Jump to content

Audi A3 (8P) [АРХИВНА ТЕМА]


Dj example

Recommended Posts

Здравейте колеги. От доста време несъм писъл в темата   :schreiben: просто винаги не остава време. Та сложих си стелка в багажника и съм много доволен от пасването и реших да ви я покажа.

031927573-big.jpg?r=0

031927572-big.jpg?r=0

 

стелките може да ги намерите тук: http://autopro.bg/Stelka-za-bagajnik-za-audi-a3-3-5-vrati-hatch-back

 

Поздрави!!!

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги. От доста време несъм писъл в темата   :schreiben: просто винаги не остава време. Та сложих си стелка в багажника и съм много доволен от пасването и реших да ви я покажа.

 

Здр колега!Бях започнал да си мисля, че си сменил возилото!

Стелките са чук!  :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, размера на тонколоните на предните врати ? 2/3 врати е

 

16cm (поне в Sportback). Не мисля, че има разлика с 2/3 врати.

Само 10-на стр. по-назад в темата съм сложил и снимки...

Редактирано от Moonland
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тези който аз ползвам са със стоп-еррор и "лъжат" бъса за да не ги гаси след проверка. Купувах ги преди доста време и не помня сайта, но съм сигурен, че ако се разровиш в нета ще намериш каквото търсиш! Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1-ви вариант: Каквито и да е LED, към които прикачаш съответен резистор за да симулираш същото съпротивление като обикновени крушки. (Внимание с високата темп. която развиват резисторите!!) Лично мнение - освен ако не вземеш наистина качествени LED-с, не си заслужава труда и риска, резисторите наистина греят доста!

 

2-ри вариант: Търсиш LED-с, които фабрично са със съответния резистор. Това е и варианта на Tsvetkov83. Определено за предпочитане пред вариант 1, но отново трябва да потърсиш качествен продукт, за да не ги сменяш преди Коледа отново ;)

 

3-ти вариант: Какъвто и да е LED, като търсиш софтуерно изключване на проверката на осветлението на задния номер. Дали това е възможно директно или след ъпдейт зависи изцяло от софтуерната версия на контролера ти. Ако ми кажеш с коя версия си може да мога да те ориентирам.

 

 

Какво ползвам аз:

Оригинални Audi LED плафони, които разпръскват светлината оптимално, светят в истинско бяло и са със съответното качество + софтуерно изключване на контрола на плафоните над номера, което беше възможно при мен едва след софтуерен ъпдейт, макар и само с една версия нагоре.

 

Снимка от нета просто за пример - отляво оригиналния Audi LED, отдясно стандартната крушка:

led_kennzeichenbeleuchtung_8e_4.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм ето с тези , Canbus   колегата Moonland , ако не се лъжа ме светна за тях , и съм адски доволен! 
ДА използвам коментара си , за да попитам , по горе прочетох нещо за софтуернен ъпдейт , малко инфоромация , какво е това , какво променя освен горе посоченото от  и т.н :) 

 

China_Can_Bus_LED_Car_Bulb20118302341470

Редактирано от Sc00by
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всяка нова версия за даден контролер променя нещо, ама универсален отговор очевидно няма как да има :) според контролера и версията :)

До момента съм правил 2 ъпдейта на 2 различни контролера, като моята цел с първия бе именно да ми позволи да деактивирам проверката на плафоните, макар, че ъпдейта съществува по други причини (основната ако не ме лъже паметта бе корекция на нещо в режима на задната чистачка).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може и да е разисквано вече, но да питам за така неприятния (от естетична гледна точка) проблем с интериора и по-точно обелването на копченцата. Някой има ли идея как може да се пооправи? С нещо да се "намажат" ли, боядисат ли... Но на места е грозна гледка.

Долните две "дръжки" в центъра, които са си обелих горното покритие и стана супер, но копчетата няма как, защото отдолу ще остане само бяло.

Някакви предложения?

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този проблем до колкото ми е известно съществува само в много тесен диапазон от производството, някъде в началото. Почти няма оплаквания за подобно нещо или поне аз съм попадал само на единични такива, но разбира се зависи как е ползвано.

Копчетата се сменят, друг начин няма. Нови или от автоморга.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да се похваля и аз , вчера направих операцията с волана и  съм доста приятно изненадан , получи се адски добре! 
 

post-83909-0-19084700-1383834225_thumb.j

post-83909-0-80972200-1383834225_thumb.j

post-83909-0-23437400-1383834226_thumb.j

post-83909-0-73510400-1383834226_thumb.j

post-83909-0-24202600-1383834227_thumb.j

post-83909-0-78173500-1383834227_thumb.j

Редактирано от Sc00by
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да се похваля и аз , вчера направих операцията с волана и  съм доста приятно изненадан , получи се адски добре! 

 

Колега на тапицер ли го води или ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не колега , пуснал съм по подробен пост тука http://audibg.com/forum/index.php?showtopic=143444&page=16

 

 , погледни там   :)

Редактирано от Sc00by
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам въпрос: чистачките ми не се дигат като нормалните ;D ... в какво позиция трябва да ги наместя , за да ги сменя?Предполагам просто да ги активирам и да ги спра , но те се връщат (по спомен).... тогава как да ги сменя , като само леко се дигат а не се изправят ?

 

са прочетох има няква позиция наречена service possition ... 

Редактирано от ThEBlazZeD
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сервизен режим да ,но когато дойде зимата как ще предотвратиш замръзването им за прозореца ? :))
Вчера ми се случи нещо неприятно и съм доста озадачен какво по дяволите стана. Карам си аз по жълтите павета , бяха мокри доста решавам ,че ще пробвам ESP-то дадох рязко газ на 2-ра и се чу някъв удар от към предницата..... Предложения?? :/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...