Jump to content

Оригинално СД за АУДИ-200лв


Recommended Posts

Продавам оригинално СД за Ауди .СД-то е модел AUDI CONCERT 200лв,тел.0898516864

Пич, възможно ли е да сложиш по-качествена снимка ? аз имам интерес ,но ми трябват повече снимки . :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много кофти наистина.. Иди на жичкаджия колега.. питай го къде му е проблема и за колко ще могат да ти го фикснат.. дано е нещо малко проблема. Кофти е когато има некоректни хора..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

оправих го но загубих част от доверието на саита. Може би само ще го разглеждам без да копувам и дано няма други като мен. Това беше първа и последна покупка по интернет. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Недей така колега , наистина има и мошеници , но има и много читави хора , който продават неща във форума . Аз лично съм купувал разни неща от хората тук и нямам оплаквания .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

оправих го но загубих част от доверието на саита. Може би само ще го разглеждам без да копувам и дано няма други като мен. Това беше първа и последна покупка по интернет. :)

Колега,сподели какво му беше на ЦД-то и колко ти е излязъл ремонта?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ужас !

Нестига,че изглежда ужастно ами и не работи....как може да има такива хора,продаващи такива боклуци.

Звънни му и си искай парите,не го оставяй на мира.

Според мен е редно модераторите да слагат бан на такива некоректни потребители.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямам думи за случилото се. Колега дай малко повече инфо за този "готин" търговец. В товарителницата на куриера трябва да има имена, адрес. Да го знаем кой е поне.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така,нямах до сега време да влизам във форума и чак сега ми остана.Виждам че колегата G.G който купи радиото е писал,че не работи!Първо:ако не работи защо не ми е звъннал да каже?!?Или неработенето означава,че не знае как се вкарва кода на радиото.Написал съм върху радиото кода и кои два бутона се натискат за да се въведе!! :hilezh: Ако има проблеми да го върне!Призовавам да каже кое му беше неработещотото на радиото и какво недоволства???...Или е по добре да говориме глупости без да са подкрепени с факти за щяло и нещяло :hilezh: !

Редактирано от Kireto
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега кода с бутоните бяха ни наи-малкия проблем не ям домати с корен второто НЕ ЧЕТЕ ДИСКОВЕ нито оригинални нито менте трето потенциометара за усилване НЕРАБОТИ , четвърто когато го вкл.светва но не тръгва след няколко вкл.тръгва .пето споиките които си правил и кабела които си пуснал на платката са запоени но така са направени че един циганин калаиджия по добре ще ги направи трябваше на маистора два дни за да тръгне CD.Извиняваите за късния отговор колеги но бях зает с оправенето на оригиналното CD за AUDI-200лв а колегата които ми го продаде вместо да пише глупости във форума да не се прави на очуден има ми телефоните но явно е гузен :wall::respekt::respekt::stupid:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А....... Колега Kireto наистена искам да ти го върна за същата сума макар че го оправих благодарение на моя братовчет ел.техник и приятели работещи в морги

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На красатавичара краставици недей продавай!Касетофона сам го пробвал на 100 процента че работи и иняма грижи нито със усилването нито с четенето на дисковете!Малко е захабен но на снимката се вижда състоянието му,но за тази цена толко!Питам те,

като си бил недоволен що не се обади веднага като го получи,имаш телефон адрес,ами реши да пишеш в темата?След 10 дни си се сетил че изкаш да го върнеш,и пак не ми звъниш а пишеш,дори л.с. не ми изпращаш?или изкаш да ми върнеш някой отпадък от твойте приятели моргаджий?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да се включа и аз по темата, видях го лично това "СД" :zustimm: голям кенеф! И наистина ходи на майстор. Гадна работа!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичове виждам че се занимавате с оплюването един друг, но ако на някои му се намира некои счупен такъв Concert нямам нищо против да го взема за някои лев!!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега незнам краставичар ли си или не влез и виж че съм ти писал на ЛС,но явно такава Ви е работата да оправете БОКЛУЦИ и да ги продавате по интернет.Разбрах че се "занимавате и разбирате" от електроника.Да си жив и здрав колега Kireto достатачно изцапахме темата. А между другото на мен ми продаде CD а не касетофон, дано не си набутал някой друг с касетофон като моето вечно CD. :gruebel::):gruebel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...