Jump to content

Recommended Posts

хора нямам място на хдд-то да направа IMG аре ще опека 5 двд-та и ще раздавам в неделя или изчакайте да позатрия малко филми и ще направя img-то

дай я по бързо че изсъхнахме от чакане :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 123
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Добре де някой няма ли познати в Аутотехника или Юнитрейд да се снабдим с пълната 8Gb версия? В съкратената просто не всички раздели са активни! :);)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

има я програмата на

http://beta.arenabg.com/browse.php?search=...ad=0&official=0

само че е 3.8ГБ. - явно и там не е пълната версия.

Утре в офиса ще се опитам да я изтегля /в къщи съм на ограничен и не става/ :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тази от арената е архивирана и затова 3.8gb разархивирана е около 6gb не е пълна версия защото са премахнати езиците на които работи вкл. и на български л.Има само на английски.аз я имам записана на двд но в събота си играх с инсталацията но нещо не се получава

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дръпнах си една руска програмка 130 мб, ще си я кача на usb пишката и довечера ще я шерна от вкъщи, изглежда много готина.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нещо не ми позволява да редактирам предното затова пиша ново съобщение, ето обещаната програмка, изглежда ми готина, като сваля елса-та ще мога да преценя кое ми харесва повече.

audi_80_90_coupe_86_91-1.jpg

audi_80_90_coupe_86_91-2.jpg

:hilezh:

Редактирано от i_kotev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

в eMule съм я намерил не е от сайт, ако ми попадне нещо за Ауди 100 ще кача и него :birthday:

между другото тая ELSA почти нищо не ми отваря

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе и Арената е платена оня SMS e 5лв. и само за 15 дни. Няма ли друг начин да се изтегли тая програма

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

кой ли не я похвали тая елса, че била хубава, айде някой дето се е преборил с нея да я качи някъде, че да и се порадваме останалите. може и инструкции за експлоатация да постне :dance:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

айде днес ще се постаряя и нея да сложа ама имайте предвид че ъплоада ми е малко куц и няма да дърпате особено бързо тея 3 гб

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги нали ви казах че ELSA я има в арената само трябва да си регистриран за да я дръпнеш.малко бавно се тегли.проблема е че не ми тръгва нормално след инсталацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

айде днес ще се постаряя и нея да сложа ама имайте предвид че ъплоада ми е малко куц и няма да дърпате особено бързо тея 3 гб

Айде колега чакаме с нетърпение няма значение колко време ще я дърпаме важнот е да я захапем. :bia:;):dance:;);):birthday::dance:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сваляйте от арената няма проблем

Еми няма да им дам на тия от арената 5 лв. пък каквото ще да става! :birthday:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе какви 5 лева това е само за да станеш супер потребител

или да се регистрираш... това да ти взимат пари за крадени неща и даже да не си хабят техния трафик е меко казано нагло.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Eй пишман станах,че се регистрирах в тази Арена-по лошо направен сайт не съм виждал май.Влязох в каталога,но не мога да разбера как мога да изтегля торент примерно.FAQ им се свежда до един и същ вапрос повторен 5-6 пъти"Как да стана супер потребител",което само по себе си звучи абсурдно смешно-"супер потребител" :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...