Jump to content

Замяна на ново на старо с ново табло,заради дисплея на борд.комп.


pmanasiev

Recommended Posts

Здравейте колеги с риск да стана нахален,питам дали е възможно да заменя целия километраж на А4 1.9ТДИ,с друг заради дисплея на борд.компютъра,понеже е заминал.Дали ще стане само да го сменя с ново.(ново имам в предвид,втора употреба).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето едно примерно дисплейче от ebay :lol:

LCD Cluster

Понеже не пише коя година точно е колата съм пейстнал за Б5 (1995-2001).

Това е за табло на VDO.

Груба сметка: 30 паунда -> 67 лева + 20-30 за смяна ... за 100 лева си с работещ дисплей :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето едно примерно дисплейче от ebay :D

LCD Cluster

Понеже не пише коя година точно е колата съм пейстнал за Б5 (1995-2001).

Това е за табло на VDO.

Груба сметка: 30 паунда -> 67 лева + 20-30 за смяна ... за 100 лева си с работещ дисплей :rolleyes:

Искам само да питам,има ли нещо такова,че след смяната трябва да се настройва ключа към имобилаизера и това струвало скъпо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Искам само да питам,има ли нещо такова,че след смяната трябва да се настройва ключа към имобилаизера и това струвало скъп

ами ако смениш само дисплея не е нужно да програмираш ключа но ако става въпрос за цяло табло ще се наложи ваг кома има функцията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

Става дума за а3 99г. не ми работи(не напълно, но доста пиксели липсват) дисплея на километража. Въпроса са ми е може ли някои да ми разясни различните стойности за какво са, защото не мога за да ги видя напълно. Мерси предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги. Малко съм неориентиран в тая част, та ако въпроса ми е смешен не ми се смейте много. Моето табло не е с цяло дисплейче, а е на отделни кутийки (сещате се предполагам). Ако си купя такова цяло дисплейче може ли да се сложи някак на мястото на старото.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето едно примерно дисплейче от ebay :bia:

LCD Cluster

Понеже не пише коя година точно е колата съм пейстнал за Б5 (1995-2001).

Това е за табло на VDO.

Груба сметка: 30 паунда -> 67 лева + 20-30 за смяна ... за 100 лева си с работещ дисплей :flehan:

Колега, случайно да знаеш читав майстор в София, който да може да го смени без да предизвика други главоболия? :stupid:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...