Jump to content

ДАЙТЕ СЪВЕТ


Recommended Posts

аз бих те посъветвал да си вземеш сименс М55.това е много добър телефон-здрав,лек,удобен,без много екстри.аз имам такъв и ми върши перфектна работа!щом не ти трябват МР3 или камера,това е един от най-подходящите телефони за теб.дисплея му е с 4096 цвята,има памет за много неща а и цената му е много достъпна!

това е моя съвет

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз бих те посъветвал да си вземеш сименс М55.това е много добър телефон-здрав,лек,удобен,без много екстри.аз имам такъв и ми върши перфектна работа!щом не ти трябват МР3 или камера,това е един от най-подходящите телефони за теб.дисплея му е с 4096 цвята,има памет за много неща а и цената му е много достъпна!

това е моя съвет

Горният пост е дело на моята дъщеря. А за М55 - телефон устойчив на деца.

Редактирано от дани---д
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма WAP ли??? :D  :bia:  :bia:

С това ама по никакъв начин не мога да се съглася. Вярно е, че може да го ползва само и единствено през GPRS, но не значи в никакъв случай, че няма WAP. :hilezh:

Може и така да е:P Така ми казаха от МТел :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

значи колега от сигурни хора знам че най-добрия телефон е нокиа 6310 и 6310и.Значи нов е почти невъзможно да намериш,но втора ръка може и да успееш.Като батерия и обхват и надежност няма друг такъв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Батка,вземаи 6030 и няма да съжаляваш,аз на мойта и купих една такава и ти казвам направо се побърках,кара я батерията по 14 -15 дни...

Иначе аз сега ползвам 6230i,6100 и 1100 и дати кажа аз за сервиз за мобилни телефони не съм чувал.... :D FORZA NOKIA :hilezh::hilezh::)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля да обевя темата за приключена,реших да си поспестя средства и си оправих стария М55.То е ясно ,че ще се сменя скоро,но до лятото мисля да карам с него(ако доживее до отгава).После ясно-само Нокия!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

значи колега от сигурни хора знам че най-добрия телефон е нокиа 6310 и 6310и.Значи нов е почти невъзможно да намериш,но втора ръка може и да успееш.Като батерия и обхват и надежност няма друг такъв.

Нищо лично колега, но мисля, че говориш наизуст. Прехваленият 6310 е бледо подобие на телефон в сравнение с Ericsson T68m. Да не говорим, че преди него съществуваха Ericsson T39m, Siemens S45/ME45/SL45, които бяха доста успешни телефони.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...