Jump to content

Спукани стъкла - ремонт?


Guest next

Recommended Posts

Предният джам има няколко "балончета" от камъни.Не е цепнат - само чукнат.

Задния имаше малка лентичка, която в последствие се плъзна надолу.

Четох обяви от типа - въстановяваме спукани автостъкла.....Това добро решение ли е, или направо да ги сменям?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз четох такава обява в автопазара: "Стоп не саменяйте стъклото,ние ги възстановяваме,пъкнатини,следи от камъчета........"Сервиза беше в София ,но не се сещам къде беше,а сега нямам вестник пред себе си,във всеки брой я има тази обява.НЯкой ми беше казал,че било доста скъпичко,и излизало по одбре да смениш прозореца,ако е нещо значително.Другаде четох ,че не ставало качествено,винаги оставяло следи,съответно мястото си личи.

Това са данни по неофициална информация!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Свържи се с Лампард, той има познат, който оправя стъкла...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Потърси из форума. Имаше подобна тема - с цени, мнения и т.н. Като цяло си спомням, че беше дърво това с оправянето на пукнатините.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

знам едно място, намира се срещу дейзи в дървеница, НО искат за 90% оправяне на една люспа от камъче 60 лв ........ как да ти кажа, ако стъклото ти е още оригиналното на ауди има причина да отидеш при тях, но ако е сменяно бих те посъветвал с/у още 60 лв да си смениш изцяло стъклото.

Редактирано от i_kotev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на мен ми оправиха едно време (преди 3-4 месеца) една люспа за 30 лв. е това е телефона ан момчето работи на место удобно за клиента 0888/873 127 телефона е от една визитка и на нея не пише име на човека...само телефон

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

отиваш на лъвов мост сервиза за маркиране на булинс - оправят ги с/у 20-25 лв. изглаждат дупката, запълват я с нещо като смола и го изпичат с една лампа - после не си личи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В сервиза на булинс наистина ги правят, но цената е малко по-висока - около 40 лв. Зависи от големината на това което ще правят. Също така си личи. Остава нещо като люспа, но целта е да се предотврати напукване на джама. Което при мен наистина беше предотвратено. За 3 год не ми се напука стъклото. Мисля, че все още си е ОК.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако имаш пного такива по добре направо да си смениш стъклото.Хем ще ти го платят застрахователите,хем ще си е ново.Особено вечер се усеща разлика серозно.Е турко е ама какво от това....Аз 2 стъкла съм смянял и съм бил довоелн винаги

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Недейте да лепите.По-добре е с павето или с нож.Слагаш ножа в дупчицата и го удряш по дръжката няколко пъти,докато пусне лъч. После при затрахователите и нов.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е РАЗГЕЛЕ,намерих обявата:

А ето какво гласи обявата:

"STOP НЕ ПОДМЕНЯЙТЕ СТЪКЛОТО!"

ASG Bulgaria,Ltd.

Възстановява Автостъкла с технологията GlasWeld USA:

следи от чистачки;малки пукнатини;удари от камъчета;

Tel.:962-48-33

GSM:0898586363

София,Дианабад,ул.Тинтява-100

Сега за рекламата,едно безплатно възстановяване! :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря колеги за информацията. Мисълта ми беше дали да се прави или да се сменя.Аз като си се знам мене си - ще дам да ги запълнят - няма да ми хареса и ще сменя стъклото.....Мисля направо да сменям и двете.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е РАЗГЕЛЕ,намерих обявата:

А ето какво гласи обявата:

"STOP НЕ ПОДМЕНЯЙТЕ СТЪКЛОТО!"

ASG Bulgaria,Ltd.

Възстановява Автостъкла с технологията GlasWeld USA:

следи от чистачки;малки пукнатини;удари от камъчета;

Tel.:962-48-33

GSM:0898586363

София,Дианабад,ул.Тинтява-100

            Сега за рекламата,едно безплатно възстановяване! :hilezh:

това е мястото за където аз писах ...... поне преди 6 месеца беше нереално скъпо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

какво мислите за качеството на предлаганите стъкла?

кобра и другите там фирми, май никой не предлага качествени стъкла, все пак 120-150лв няма как да е качествено. недай си боже да се спраска докато си вътре в колата ще има сакатлъци:blink:

и аз имам малка пукнатина(под чистачката и не се вижда) и все си мисля да го спраскам, че да си сложа и такова със сенник, но само качеството ме притеснява. сегашното ми си е оригиналното:o

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз също мога да кажа за тези от кобра но от централния офис който се намира нан ул.Първа Българсака Армия №11 това е от орландовци посока военна рампа след ДЗИ аз вчера бях при тях да ми сменяват предния прозорец защото си го пукнах сам :blink: понеже съм много умен :o та вчера ходих по застрахователи и ходих да ми го сменят даже и прегледа и стикера за гражданската ми прехварлиха все едно сега съм ги залепил:o и добре пипат да ви кажа даже едно от момчетата го питах дали е хубаво стъклото и той каза че мойто е китайско но и труско и европейско да е вика са едни и същи .

стъклото струва 124лв. а аз ппонеже имам каско към армеец и се води щета ми направиха отстъпка И ГО ПЛАТИХ НА 111.30 ЛВ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...