МАК и сега на всяко заключване от МАК-дистанционното си вдига стъклата автоматично. Излезе ми 140 лв. с монтажа.<!--QuoteEnd--></div><!--QuoteEEnd-->

Колега, аз карам А4, 1997 г. и нямам нито дистанционно централно заключване, нито аларма. Заключвам с ключа.Ако си сложа аларма ще се получи ли и дистанционно централно заключване или първо ще трябва да заключа колата с ключа и след това да включа алармата?

мои приятел има ауди 97 г. мн слабо от към екстри ,даже само предните стъкла са му ел ,и тои само с кюча я заключваше преди да сложи аларма ,после при заключване и стъклата сами му се вдигаха (само предните разбира се :gruebel: ) и колата се заключваше от дистанционното.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Комфорт модула работи като се задържи бутона натиснат. Сложих си аларма МАК и сега на всяко заключване от МАК-дистанционното си вдига стъклата автоматично. Излезе ми 140 лв. с монтажа.

колега къде са ти слага ли алармата че и моита е мак ама не вдига стъклата така я купих питах на едно две места но не се занимават с този модел аларми

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега къде са ти слага ли алармата че и моита е мак ама не вдига стъклата така я купих питах на едно две места но не се занимават с този модел аларми

Алармата МАК не може самостоятелно да ти вдига стъклата,ако нямаш заводски комфорт модул,който да ти вдига стъклата със задържане на ключа при заключване.Тя просто има канал, по който се подава захранване към този модул при заключване и стъклата се вдигат.Ако този комфорт-модул ти липсва,за да си реализираш екстрата трябва да си купиш допълнителен модул,който да се управлява от алармата/аз така направих и в тази тема е описано как става точно с аларма МАК http://audibg.com/forum/index.php?showtopic=101106/

Иначе,моята аларма МАК ми я слагаха в Ravena-Надежда

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Здравейте,

Имам Ауди а3 2002 година 1.8Т Quattro ARX.

Интересува ме дали има начин компютъра да се програмира така, че да вдига автоматично стъклата при заключване на автомобила?

Колата няма аларма, а само оригинално централно заключване, след заключване ако задържа бутона повече от 3 секунди стъклата се вдигат но това не ме устройва, искам да го прави автоматично при заключване.

Благодаря.

здр. колега при мен на а4 ката го прави с алармата и нямам грижи...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен си се вдигат стъклата със заключването от дистанционното. Мислех си че това е стандартна функция, но явно е от алармата. Принципно нямам дистанционно за алармата, само с ключа за колата оперирам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При старите А3 (8L) има такава опция прз Ваг-ком, но е куца.....задържаш бутона, ама трябва да го държиш здрави стиснат докато не се затворят съвсе, щото иначе остават донякъде и процедурата трябва да се повтори...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...