Jump to content

ауди 80-нов горд соственик


ceco_brusen

Recommended Posts

привет на всички колеги

от днес вече съм собственик на ауди 80 89г.1.8-90к.с

имам проблеми

1 при навиване на волана на ляво и надясно има 1 хлопане но немога да го разбера от кво може да е

момчето което е карало каза че имало ляв шарнир за смяна

но приятел които е карал колата 2 години каза че тампоните на магарето което е на двигатела са за смяна

как да провера кое е за смяна

и другият проблем е километража не отяита изминатите километри как да го оправя?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега, за колата ! Да си я караш със здраве. Ами за тропането има изписано много тук....Дори и да смениш шарнир и тампони пак ще ти остане тук-там леко топуркане. Или свикваш или пускаш музиката по-силно :stupid:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предполагам, че за да не ти работи километража, най-вероятно проблема е в зъбното колелце.

Колегата Vikingos продава такива, аз така си реших моя проблем :stupid:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

при навиване на волана на ляво и надясно има 1 хлопане но немога да го разбера от кво може да е

Ослушай хубаво тампоните на макферсоните и рейката

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен колега а за хлопането варианти много колегите са ти казали за километража също но да ти обадя една тайна след като го поправиш не го занулявай в движение така се ронят зъбчетата на това мизерно зъбно колелце колата трябва да е в пълен покой :lol: поздрави и само приятни момнти ти желая с автомобила :hilezh::lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито.. да си я караш със здраве...и най важното,без проишествия..А колкото до хлоп,трак скърц....Караме стари коли...а и пътищата ни до голяма степен допринасят за перфектното техническо състояние на нашите автомобили...Оправия няма... свиркай си..и да не ти пука... Карай смело и безодговорно ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и да не ти пука... Карай смело и безодговорно ...

:) хвалла...баш съвет..

Честито колега! Иди да ти оправят нещата ,които са опасни за теб и останалите на пътя(ако има такива) пък за другите ако са ти на сърце ще я постегнеш ако не 'свиркай си'. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И тропането се оправя...Но изисква оригинални части...Явно мога да събирам пари от билетчета и да доказвам, че има начин б3/б4 да не тропа! :hilezh:

За останалото, колегите са прави!Честито и много щастливи и безпроблемни километри! :steinigung:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито. Тропането може да е от много неща, колега. Аз за една година смених тампоните на магарето, на двигателя, на носачите, на щангата, макферсоните, шарнири, накрайници и двата тампона на задния мост и най-накрая спря да тропа :steinigung: Но си трябват оригинални части, както казаха по-горе! Миналата година като я взех ми беше много наложително да сменя лагер на главина, а нямах пари и си взех ментак, който издържа точно 8 месеца...

Редактирано от Mitara6ki
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен колега, много безаварийни километри да й завъртиш. Като ти гледам ника се чудя да не си от Брусен?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен колега, много безаварийни километри да й завъртиш. Като ти гледам ника се чудя да не си от Брусен?

да

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

рано е за снимки

колата е с лош външен вид

но немам пари да я оправя снимки ще кача като я оправая

1 кални заден капак и заде ъгъл над стопа от дясно са за кит

иначе е 1.8 1989 газ-бензин мех.инжекция нема ел.пакет но и по добре

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги тоя мотор моя 1.8 мех.инжекция колко коня е?

отзад на етикета на левия калник пише код мотор JN

90 или 113к.с е?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...