Jump to content

Дайте Акъл за а4


msi200

Recommended Posts

Просто доста се усеща лаг-а, което пък според мен я прави доста "нервна"!

Лага при изпълнение, което не е за състезания кола е неизбежен (освен ако не натискаш газ + спирачка). Но пък като го покараш малко спира да ти пречи. Разбира се, ако и търсиш кусури, винаги ще намериш :-)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Nasti, за тебе като за приятел мислех да ти дам да покараш нещо русо от контингента ми ама като искаш карай колата, аз избирам каката:lol:

Все си мисля че ще си по-навит на некоя кака щото на коли сме се накарали вече:D

А Tsvet40 нема да ги зимаме щото той е сериозен човек а не курвар като нас:D

Ние така и така ще се пържим в казана, толко сме грешни вече:huh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

msi200, обади ми се и ела я покарай 0888637051

Мерси много Audi_90, малко хора биха си дали колата да я кара някакъв чужд човек... Евала за това. Обаче на мен ми е неудобно да те притеснявам и ще намеря начин да тествам а4-ката на някой познат. От пасат и супърб вече имам впечатления, много добри коли са, с много екстри, и по-евтини. Ама Аудито си е Ауди:huh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси много за информацията.

Само един последен въпрос -  колко е реалната цена на 2002 а4 турбо куатро с повечко екстри - в смисъл моя човек да не ме натовари нещо излишно...

Форума е супер интересен и се надявам да влизам тук и занапред:(

ми свали около 15% от цената на тази:

http://www.mobile.de/SIDxNEQibmpBrp-WqGxbx...11111186313469&

и ще получиш твоята цена,само че тая е акцизна,така че не те урежда ма горе-долу там са цените- минимум 17-18 евро в германия ,за читава кола.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съвсем.... А4 е еквивалентно на Октавия. Пасат и Супърб са друг клас.

А4 е екивалентно на пасат бре,октавията си е голф,колкото до материалите на

пасата и А4 имали са нещо общо ма в някой друг живот,светлинни години ги делят една от друга...за стария пасат приказвам,новият е друга тема.

П.С, субърба си немам идея в кои клас е....ма те май и чехите не знаят.....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако пък говорим за новите модели, аз ги навързвам така:

нова октавия - пасат, а4 - супърб

и купетата им вътре си приличат много един с друг.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

......

Йиихаа, един път да не се съглася с теб и да съм сигурен, че съм прав :(

Някъде да си видял да тестват А4 с Пасат? Е, освен ако не е някое българско списание, но ти не мисля, че ги четеш тея. А4 е в един клас с БМВ 3 и Мерцедес Ц-Класа и всички, които влизат в тази категория. Октавията също. :D

Пасат-а си е много по-голям и съответно влиза конкуренция директно на А6, 5та серия и Е-Класа.

Моля те разгледай някой друг сравнителен тест и свери тези данни. Аз го направих вече :D

П.С, субърба си немам идея в кои клас е....ма те май и чехите не знаят.....

Още ми е пред очите една статия в Аутобилд, от първите даже, за Супърб резнат на половина с Фотошоп и наставен с половинка от Пасат 4ка. Абсолютно едно към едно! Разликата е в дължината и то в полза на Пасат-а: 4803мм към 4683мм. Иначе височина и широчина е 1:1.

:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Йиихаа, един път да не се съглася с теб и да съм сигурен, че съм прав :(

Някъде да си видял да тестват А4 с Пасат? Е, освен ако не е някое българско списание, но ти не мисля, че ги четеш тея. А4 е в един клас с БМВ 3 и Мерцедес Ц-Класа и всички, които влизат в тази категория. Октавията също. :D

Пасат-а си е много по-голям и съответно влиза конкуренция директно на А6, 5та серия и Е-Класа.

Моля те разгледай някой друг сравнителен тест и свери тези данни. Аз го направих вече :D

:)

[/quote

стига бе Пасата си е на платформата на А4 както,октавиата на платформата на голфа....

http://www.autobild.de/test/neuwagen/artik...artikel_id=8705

я ми кажи дали съм прав тука пише mittelklasse kombis, виждам некъв pasat,

http://www.autobild.de/test/neuwagen/artik...artikel_id=9786

а доколкото съм чувал А6 се води oberklasse:

http://www.autobild.de/test/neuwagen/artik...artikel_id=8908

Редактирано от deliveryman
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Визи, послушай Deliveryman, прав е. И аз мислех като теб преди време докато се оказа че греша, мислех че Пасата = А6 ама не е.....равен е на А4, и като цена са близки но Пасата щото е Фолксваген е по-евтин от А4-ката

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...