Jump to content

Нов рекорт за БГ - Ауди S2


Recommended Posts

моторат не е с ДИЗЕЛОВ блок а си е с неговия0
А сега кажете и хода на вала?

Моля отговора на лично

Не е имало деветка от тази кола.

прав си мойто е от ЕГН-то се пак резуттата и е доста добър, и след като спрете да си ммерите пишките ви чакам с агитка на финала на Сливен да подобрявате рекорди

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз незнам само предполагам че мотора е 2.2

но истината е факт това ауди с2 е наи мощното във бг и за момента е най бързото за модела ауди с2

браво на майсторите наистина си разбират от работата

едно голямо евала

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За резултата евала, ама дали е най бързото, ще се види на Сливен, като направи 10-тина безпроблемни старта по време на състезанието!Успех от мен! :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нема за къде да прай 20 бре Явка, те половината участници в "Ц" се изпотрошават още на квалификациите... :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аха....и на мене манияка ми е на косъм от 20см...17.02 ми е :)

Е такава е разликата горе долу....

Като се има в предвид,че сега колата е с едни 100-на коня на колелата по силна от когато е дала 10.02 не виждам причина да не думне една стабилна 9-ка в Сливен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вирусе, имаш правописна грешка в заглавието. Кой клас имаш завършен?

Бъркаш човека.

Редактирано от VIRUSS
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ма Вие колега мислите да карате АСЕ-то ли??? Смелчага:):zustimm: Щот гледам ,че VW феста сте се придвижвали по обичайния начин за собственик на АСЕ.....................с автобус:flehan:

Ще викам за Вас:)

Ето и първия ми фен :)а АЦЕ-то не беше причината да съм с автобуса колега,но тази неземна сила ще я обсъдим живот и здраве ако се засечем на Сливен :flehan:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Колата има и уникална правозъба скоростна кутия - буксува с 4те слика на първа до 120 :zustimm: и след тва бързичко изпълва останалите предавки. :zustimm:

ooooooooooooo е тука стана сериозна работата

още едно голямо браво и смело напред

Редактирано от audi s2 gt35
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пожелавам на всички,които имат капацитет да направят времена от 9 и 10 сек. да им се случи на Сливен.

В това кофти време в момента и тази криза ужасна всеки който влага труд и пари за кефа на другите заслужава уважение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ooooooooooooo е тука стана сериозна работата

още едно голямо браво и смело напред

Виж са, явно е че си пичлигарин некав, освен тва е мноо вероятно тая кола за която става дума да си я виждал по клиповете от динотата само, ама и да не е така, пак всичкитете ти изказвания в темата будят яко смех и хората те визмат на подбив!По добре спри да пишеш, а тя колата ше си покаже на Сливен квото може!Инак отново успех на целия им екип!Дано свалят рекорда още надолу и стане хубаво и оспорвано състезание!

Редактирано от mityo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз незнам само предполагам че мотора е 2.2

но истината е факт това ауди с2 е наи мощното във бг и за момента е най бързото за модела ауди с2

браво на майсторите наистина си разбират от работата

едно голямо евала

:D:flehan::D

:bia::DB)

Редактирано от Nik0las
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...