Jump to content

Audi A3 (8P) [АРХИВНА ТЕМА]


Dj example

Recommended Posts

Служебната, Dacia MCV 1.5 TDCI, като и пусна климатика, все едно някой ми дръпва ръчната. При мотори с малко коне и по-тежко купе се усеща доста.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И при мен се усеща разликата с пуснат климатроник. Не е фрапантна, но определено се усеща.

 

Относно задната чистачка. От колега от форума си купих цялото рамо + капачката и самата чистачка + дюзата за пръскане за 40 лв оригинална. Ако се вижда счупено по пластмасата естествено, че можеш да я минеш по каско, даже според мен е задължително да го направиш ;). Паркинг щета и не обясняваш повече. Така си намерил колата на сутринта.

Варианти има много иначе: това примерно. Все пак питай и в Порше да видим каква цена ще обадят за тази част. Интересно ми е и на мен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това индикация за накладки ли е?

Сега ми светна....

* СЕГА проверих и ДА за накладки е .. но предните ги сменявах преди половин година, затова май са задните - Те имат ли сигнализация , при 8па ?

post-41872-0-65467400-1409154346_thumb.j

Редактирано от ThEBlazZeD
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно имат, защото сега ги погледнах и са доста по тънки от ппредните..Но сигналната пластина не им ли е сложена мн рано има още към 2 см така го

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До колкото ми е известно само предните имат! Даже не просто предните, а една конкретна предна - отпред вляво, вътрешната!

Задните нямат индикатор!

Редактирано от Moonland
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цитиране на предходен пост!

Добре, колега...А защо ми свети лампата за накладки като предните ги смених преди 6-8 месеца....А и виждам ,че си имат още живот в тях...(гледах дясната)...И аз погледнах сега разни накладки и задните нямат датчик...

**Има 2 варианта ; 1/нещо датчика да се е бъгнал..... 2/да са наистина за смяна и 3/ тази лампа да не е само за накладки ами и дискове и те да са за смяна ? Моля коментирайте :)

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дисковете нямат сензори.

Може да е прекъснат кабел.

Отиди където са ти ги слагали да погледнат... А ако можеш виж конкретната грешка, която е записала.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако свети за накладки освен тази индикация щеше да ти пише на таблото какъв е проблема. Поне при мен е така. Датчика от пред е само един и е на вътрешната лява накладка прав е колегата Moonland.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой да е сменял скоро подгревните си свещи (2.0TDI), че на мен ми показваше че едната ми е отказала като купувах колата. Зимата не съм имал проблеми ама мисля за тази да ги сменя, та гледах евентуално Beru и  NGK, само че NGK са малко по 2 в цената. Някакви наблюдения?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цитиране на Поста на Колегата:

"Може да е прекъснат кабел."

 

 

Прав беше колега , оказа се прекъсната връзка имам и снимки, не съм снимал много добре защото бях на тясно ... но все пак да добиете представа....

 

 

post-41872-0-24354000-1409241420_thumb.j

post-41872-0-57884900-1409241426_thumb.j

post-41872-0-06467100-1409241431_thumb.j

post-41872-0-52129700-1409241436_thumb.j

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,може да е споменато, но и аз да питам : защо е измислен така този климатроник, ако нагласа темп. И сложа да духа дори без да съм на АС пак духа все едно е на климатик, но леко по-слабо?И пак взима яко от мощността на боката с 1.6 бенз. Съм при вас така ли е .... ?

*И още да питам отвреме навреме ми отказва да пусне задната чистачка, чакам и след някво време пробвам и я пуска...А още от преди този проблем ми е счупена пладтмасата коята седи върху самата чистачка .. само тя е счупена, колко г/д струва и може ли само тя да я сменя без капачката върху болта и пръскалката "окото"...От ауди дали ще ми дадат само тази част над чистачката...и по--важно може ле да мине като щета при застраховката...Защото несъм си я счупил аз а една майка с количка, не била могля да мине...

Колеги цената, която ми обиавиха в ауди за пластмасовото рамото на задната чистачка е 94лв.

*в елит кар е 78лв. А в аутобим рамото заедно с капачката при дюзата цената е 28лв.

Цитиране на Поста на Колегата:

"Може да е прекъснат кабел."

 

 

Прав беше колега , оказа се прекъсната връзка имам и снимки, не съм снимал много добре защото бях на тясно ... но все пак да добиете представа....

Оказа се, че кабела понеже е скъсан след буксата трябва да се копува цяла "инсталация" цената,на която в ауди е 72лв.

*в елит кар е 71лв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, някой да има ключове за concert III

*Не ми предлагайте ебай и други такива онлине сайтове , защото няма как да се възползвам от тях....

post-41872-0-83048500-1409511414_thumb.j

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой може ли да ми даде номер на предния осветителен плафон с 2-те малки крушки за четене (този от пълния светлинен пакет)?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...