Jump to content

Червена боя.


Recommended Posts

Както е тръгнало на бояджииски теми :hilezh: и аз да се наръгам. Търся хубава червена боя, такава която бързо да хваща окото (претенции :bia:), понеже лятото ми предстои и на мен цялостно но не знам от къде да изкопам такава боя производител магазин. Всичко си имам, бояджия за камера ме офертираха от мен ще си е подготовката и търкането само не знам какво червено да е, само да не е тъмно, винено или пък бордо. Примерно tornado rot (LY3D) има много разновидности, дали ше се изнамери нещо интересно. Мерси предварително!

Редактирано от oldtimer
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

tornado rot е уникален цвят , казавам го от личен опит. Купето ми е такъв цвят и кат беше новичко изглеждаше страхотно ....

п.п. поглени цветовете на ферари :hilezh: и новото сироко

Редактирано от AudiCoupe85
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

tornado rot е уникален цвят , казавам го от личен опит. Купето ми е такъв цвят и кат беше новичко изглеждаше страхотно ....

И аз съм с такъв в момента ама леко се поодлепя :hilezh: Ама нещо малко по перлесто примерно, де да знам и аз....

Някои да е на ясно с цените на глазурит? Само питам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

misano red е твоя цвят!

Е това се води misano red..... :hilezh:

А като код на боя как ли трябва да се води?

3079038Z.jpg

Редактирано от oldtimer
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

цвета можеш да си го избереш къфто искаш , перли също ... вече бояджиите праят кви ли не работи , та можеш да сачитаваш както решиш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не съм наясно с цените, но съм виждал червено като това на снимката хамелеон и става до сребристо сиво.

чесно казано и на мен ми е интересно какво струва като ценичка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

LZ3M :hilezh:

Amulet Red: LY3C

Brilliant Black: LY9B

Brilliant White: LY9F

Denim Blue Pearl: LZ5W

Desert Green Pearl: LZ6W

Aviator Gray Pearl: LZ7W

Nimbus Gray Pearl: LZ7X

Raven Black Pearl: LZ9V

Lake Silver Metallic: LY7W

Misano Red Pri Metallic: LZ3M

Venetian Violet Pearl Effect: LZ3W

Moro Blue Pearl Clearcoat: LZ5J

Nero Blue Pearl Clearcoat: LZ5S

Imola Yellow Clearcoat: LY1C

Papaya Orange Metallic Clearcoat: LY2B

Ocean Blue Metallic Clearcoat: LZ5C

Goodwood Green Pearl Clearcoat: LZ6X

Dolomite Gray Pearl Clearcoat: LZ7J

Glacier Blue Metallic Clearcoat: LZ7K

Dakar Beige Metallic Clearcoat: LY1Q

Quartz Gray Metallic Clearcoat: LY7G

Редактирано от kolio kioravoto prase
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди време гледах едно уникално червено БМВ, на един приятел на бившия началник, та той твьрдеше, че цвета се води "червено Гран При" . Дали наистина се нарича така не зная. Обаче много приятно стоеше на колата...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Червено Гран при е толкова известно че дори лакпром едно време го правеше. Е, караше по 2 години та за това два пъти пребоядисвах ладата. :gruebel:

Едно наистина класическо чисто червено.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

База + лак ще излезе по-скъпо, като има голяма вероятност да се използват евтини и ниско качествени боя и лак. Не се подлъгвай по Глазурит - в момента не е нищо особено като боя, други фирми от бранша са на светлинни години пред тях (PPG, Max Meyer). Aко искаш мога да ти предложа акрилна боя с Anti-Scratch технология, висока издръжливост на химикали и най-важното с висока UV защита за да не избледнее след година. Червените металици дето те блазнят са слабо покривни и разхода за боя ще е фрапиращ и сметката ще стане дебела. Ако имаш интерес драсни едно ЛС да ти обясня къде е магазина ни и да си избереш червен цвят B)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

База + лак ще излезе по-скъпо, като има голяма вероятност да се използват евтини и ниско качествени боя и лак. Не се подлъгвай по Глазурит - в момента не е нищо особено като боя, други фирми от бранша са на светлинни години пред тях (PPG, Max Meyer). Aко искаш мога да ти предложа акрилна боя с Anti-Scratch технология, висока издръжливост на химикали и най-важното с висока UV защита за да не избледнее след година. Червените металици дето те блазнят са слабо покривни и разхода за боя ще е фрапиращ и сметката ще стане дебела. Ако имаш интерес драсни едно ЛС да ти обясня къде е магазина ни и да си избереш червен цвят :hilezh:

Ще бъда честен,.,. не искам акрилка, в момента съм с акрилна. Баз лак ми е желанието и да изглежда добре, сам ще поддържам цвета на колата а и тя от гараж само Събота и Неделя евентуално ще излиза така, че....

Иначе торнадо рот има добри версии, ама като цяло сите седят като лютеница.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи пак ще те поканя да си избереш цвят и мога да ти предложа най-добрите лакове на хубава цена :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На това червено попаднах днес и ми останаха очите: Canyonrot

Иначе състезателното е много яко също, но трябва да попаднеш на майстор. Едно време и на джугана, и на самарата, която търкалях беше такъв цвета и бяха правени от майстори - особено москвето беше уникално на визия :-)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...