Jump to content

Нови модератори! Нови правила!


Recommended Posts

С това си изказване се опитваш да докажеш двойния стандарт или греша? Цяла тема за заключване, където има толкова постове, които виждаш, досущ като моя стои отключена, а в съседна, написан от мен изчезва :steinigung: В случая предполагам, че ще използваш думата "толерантност", но все пак да попитам, надявам се да не пречи :bia:

Спокойна да е и твоята.

Редактирано от Караконджул
Адрес на коментара

Напротив, със скриването на твоя пост целя въпросната тема да не се превърне като съседната! :bia: Капка по капка - вир става, знаеш.

Ще помоля да не влизаш в по-задълбочен конфликт, за да не се разпространи и негативното ти отношение към мен.

Адрес на коментара

Пак ще повторим, преценката е изцяло твоя и това ти право ме кара да затая дъх, колкото и да си представям, че написаното от мен в онази тема е в рамките на разумното.

Аз? Конфликт? Една елементарна дискусия, целяща единствено и само уточнение, няма как да бъде наречена конфликт :bia: Повярвай, негативизма в мен го няма, докато при теб се намира в доволно количество и определено бих поспорил, ако си на друго мнение, но предпочитам да е ЛС или скайп, примерно :steinigung:

Сполай ти :bia:

Редактирано от Караконджул
Адрес на коментара

Последната обида преглъщам без коментар. Обикновено знаеш кой отстъпва, както ти казах и на лс. Смятам случая за изчерпан.

За да сме съвсем точни, след подробните снимки на Георги в неговата тема, ти се изцепваш с изказването:

То снимки, като тези в нета бол,

Продължаваш с :

С това искам да кажа, че има много голям смисъл да ни светнеш нас любознателните

Ако цитирам целия пост, файда, че съм го скрил, но ако иска някой друг колега да ревизира решението ми! А то е:

2.5 ... Няма да се толерират и мнения, в които под привидно нормален тон лъха подигравателно отношение.

Скривам аз мнението, следва въпрос от твоя страна в тази тема, аз отговарям, ти продължаваш с язвителния и хитър тон тънко да се гъбаркаш с мен, прекратявам аз това и ти пиша на лс да се спреш, за да не прибягваме до други мерки и ти ми заявяваш, че те заплашвам! ОК!

Може да е грешно, но мнението ми е субективно и лично мое, подлежи на ревизия от администратор, както ти е известно!

Всеки следва да има очите да застане зад думите си!

Не е дисертация, но поне е като за елементарен реферат. Който е учил в университет, знае какво е реферат.

С други думи - получаваш официално предупреждение!!!

Редактирано от RaDi_b4
Адрес на коментара
Последната обида преглъщам без коментар. Смятам случая за изчерпан.
получаваш официално предупреждение!

Това е едно твое мнение, което е редактирано неколкократно и за това официално предупреждение си цитирал, като причина мои думи от лично съобщение. :bia: Благодаря, че се извъртя на няколко стотин градуса, само и само да ми покажеш кой е шефа. Взех си нужните бележки и поуки :steinigung:

Адрес на коментара

Да се смееш ли,да плачеш ли... :steinigung: Аз нямам думи просто...не се ли усещаш малко от малко бре Ради?Човека те пита нещо ти му бухаш предупреждения щото ти казал,че лъха злоба от тебе- Е лъха и то много.То бива бива озлобеност и омраза към потребителите,но ти имам чуството,че 24/7 стойш и чакаш да заключиш тема,да махнеш пост,да баннеш някой,а недай си боже някой да попита защо и се почва "форумното мутреене какъв велик модератор си".От къде е тая злоба незнам! :bia:

:bia:

По-добре вземи пример от другите модератори.Аз не съм видял някой да се обяснява и да сплашва колкото тебе...ти само това чакаш!

Адрес на коментара

Аз да попитам - кой ми затри темата, и защо?

Или истината като не е приятна - най -добре да я скрием?

P.S. Имам предложение - баннете ме мен - аз обещавам да не правя фалшиви акаунти и щуротии, а върнете темата.

Моля?

Редактирано от edinak
Адрес на коментара

Динко не се кахъри за глупости. Сега съншаина ми сподели, че щял да ти поеме разноските на събора, за да измие срама от това което е свършил. Човешко е да се греши, остави го да се поправи. :rolleyes:

Адрес на коментара

Аз искам да попитам най-позитивно къде отиде темата за Audi A2 за всеки по нещо на колегата shwepi и по какви причини?

Не се явявам адвокат просто ми е интересно кое правило наруши. Днес се бях засилил да я прочета и да науча нещо полезно и хоп нея я няма.

Редактирано от GSI90
Адрес на коментара

Аз искам да попитам най-позитивно къде отиде темата за Audi A2 за всеки по нещо на колегата shwepi и по какви причини?

Беше изтрита по желание на автора.

Адрес на коментара
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...