Jump to content

Предаватeлни числa на скоростна кутия?


EnGaTaaa

Recommended Posts

Здравейте нов съм във форума хал хабер си нямам търся предавателните числа на ауди 80 1.8 90кс 1992производство.Карбуратор

Редактирано от EnGaTaaa
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте нов съм във форума хал хабер си нямам търся предавателните числа на ауди 80 1.8 90кс 1992производство.Карбуратор

1. Такъв автомобил няма 1992 г Ауди не правят двигатели с карбуратор

2. Опиши какво точно те интересува-предавателни числа на скоростна кутия, диференциал

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1. Такъв автомобил няма 1992 г Ауди не правят двигатели с карбуратор

2. Опиши какво точно те интересува-предавателни числа на скоростна кутия, диференциал

Ооо тук си в грешка, Б3 от 1992г. с карбуратор 90 коня ... ИМА!!!

Като най-обикновен пример от предходните теми: http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11305462663335047&f1=details

Редактирано от iordan0ff
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Да колега Б3 е и е карбуратор 90 коня трябват ми предавателните числа и дфренцалното число например 2.93

Редактирано от EnGaTaaa
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.....................търся предавателните числа на ауди 80 1.8 90кс 1992производство.Карбуратор

Дай кода на двигателя да видим.И кои по-точно предавателни числа се търсят?

Редактирано от NIKO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубаво,нов си във форума,но не пускай една тема на две места

http://audibg.com/forum/index.php?showtopic=102428

Ооо тук си в грешка, Б3 от 1992г. с карбуратор 90 коня ... ИМА!!!

:hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кажи какъв е кода на скоростната кутия. Скоростите не са от дългите, все пак двигателят е бензинов с малък въртящ момент.

Виж тази таблица дали може да ти помогне нещо:

020137588-big.jpg?r=0

Редактирано от Marcus Aurelius
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще използвам темата на колегата:

Някой би ли споделил,тъй като няма откъде да вида, какви са предавателните числа на:

6-степенната скоростна кутия на А6/С4 quattro - АEL + предавателното число на главното предаване

5-степенна на А6/С4 quattro - ACE + предавателното число на главното

5-степенна на B4 quattro ACE + предавателното число на главното

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще използвам................

Хора пишете кода на кутийте(Transmission Code) , иначе вариантите за всяка кутия са няколко.От значение са също моделната година на автомобила(Model Year) , Finaldrive Ident кода, продажбения код (Sales Type), и точното моделно означение (Model Designation).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хора пишете кода на кутийте

Ако знаех кодовете,нямаше да питам,нали затова е този форум.Не искате ли първо да си напиша отговора в поста, а после въпроса?

Едва ли скоростните кутии на едни и същи модели ще бъдат различни, примерно А6 1995 или 1996 г или В4 1992 или 1994 г , при условие, че са с един и същи двигател и трансмисия

Редактирано от integrale45
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не виждам причина да ме поучаваш колега, чисто и просто уточних че е доста по-лесно с тези кодове, а и програмата работи така.Прекрасно знам за какво е форума.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 years later...

За много години, колеги. 

 

1. Скоростните кутии на ауди 80/100 взаимозаменяеми ли са в смисъл махаш я от 100цата и я слагаш на 80 - ката ?

2. Коя е скоростната кутия с най - дълъг дифеенциал ? Интересува ме нейният код ? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

CSV е най - късият. Ако съдим по табличката най - дългият е на ATH кутията. Извинете, просто мислех че има и други скоростни кутии освен тези в таблицата. 

Редактирано от Kompresor
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ОТ ауди 100 може ли да се вземе диференциал и да се сложи в кутия на ауди 80 ако има по - дълъг от 3.67 ? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...