Jump to content

A walk in heaven


Wizi

Recommended Posts

Усещането докато разглеждах снимките бе същото както първия път когато стъпих на Camp Nou(стадиона на Барселона) и след това слезнах да разгледам музея им.От всякъде лъха на традииции,на респект,на класа,на сила.....

Напълно те разбирам как си си чувствал тогава.Гарантитрам ти чувствах се по същия начин и аз тогава!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:D

Благодарско за милите приказки! Надявам се съм пресъздал поне малко атмосферата от музея. Едно е сигурно: ПАК ще се ходи! :D

Снимки повече няма... това е! Има едни кратки 3 клипчета съм снимал едни разрязани двигатели и скоростни кутий как функционират, но апаратчето ми прави 1мин ~ 60мб и трябва здраво DivX да пусна отгоре им, но това през идните дни.

:wall:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако ви се гледат още музейни снимки, да припомня, че благодарение на колегата Eugene имаме още снимки някои с история към тях в темата за "Историята на Ауди" в Златния фонд

ето линк:

Музейни снимки

има и на предната страница на линка който съм дал :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Да пребием Визи с ....бири:hilezh::puppy_dog_eyes: Визи :hilezh:

Какво ще кажете лятото да се организираме и да отидем наистина да разгледаме на място?

Визи ще ни е екскурзовода за наказание дето подмокри сънищата на хората тук с тия снимки:hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз предлагам да го съчетаем с едно посещение на 24 часа на льо манс и да гледаме на живо как R10 убива :puppy_dog_eyes::hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пожелавам на всеки член на клуба и всеки луд фен на марката да посети това място с точното име РАЙ :):hilezh::puppy_dog_eyes::):):):):hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стани, кога се провежда?

http://www.lemans.org/24heuresdumans/live/pages/accueil.html

17 и 18 юни - остават 69 дена :bia::(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм ,,ЗА,, едно такова посещение. Как можем да разберем колко би струвало на калпак едно такова изживяване?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Билет - от 60 евро

Къмпинг - от 45 евро

Пътуването според viamichelin е 230 евро в едната посока.

Тоест по 400-500 евра на калпак с all inclusive :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...