Jump to content

Какво мислете за тази кола


Recommended Posts

  • Отговори 109
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

чудя се кво точно питаш?....дали като кола е хубава..точно тази ?...дали А8-цата по принцип е хубава ?...или какво мислим да си я закупиш?...

обоснови се

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябва да искаш на лизинг или нещо подобно за да донираш на наще измамници 50+ х :P

Ходи по белия свят избор на луксозни лимузини има огромен пример http://www.autoscout24.bg/Details.aspx?id=vhjcxng2qele# ако налитах на ауди щях да я отнеса :P

Тая кола има огромни разходи наясно ли си :P естествено ако не те бърка 4.2ТДИ е мотора 3ТДИ е за а4 макс или за лажерно каране в а6 :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не ,не съм наясно ,че чак пък има огромни разходи .

Или така си чул

А относно чужбина немам никакво време да се занимавам ,от тука ще я купя

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пиши на колегата Jacob12(човека се занимава с тях в Порше) мисля че ще ти даде насока както и повод за размисъл.

Скъпа е основно заради окачването един амортисиор ми се върти че е 3400 парички а и доста неща си заминават след 6-7 тодини употреба и всички са цифра на фона на нормалните коли не тия за " олигарси" :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябва да искаш на лизинг или нещо подобно за да донираш на наще измамници 50+ х :)

И какво му е лошото на лизинга, ако го вземеш на 7-8% гл?

БТВ:Човека ще се хвърли на а8 каквото и да му говориш. Все пак настоящата кола му е а6...няма да върви надолу я :)

Редактирано от Dimitar Velchev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЧЕ аз да не би да му казвам да не я купува :P

В лизинга няма нищо лошо ама цените на неутрепани екземпляри в БГ са :) определено неоправдани .

А и човек като си купува тази кола е желателно добре да се запознае и да прецени устроива ли го и има ли възможност да я поддържа защото не е лъжица за всяка уста . Що мислиш че струва 20% от първоначалната си стойност :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега ти май искаш просто да си купиш А8,а какво има в нея не те интересува много много?Така ли е?Тази на финанс лизинг е същата кочина като първата.Лизингова кола ли е от този клас в такава финансова къща бягай с 300.А относно колегата която е намерил е уникална,но колега сложи и обдухване и я отнасям :) Само това няма.Иначе всичко друго което искам е там :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи сребърната не ви е харесала , какво и липсва ?

Искам а8 4.2 тди ,ще я карам една година и после нова .Гледам да е здрава

Да ти докарам тази - http://www.autoscout24.de/Details.aspx?id=vh1zbgr1yeoj

Поне ще знаеш що за кола имаш.

Мерси ,но не искам да се занимавам ,искам от тука купувам и след 5 минути е моя , и искам 4.2 тди

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами сивата няма четиризонов климатроник,безключово,обдухване.Ако не ти трябват тези екстри върви да я видиш как е на живо. :)

А сега какво караш?Така като те гледам щом искаш за 5мин да я купиш и бързаш толкова до сега да си взел нещо без да пишеш тук.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами сивата няма четиризонов климатроник,безключово,обдухване.Ако не ти трябват тези екстри върви да я видиш как е на живо. :)

А сега какво караш?Така като те гледам щом искаш за 5мин да я купиш и бързаш толкова до сега да си взел нещо без да пишеш тук.

Еми не ми трябва маи обдухване ,има кои да духа )) ,маитапа на страна ,ама безключово не държа да имам .

А какво карам сега няма значение .А относно последното ти изречение ,голяма глупост написа ,това че искам да я купя веднага ,не знчи че няма да искам съвети.

Пини май е ударил джакпота :)

Аз винаги го удрям ,не само сега

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Направи се преценка на кои екстри държиш. Така ще може да ти помогнем с избора. Примерно Босе, Шибедах, Печка, Обдухване, Безключово, 4 зонен климатроник, Алкантара или кожа?

Аз те съветвам алкантара да не си вземаш. Последната беше с такава. Много трудно се поддържа това нещо. Другото всичко е както на теб ти допада. На мен от тия двете светлата по ми харесва, въпреки, че няма Босе. Аз лично държа да има Босе в моята кола и те съветвам да си търсиш такава.

И 4.2 ТДИ да си вземеш "зъбаро" пак ще те сдуха на магистралата...

А отностно докарване на колата от Германия. Ако ги имаш парите в брой, то колата може да е за 3 дена при теб. Сам си преценяваш дали 3 дена после няма да ти костват повечко пари за ремонт на тази от БГ. Едни дискове с накладки са мин 2000 лева.

Не вземай кола на която и свети нещо на ФИС и ти викат то е от акумулатора/спирачките или нещо подобно, защото може да е доста скъпо. Винаги тествай скоростната кутия. Не трябва да има никакви звуци, да рита или чакърка при ускорение.

http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topme...&f1=details

http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topme...&f1=details

Редактирано от sky
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не знам защо се хвърляш на 4.2 ТДИ

не казвам, че е минус, но поддръжката му изяжда кефа от карането

а тук не говорим само за първоначална инвестиция в сравнение с 3.0 ТДИ

като пример: разхода му е с едни 30% повече, а това е еведневен разход

събира 50% повече масло, което никак не е малко

другите му консумативи са на двойна цена.

освен това с този мотор колата става доста тежка откъм кила

на мен лично опита ми показва, че не е нужно да е с всички екстри - я кажи за какво ти е толкова безконтактното. или примерно лопатки на волана.

много по - голяма екстра е печката, или малкото километри

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topme...&f1=details

Последно тази наи ми харесва

Ако ходиш да я гледаш тази, бъди внимателен, точно тази автокъща не е от най добрите. Живея в Люлин :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...