Jump to content

Визитки на форума


nmm

Recommended Posts

Мда, така му казах на човека... :dance:

Обаче резултата и на мен не ми харесва. Най малкото като че ли текста е много.

Определено ни трябва ревизия.

Анди, разбутай ги моля те някак да ти харесат поне на теб - ако трябва отрежи от текстовете и смали шрифта :dance:

Редактирано от nmm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен лично, червеното ми идва в повече.

Ето още един вариант

Благодаря ти, на мен ми харесва.

Може би само логото да е по малко.

Редактирано от nmm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ariel rulz! :stupid: Нека пробва с друг шрифт :flipoff:

Надявам се при колегата Lego всичко е векторна графика, защото иначе сериозно се обезсмисля начинанието :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зя съжаление Фотошоп не е програма за векторни графики, а за растерни. Файловете за печат изискват да са векторни! :(

Шрифта е какъвто ти хареса.... :) Просто практиката показва, че Ariel е пръв избор в 99,8% от всички случаи и от там е станал скучен, изтъркан. Виж ако правехме табелки ще пасне, но за визитка... аз поне бих го избегнал.

:dance:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Проблема е, че тук в Плевен д'ге е пълно с аудита, а форумното представяне е супер слабо.

Решихме да направим нещо като визитки на форума, и където видим подходящи хора да им ги даваме(лично), или да им ги слагаме под чистачките(например).

Въпроса е какво да е посланието за да:

1. Не бъде помислено за реклама на продукт или за нещо друго за което искат да ти вземат парите;

2. Да привлече вниманието на максимален брой хора.

Моята лична идея за момента е

- Логото на форума в горния ляв ъгъл (и от двете страни);

- Надписи:

Страна 1

Обичате ли аудито си?

Искате ли да се запознаете с други луди като вас?

Търсите ли нови приятели които да споделят вашите интереси от Плевен и региона?

Заповядайте в нашия форум на адрес
Клубни събития - Регион север!

Страна 2:

Посетете форума на Ауди Клуб България в интернет на адрес

Гарантирано, освен всичко свързано с вашите аудита, ще попаднете и на едно най колоритните места в нашия Интернет
:)

Други идеи?

Предполагам ситуацията и идентична за почти всички големи градове, та ако има ентусиасти инициативата може и да стане масова. :dance:

Защо искате да навредим на още хора? :) Нима 31 500 не стигат? :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Файловете за печат изискват да са векторни!

Разбирам твоята идея - целта е да няма пикселизация при разпечатване.

Няма място за притеснения - логото съм го правил в 3DSMax - мога да му задам и 600 ppi или пък направо в TIF.

Все пак знаеш, че PhotoShopa е от най-добрите програми за предпечатна подготовка. Работи и с векторни елементи.

Ето пример с друг шрифт - ТУК

:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Знам много добре. По случайност съм си вадил хляба с това. Има огромна разлика м/у това да има елементи за векторна графика и да е изцяло за векторна графика. Ако нямаше разлика нямаше да има Illustrator. Нали? :respekt:

Ако можеш дай логото в EPS. Друг формат не ми върши работа.

:hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Естествено може и аз да не мисля в правилната посока ама ако си намеря такова нещо на колата или пък някой на улицата ми го подаде само защото карам ауди % никога да не посетя форума е доста по-голям от тоя да нямам търпение да се прибера да се добера до лаптопа и да посетя форума на Ауди , самата идея за популяризиране няк'си не е издържана. По-добре съберете 50лв направете една реклама във фейсбук и тва е ......

А и изрази от типа "луди ли сте" , "Търсите ли още луди" , "луди ли сте по колата си" по-скоро подхождат на реклама на LOOP , ама пак отбелязвам може тва си е мое мнение , не задължавам никой с него :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Може би греша, но ми се струва, че ринговете се пресичат по различен начин горе и долу,

получава се някаква яка оптична илюзия :respekt:

Визитката е готина - само бих заменил императивния тон ед. ч. с покана мн ч. в текста,

и може би лек 3D ефект и на лентата с надписа АКБ от логото.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Визитките са готови.

Благодаря на всички и най-вече на Wizi който ги направи и Lego чиято идея ползвахме :rolleyes:.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...