Jump to content

АВТОПИЛОТ. ТЕМПОМАТ 30лв


Recommended Posts

Здравей ,искам да те попитам на шкода октавия 98год. 1.9 TDI 90 конски сили. ( не знам какъв е номера на двигателя) . Дали ще стане? И друго как се разбира дали ръчката на мигачите се разглобява? Благодаря предварително.

 

става колега, лостчето се вижда отзад дали има като капаче. ако ми пратиш снимка ще ти кажа

Колега имам въпрос за коли Toyota RAV4 2.0 дизел 116 коня, как изглежда темпомата на някое лостче ли го слагаш или някъде другаде, ако имаш снимка, ще е най добре.

 

И за едно VW Lupo 1.7 SDI 98-ма година, ще стане ли номера?

 

Мерси предварително

копчетата са същите като при ауди но се монтират на волана, на празното място от дясно на него. снимки нямам

Лупото трябва код на двигателя и ще ти кажа. най-вероятно става.

 

А колегата с 1.8 125 коня А4 за теб колега е много по-скъп темпомата 250 лв. струва. ти си с жило на газта.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 479
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Благодарности на колегата toshkov81 за перфектната и бърза работа! От днес вече и аз съм с темпомат! Рядкост са такива хора ... евала  :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Само да предупредя че поне до края на годината са прекратени ходенията по градовете. За съжаление ми се наложи да полежа известно време в болница и сега поне 6 месеца няма да мога да работя на 100%. затова всички монтажи ще се извършват в сервиза, от колегите. Под мое наблюдение разбира се.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега оправай се бързо!!! Дано всичко да е ОК!! Както ти казах когато слагахме темпомата ... малко са хората като вас !!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жорка,благодаря ти от сърце за ценните съвети и напътствия по проблемите с прекъсванията на моята кола дори когато беше на легло в болницата!Скорошно възтановявяне и господ да те пази защото си уникален!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Гьоре, темпомата работи перфектно, нямам думи, 6,6 с климатичето навръщане, ама да ти кажа лампата на чека пак светна след Пловдив, явно трябва малко прочистване да направя на AJR-a, и може и да се оправи :) , иначе ГОЛЯМА ГЛЕЗОТИЙКА е това лостче, няма никаква умора на краката.

Свършихте чудесна работа Ти и Твоите момчета, браво, евала, много скоро до няколко дена ще ти се обадя за една консултация, за едни бензинови бегачки дали може да ги поглезим и тях.

С пожелания за успешен ден и спорна работа.

До скоро приятелю.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Адски доволен от работата на Колегата Жорката :)

 

Разбира си от работата и се работи много съвестно, не се претупва и няма - Не МОЖЕ - всичко може :)

 

Браво, само така и много работа и за напред  :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Колега аз съм с ауди а6 1.8т АЕВ мотор и съм с жило, доколкото разбрах при мен е по сложно, моля те напиши едно по едно какво трябва да си набавя аз или други хора за да можеш да ни монтираш темпомат с твоите копчета, и колко пари ще струва всичко ако намерим нужните части

Благодаря

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей,колега колата е WV Golf 5 plus 1,9tdi  105 kс. двигател BKC 2005г. с оригинален лост да ми кажеш цена,и кога можеш да го монтираш,аз съм от гр.Самоков да си запиша час или както ви е удобно.мерси! Приятна вечер

Редактирано от genev1976
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега аз съм с ауди а6 1.8т АЕВ мотор и съм с жило, доколкото разбрах при мен е по сложно, моля те напиши едно по едно какво трябва да си набавя аз или други хора за да можеш да ни монтираш темпомат с твоите копчета, и колко пари ще струва всичко ако намерим нужните части

Благодаря

цяла система за темпомат ти е нужна. еку, вакум моторче, вакум акуратор, стоп машинки 2 бр. и вакум маркучи 1-2 метра.

 

Здравей,колега колата е WV Golf 5 plus 1,9tdi  105 kс. двигател BKC 2005г. с оригинален лост да ми кажеш цена,и кога можеш да го монтираш,аз съм от гр.Самоков да си запиша час или както ви е удобно.мерси! Приятна вечер

зависи от голфа дали може да се сложи темпомат. оригиналния лост струва 85 лв. монтажа струва 50 лв. но преди това трябва да се види дали модула на волана потдържа темпомат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Здравей,колега темпомат за Ауди А3 1,6 бензин -2008г. с мотор BSE как стои въпроса искам  с оригинален ключ.Благодаря.(за голф 5   бях  те питал но го продадох)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега! Карам Audi A6 C5 2.8 2000 година мотор АМХ и иска да попитам дали е с електронна газ? Благодаря предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

От днес и аз съм с темпомат, супер яко е Жоре. Жив и здрав и повече клиенти ти пожелавам! :zustimm:

Редактирано от jordan8210_10
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за отзивите и пожеланията. Много се радвам като прочета добър отзив за работата ни. Нека да ви се връщат пожеланията и много безавариини километри на темпомат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...