Jump to content

Драг рейсинг сезон 2011


Recommended Posts

  • Отговори 214
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Жорка, точно поради такива неща които се случват на всеки е нередно предварително да се изцепваш без да си мерил на сериозна мерилка, мойта кола е еди кви си коне и времена!Щото после хората очакват да дадеш нещо, а то излиза нищо :) И оттам се почва, ма това не ми беше наред, онова не ми беше наред, а колко е било така само ти си знайш, хора и оправдания секви!Ако не беше приказвал толкоз из темите зимата, немаше никой нищо да те захапе, тогава и тоя ферман с проблемите дето го изписа, дори и достоверен щеше да се чете по по друг начин!

Пожелавам ти 10ки да даваш, ама говори след като времето е факт :)

Редактирано от mityo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Митe, това е твойта гледна точка, не е виновна мерилката.

Oбясних достатъчно подробно защо дадох такова време, всеки има правото да вярва или не. Които ме познават, знаят че никога не съм си позволявал да лъжа, тва просто не e моя начин.

Ицо, на Междене няма как да съм с ремап, а и не е ясно дали изобщо ще мога да дойда. Kакто казах мисля до няколко месеца да направя ремапа, просто сега нямам възможност да отделя още кинти за колата. За Цецо че ще го отвявам, не съм казвал такова нещо.

Ей тая грешка ми я набива всеки път като изцепя здраво колата, на гонки примерно, след като сложих новия чугун

http://www.picvalley.net/v.php?p=u/1739/5860886542050739729130624840551nGDAENHwClN5k8rHZD.JPG

А тая ми я записа за сефте като достигна 1,4 бара в жегата в Сливен и е придружена от яко забиване на муцуната, и след това даже при по-ниско налягане пак забива муцуна докато не я изтрия

http://www.picvalley.net/v.php?p=u/2110/133689582278267676413062484070GNUIrcK1oETKH4QwK3D.JPG

Това е положението.

Редактирано от Gogo_BG
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой го е говорил? Ако са били някви до апаратурата да повярвам. :zustimm:

А стига де :rolleyes: ,бях на старта и видех 13.8ХХ на таблото

абе ти ела.. ама там пистата няма и 400м, така че ще има ядове.. докъто да зацепят гумите и ще трябва да спираш :)

Пистата е 550м цялата,след финалните 400м остават около 120м за спиране,друг е въпроса дали ще стигат за по-силните коли

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жорка, не казвам че лъжеш, ама в момента на фона на зимните приказки, нещата изглеждат трагично!Като дадеш ниската 14ка, тогава вече нещата са други, но засега имаме претенции за 250+ коне с време на чипосан тръц и една торба оправдания :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

МитЮ няма какво да го дразниш Жоро той си даде времето което си отговаря на конете. Безмислен е спора.

Всъщност някой знае ли на писта Cливен реално какво време дава чипната А3 или Golf4 1.8Т че ми е интересно с минимален бyст по-бърз ли съм от чипнати тръцове или не? Знам че съм по-бърз на летящ от доста бърз голф 3 abf и от корса с ХЕ, понеже след като се прибрах съботата от Сливен се пуснах с тези коли, но забравих да си вдигна бyста и корсата ме би на старта, но нагоре я събирам леко...предстои реванш с пълен бyст. :zustimm: а голфа нямаше никакъв шанс...въпреки че изтървах втора, го настигнах и бих...и това държа да отбележа отново, на минималния възможен бyст!

Така че Мите, приеми че това 15,3 е минимума като вървеж на колата ми, максимума още не си го видял! А колко може да вдигна бyста без да съм правил ремап зависи от температурата на въздуха. Преди няколко дена я пържих яко в Бс и при 26 гр нямах никакви проблеми с бyст 1,4, но явно тези 2 гр и дойдоха в повече. :rolleyes:

Редактирано от Gogo_BG
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми Жорка не знам за жегата как я мислиш, но и аз карах в най-голямата жега. Вечерта като захладня не ме пуснаха да стартирам че караха само батките с бързи коли. За момента се оказва че си половин секунда по-бавен от кола с К03S и 1480 кг празна без шофьор и бензин на лампа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иво, тя твоята си върви много прилично да отбележим.. малко от чипнатите К03S се държат толкоз добре.. има и една тъмно синя 4-врата А3-ка на предно, за която собственика твърди че е само с ремап и генерация, която също върви много добре. Реално аз оценевях вървежа на Жорката горе долу толкоз и на мен ми се струват тези времена 15.3 доста завишени.. незнам дали сте му гледали там реакции, 60 фута и т.н. да видим дали не е проспал старта :birthday:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:gruebel: Не се бях сетил за реакцията, но аз нямах абсолютно никакъв опит със стартирането по такива мероприятия, и общо взето не бях добър в стартовете, но пак ви казвам, това е вървежа на колата ми на минимален бyст!!! Правих си клипчета на пистата в сливен(свободната част)и в бургас същата вечер на същия бyст и като ги сравних с други мои клипчета правени преди две седмици(след като си оправих колата) на сливен съм 0-160 за 14 сек, а на клипчетата с високия бyст съм за 13,3 сек!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жорка, 0-160 за 14 сек. няма как да ги направиш понеже трябва да вървиш като максо горе долу защото той има време 13.9 със 163 терминална, а ти гарантирам че 330ката ще ти направи много брутален разстрел....

Иво, тя твоята си върви много прилично да отбележим.. малко от чипнатите К03S се държат толкоз добре.. има и една тъмно синя 4-врата А3-ка на предно, за която собственика твърди че е само с ремап и генерация, която също върви много добре.

Ицо тая А3-ка давала ли е времена някъде? Аз съм със сток генерация и чипнато К03S с генерация на предно, трябва да е по-бързичко от мене на дълга дистанция.

П.С. Евала Ради, много готин кадър си хванал ;)

Редактирано от MK4
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами времена не е давала доколкото аз знам, но иначе да.. по-бърза е от теб.. излиза пред мен в началото на 3-та и към 180-200 спира да изтегля.. ама ме съмнява че ако си оправи задната броня, която в момента се вее като парцал може и нагоре да ми дръпне още.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм вярвал,че основните приказки по тая тема ше са за някакви 14-ки и 160 терминална

предизвиквате смЕх,наистина!

незнам как ви е интересно дори :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

забчо... много лесно бре.. при състезанието даже и клас предно неможаха да завършат преди да завали.. а батките с 11-ките не пишат тук :dance:

макар че на мен ми е интересно как така всички мега/хипер/турбо бегачки и не паднаха под 11сек. То не беха 650, 680 коня на колела....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Паднаха бре, как....ТТ-то даде 10.9...

Иначе червения компетишън според мене така на ухо нещо излиза от надув между 1ва и 2ра, иначе нагоре е силна!Въпрос на време и стартове да дава сериозни времена!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Паднаха бре, как....ТТ-то даде 10.9...

Иначе червения компетишън според мене така на ухо нещо излиза от надув между 1ва и 2ра, иначе нагоре е силна!Въпрос на време и стартове да дава сериозни времена!

На мен така на слух,ми прилича на същия проблем като при зъбчо :dance: Колата гасне за стотна от секунда........

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...