Jump to content

Ретрофит на ксенон на A6 4F от халоген


kpematop

Recommended Posts

Аз мисля, че е за декорация. Виждал съм как светят тия диоди и не мисля, че нещо ще осветят.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хахахаха, Господи опази ме.

Сега, аз ще кажа следното - никому не пожелавам твоята и на sky колата. Реален пример, защо българските коли са трошки на 3тата година - щото всеки си ги прави както си знае. Като оня, дето газифицирал Кайен при едни, дето "правели всички таксита". Човешката простотия е безгранична. Язък за хубавата марка и хубавите коли, хвала на т'квиЗ "майстори".

Сега, попрочети и се информирай за фунцкията на daylight светлините и следващия път не си купувай кола, която не ти е по акъла.

Редактирано от spoof
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Аз колкото и да си го правя, никой няма да разбере, че не е оригинално. Е единствено, ако ме домързи да сложа xenon LWR тогава ще ме хванеш, инак не. Плюс това, като реша да я продавам, мога да върна оригиналните части. Дори оригиналния кулер и тръбата отпред си ги пазя. Това, което чета по западните форуми с тия ретрофити, аз и sky сме нищо пред тях.

Би ли ми дал линк за обяснение за DAYLIGHT, че не мога да открия нещо?

Редактирано от xenonsystem
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този с акъла, ще ни светнеш ли ти каква кола ти приляга на теб и огромния ти мозъчен капацитет, който виждам че изливаш непожелано?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече съм с ксенонови фарове, но ми се изключва автоматично ксенона след 10 минути, понеже съм със стария борднетц и не мога да си кодна колата за ксенон.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...