Jump to content

Много пари ли са?


Recommended Posts

Здравейте колеги,

Взеха ми 350 лева за рециклиране на глава на 1.8Т АЕБ.

Сменени са водачи, главата е шлайфана и клапаните са напаснати.

Как мислите висока цена ли е?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги,

Взеха ми 350 лева за рециклиране на глава на 1.8Т АЕБ.

Сменени са водачи, главата е шлайфана и клапаните са напаснати.

Как мислите висока цена ли е?

Май въпроса трябваше да го пуснеш преди да дадеш парите :ukliam2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това в кой град?Сумата и е малка и не е, зависи какво са сменили и с каква марка, не забравяй че водачите са ти 20 парчета, ако са ти сложили нещо качествено не ми се вижда много..........

Абе много си е:).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това в кой град?Сумата и е малка и не е, зависи какво са сменили и с каква марка, не забравяй че водачите са ти 20 парчета, ако са ти сложили нещо качествено не ми се вижда много..........

Абе много си е:).

В София.

Не мога да ти кажа какви са водачите. Оставих си майстора да се занимава. Обаче ми сервира 600 лева цена труд за обслужване, сваляне на глава и смяна сегменти. Това само труд, поради което са усъмних че ме цака нещо в цените

Забравих да спомена че гумичките съм ги купувал аз и не влизат в тая цена.

Гледам из нета цена на водачи около 5 лева парчето

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако са сменяни само водачи е малко височка.

А и не ми се вярва 20 водача да са били за смяна. Тая кола трябва да е пушила като трабант.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен си е точно толкова с хубави части. За сигментите незнам, но главата работа + части 600лв са София си е нормално :)

600 е само работа. 350 е главата.Частите ми е мъка да ги напиша колко са

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

600 е само работа. 350 е главата.Частите ми е мъка да ги напиша колко са

Ако е голям сервиз, има големи разходи и особено сега в кризата няма поток от коли и печалбата(то не е и печалба ами на 0 или -) е от резане на глави е нормално да ти вземат тия пари. Ако е малък сервиз, са си избили полвината, да не кажа и повече от наема. Ако помещението е мое и плащам само за останалите неща като ток, вода, инструменти(всеки месец се чупи по нещо без което не може), каша за миене и т.н. нормалния ремонт според мен е 400 за работа и главата не повече от 200 и то при качествена работа. А може и по тънко доста(което не зависи от качеството само, ами и от това колко е огладнял майстора и колко е съвестен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...