Jump to content

Ауди А6 '99 слагане на Navi Plus


Recommended Posts

Значи замислил съм се да си сложа голямата навигация ама не мога да си намеря барчето(средната конзола - сменяла се). Иначе монитора съм си го намерил, а и незнам дали ще трябва още нещо?

Някой ако знае или го е правил моля да помогне.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че се маха само съществуващата аудио система, като се запазва напълно централната конзола. Хвърли поглед в eBay.de. Там продават бол такива части :bia: Пусни снимка - твоя или от нета - на навигацията, за да се ориентираме.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Навигацията не е само от дисплейя. Ако си намерил него, значи си намерил цялата навигация, която е също така и новият ти касетофон.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Определено задължително е да се смени средната конзола с друга!!!

Да не говорим, че ако искаш да ползваш навигацията ще трява да си сложиш и GPS модула с антената и кабеляците. Абе както се казва не е чак толкова проста работа, но ти желая успех колега! Да пуснеш снимки, че току виж и аз съм се навил :bia:))))))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За да сложиш NAVI+ ти трябва:

Централна конзола, монитори, стойки за монитора (те вървят отделно от конзолата), GPS, всички кабели за GPS-a, една уйовина дето седи отзад в багажника точно над чейнджъра, а ако искаш TV и тунер за телевизията...

цялото удоволствие ще ти излезе към 2000лв., ако искаш слагай :flehan:

После може да си забодеш и едно DVD и 2 монитора в подглавниците за още 1200-1500лв. и най-накрая като продаваш колата да ти кажат ми на мен тия неща не ми трябват сваляй си ги...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като ви чете човек, ще каже, че живеете в тези коли. За чий ви е тази навигация, да не се загубите, там където живеете ли. Ценно е ако си някъде, където нито ти говориш езика, нито те твоя. Ама колкот вас ще се излетят в чужбинско с колите си.

А и другата екстра, "бързо придвижване", тя работи, ама не и тук, щото преди два часа, Байчо се сетил, че трябва да прекопае улицата и да я остави така, щото "оти да вършим днешната работа сега, ако межем утре". И така, вместо по-бързо, се оказва, че е по-бавно.

Тук трябва да спомена, че не съм против навигацията, даже дипломната ми работа беше на тази тема.

А и за TV-то, като гледам, каква полза бихте имали, освен ако не сте таксиметраджии и не дремето по стоянкие цял ден. Инак да караш и да гледаш ТВ :hilezh: ... или в най-добрият случай, ако пътувате на далеч, децата да не скучаят и да ви се катерят по главите. Ама колко често се случва. А да правя рахат, на тия зад мен, не стига, че ги возя, ами ТВ да ми гледат... да бе да...както се казваше в една реклама. Виж музика, е друго нещо....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че се маха само съществуващата аудио система, като се запазва напълно централната конзола. Хвърли поглед в eBay.de. Там продават бол такива части  :rolleyes: Пусни снимка - твоя или от нета - на навигацията, за да се ориентираме.

Някой пазарл ли си е от eBay.de. Наясно ли сте дали изпращат нещата до БГ и дали мога с Visa Electron карта да пазаря, защото доста неща си харесах вече от там :blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямаш голям шанс да си купиш нещо от там. Само с нормална кредитна имаш някакъв шанс и то, само ако продавача работи с БидПей или някой подобен, или си има собствен кредитен процесор. ПейПол не приема кредитни карти от България, така че ако видиш само него, забравяш. С други думи, работата е доста тегава за Булгаристан.

Инак с изпращането, то си пише, дали изпращат извън съответната страна, колко струва и т.н.

Редактирано от RossN
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за йбей има тема дет пише кви са възможностите... аз бая съм пазарувал оттам - няма пробс... аде успех и да пишеш после кво и колко чини...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямаш голям шанс да си купиш нещо от там. Само с нормална кредитна имаш някакъв шанс и то, само ако продавача работи с БидПей или някой подобен, или си има собствен кредитен процесор. ПейПол не приема кредитни карти от България, така че ако видиш само него, забравяш. С други думи, работата е доста тегава за Булгаристан.

Инак с изпращането, то си пише, дали изпращат извън съответната страна, колко струва и т.н.

Когато ни приемат в ЕС ПейПал ще проработи и за българи.

Иначе няма проблеми да си купиш нещо онлаин въпросът е ще доиде ли?

Редактирано от coolice
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Наскоро си купих Ауди А6 2002 година и имам Navi Plus обаче нямам чейнджър и тунер за ТВ. Ще съм много благодарен ако можете да ме ориентирате колко струва да си сложа чейнджър и тунер карта и от къде мога да си ги взема. А някой знае ли дали мога да си взема чейнджър не на Ауди и да го свържа с екранчето на навигацията?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тунер оригинален втора употреба е някъде към 500лв. с антените, чейнджър също толкова! Не оригинален не ти трябва

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Аз също искам да си сложа Navi +,но от всичко прочетено дотук разбрах само за цената! Та питането ми е КЪДЕ могат да ми я сложат навигацията (оригинална)? :steinigung:))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
Значи замислил съм се да си сложа голямата навигация ама не мога да си намеря барчето(средната конзола - сменяла се). Иначе монитора съм си го намерил, а и незнам дали ще трябва още нещо?

Някой ако знае или го е правил моля да помогне.

човече аз имам такова барче ако те интересува нешто повече тел:0899992102

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...