Jump to content

19.01.2010 23:00 Бояна


Recommended Posts

  • Отговори 65
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Де си ве шпек, протрит ? Де одиш като те няма ти серем в устата :)

Продаде ли кофтора ве ? Баси поне в надин пробвай.

Кажи кфо стана на тая среща ебаси тайната раота.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Продаде ли кофтора ве ? Баси поне в надин пробвай.

Кажи кфо стана на тая среща ебаси тайната раота.

Кво да стане ве... жена ти беше основно средство на забавление..... наш къв годин ганг банг с букаке си спретнахме..... то затва не останА време за гонки

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кво да стане ве... жена ти беше основно средство на забавление..... наш къв годин ганг банг с букаке си спретнахме..... то затва не останА време за гонки

Даб е знам ще ти се и ти да барнеш нещо женско ама освен циганетата друго едва ли некога ще успееш.

Нищо, кво да стана, нормални ралти. Кофтора си е идеален, бегам си доволно 111-ката по околовръсното, ама тролеите по цариграда се опъват леко, ма се справям де :)

Така си и мислех :) :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Даб е знам ще ти се и ти да барнеш нещо женско ама освен циганетата друго едва ли некога ще успееш.

:

Милия ти палячор :) Кажи кога ще дойдеш с тръца да ти набия шамарите?Аз ще взема бившото ми купе...... Пускаме се от място до 150?

Или пак ще дриснеш мърляч палячор :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Милия ти палячор :) Кажи кога ще дойдеш с тръца да ти набия шамарите?Аз ще взема бившото ми купе...... Пускаме се от място до 150?

Или пак ще дриснеш мърляч палячор :)

Е че аз бех там ве, тоя 111 дето ви присветкаше отзад, в него бех. :):lol: :lol:

ебете го свинчо бе.Имаше дръпки между мен Нг и НМ и една между тех двете.

А така, недей да ни казваш как са завършили. ЩЕ гадаем. :gmorning:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ловешкия ме би само на паркинга на НИМ на неговите яки стартчета до 80,ма аз кво да направим,че съм качил летните 17-ки и колата ми нема потегляне от место.На летящ,колко пъти се пуснахме на 160 толкова съм 4 коли пред него.НМ-то го бия и него ма не можахме разбереме точно с колко,че единия път изкочиха коли,а другия изпуснах скорост.

Мислим да зимам нг ебати колата :gmorning:

Айде са ловече кажи колко не ми е в твоя клас колата,колко е правена,колко си бръз от место ,как не искаше се пуснеш със сток 320-ка.как е по-лека и т.н.Ше се пуснеме и с КУРА да си спокоен и така.

Вчера правихме стартчета с една селика 170-коня от 0-150 и ме зима на 110 с половин кола ама на към 140 го застигам.Бах и ориза ми ареса

Редактирано от Vorsprung durch Technik 3
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Батка все си мисля,че е малко повече от 150 колата ти.Знаеш ли верно колко е точно или по твой предположения?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

,как не искаше се пуснеш със сток 320-ка.

Чшшш стига ве .... да ги говориш тия глупости съм съгласен ако знаеш,че нема влизам във форума поне 8 години.Много ясно и точно го чух твоя приятел как на 3 пъти точно каза че в колата НЕМА бензин и НЕМА да се пуска :(

ТИ що отказа старт от место с НМ-а ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

верно не е сток има чип и лек маховик.

И с НМ-то ще се пуснеме от 0 до 200 ма долу на околомръсното само дет ше качим подходящи гуми и ше е у топло и сухо време

Чшшш стига ве .... да ги говориш тия глупости съм съгласен ако знаеш,че нема влизам във форума поне 8 години.Много ясно и точно го чух твоя приятел как на 3 пъти точно каза че в колата НЕМА бензин и НЕМА да се пуска :juggle:

ТИ що отказа старт от место с НМ-а ?

прави се на интересен колко щеш ма всички видехме,че немам заяцепване на гадния асфалт горе,да не говорим,че нещо ми е проблем старта от место ма ше правиме и такива споко.Ти само зи земи неква кола дето не е в категория на 316

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

така са тези с БеЕнВе-тата.. и на мен ми вадят сега една М-ка (Е36), ама да станело по-сухо и по-топло.. ма що си вземате само летни коли бре, зимата със 111 като шпека ли ще се движите :juggle:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

така са тези с БеЕнВе-тата.. и на мен ми вадят сега една М-ка (Е36), ама да станело по-сухо и по-топло.. ма що си вземате само летни коли бре, зимата със 111 като шпека ли ще се движите :flehan:

ице ше ме прощаващ брат ма аз немам такива проблеми.Просто много ми беше мерак да си качим 17-те ма и тфа не ме спре да се дърпам въпреки,че са летни.Ма за летящи стартове немам проблем,а от место с летни гуми на 2-3 градуса е ясно,че не става.Най-малко на тоя асфалт на ним и с куаттрото превъртах 4-те гуми

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

прави се на интересен колко щеш ма всички видехме,че немам заяцепване на гадния асфалт горе,да не говорим,че нещо ми е проблем старта от место ма ше правиме и такива споко.Ти само зи земи неква кола дето не е в категория на 316

Не се праа на интересен ве казах ти го и горе :flehan: Аз и с тая ще се пусна.Факт е обаче,че ще те разтрия на късото така както ловеч те разтри -нагоре ще ме разтреляш спор няма.

Ся ако треа си говориме ачик ачик нещата сам си за ебане.Знаеш къде отиваш и кво ще правиш...за кво обу 17-ките?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не се праа на интересен ве казах ти го и горе :flehan: Аз и с тая ще се пусна.Факт е обаче,че ще те разтрия на късото така както ловеч те разтри -нагоре ще ме разтреляш спор няма.

Ся ако треа си говориме ачик ачик нещата сам си за ебане.Знаеш къде отиваш и кво ще правиш...за кво обу 17-ките?

виж батя разтрии ме долу от место и тогава ше говорим.Още преди да се пуснем под укорите на Ловеча си казах,че немам много шансове за стартиране горе от место.Сори баце ма дигам 60 на место там на първа и в края на втора отлепям.Аз вина немам,че колата показва пауър.То после се видя на околовръстното

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

виж батя разтрии ме долу от место и тогава ше говорим.Още преди да се пуснем под укорите на Ловеча си казах,че немам много шансове за стартиране горе от место.Сори баце ма дигам 60 на место там на първа и в края на втора отлепям.Аз вина немам,че колата показва пауър.То после се видя на околовръстното

Споко иде времето когато и долу нещата ще седят по по различен начин от онази вечер

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

важното е да е весело ма ако ше слушам пак некви тъпни,ше пропускам за напред.Имам подходящи гуми за старт от място и съм ги подготвил за по-натам.Накрая ше сложа и шпер и нема да имам грам притеснения,но засега се въздържам.Аз съм си доволен от колата и за мен не е важно да върви само направо.По весело е по завой карането на БМВ-то и на магистрала

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

така са тези с БеЕнВе-тата.. и на мен ми вадят сега една М-ка (Е36), ама да станело по-сухо и по-топло.. ма що си вземате само летни коли бре, зимата със 111 като шпека ли ще се движите ;)

Хаха ти сложи една изнасилена к03-ка и почна да раздаваш справедливост. :);) ;)

Редактирано от шпеколини
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не бе... ама ти казвам някой хора полудяха.. ама понеже досега все не им се получаваше и почнаха да ме изненадват я с М-ки, я с STI-ки и т.н.

та като цяло оказа се че не винаги трябва нещо да е мега гранде, че да е добре :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е няма нужда, чак правена С4ка да се вади за стокова или чипната с болт он модове Имреза, освен ако не е някоя 450-500коньова

При мен има още един човек. 50-180км/ч е старта

Колата е на приятел, 310коня е според Динапака в проспийд, като конете са замерени след старта и малко е бърникана та имаше леко подобрение, но след това пак правихме старт и се държеше малко добре, но пак след 130-140км/ч изостава с не малко. И стигнах до едно друго заключение след няколко старта 4х4 коли с 4цил.мотори и ~300/340/380к.с. до 130-140км/ч вървят заедно вече нагоре се вижда къде има повече повер. :hilezh:

М-ката, ако е Е36 3.0литра 286к.с. не е нищо особено, Рибока с Хюндаичето ги лекува такива колици. :respekt: от место Ицо спокойно може да я излъже на 400метра на студения асфалт.

Като я настройваха колата, ако не е тайна колко к.с. и Нм показа с К04-то, че не съм видял да си писал някъде.

Редактирано от niikoo_1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е няма нужда, чак правена С4ка да се вади за стокова или чипната с болт он модове Имреза, освен ако не е някоя 450-500коньова

При мен има още един човек. 50-180км/ч е старта

Колата е на приятел, 310коня е според Динапака в проспийд, като конете са замерени след старта и малко е бърникана та имаше леко подобрение, но след това пак правихме старт и се държеше малко добре, но пак след 130-140км/ч изостава с не малко. И стигнах до едно друго заключение след няколко старта 4х4 коли с 4цил.мотори и ~300/340/380к.с. до 130-140км/ч вървят заедно вече нагоре се вижда къде има повече повер. :hilezh:

М-ката, ако е Е36 3.0литра 286к.с. не е нищо особено, Рибока с Хюндаичето ги лекува такива колици. :) от место Ицо спокойно може да я излъже на 400метра на студения асфалт.

Като я настройваха колата, ако не е тайна колко к.с. и Нм показа с К04-то, че не съм видял да си писал някъде.

Кат се поуправи времето аре да се пуснем,аз ще карам на 1.2бара.-тва се около 320к.с.Колата е 1.8т. давидим дали има разлика след 120-130км.мога да ти гарантирам ,че ще останеш изненадан :) а за 2бара.- ако искаш и до 300 ще се дарпаме,ама незнам къв бинокъл да ти дам. :gut:

Не говори простутии, че 4-цил.не варвят и нагоре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...