Jump to content

Нашите добри покупки


Recommended Posts

Едно оригинално швейцарско армейско ножче от някаква промоция на мобилтелите преди шест-седем години някъде, е те такова здраво и полезно нещо досега съм нямал.Има две остриета, широка и тясна отвертки, отварачка за консерви, кожарско шило, тирбушон, пинцети и клечка за зъби:rolleyes:, вършило ми е и продължава да ми върши невероятно полезна работа.Наглед е бедно откъм приспособления, но наистина такава полезна, функционална и здрава вещ рядко съм притежавал.

И това също: http://www.fenixligh...oduct.asp?id=60 , изключително полезно и функционално фенерче.Макар и чисто китайско като конструкция и изработка, мислено е кадърно и не излиза от джоба ми вече втора година.

Редактирано от NIKO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аа, и аз го имам това същото емтелско ножче, наистина е полезно.:rolleyes:

Моите са - електронния четец на Amazon - Kindle - без него на никъде не тръгвам, фотото и един остарял модел маратонки на Найк, с които като тичам, направо летя :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един автомобил Audi quattro, два мобилни телефона Nokia, notebook Acer и една "сапунерка" Canon...Това са най-добрите ми покупки на първо четене! :rolleyes:

Почти винаги сме всички заедно навсякъде... :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ооох, не е истина просто, както написах, че не мога без Kindle-a си, и след един час му видях сметката - подпрях се без да искам с коляно върху него, и дотам беше...

Дали да спомена, че ми е трети четец в рамките на три години, който чупя, а съм толкова пристрастена, че горкия ми мъж /дето се оплаках в една друга тема, че не е романтичен :rolleyes: ама май трябва да си редактирам схващането/,

като ме видя колко съм зле, каза просто - ще се постараем пак да вземем...

Пфу, пфу, пфу, много ме е яд :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няколко неща закупени последната година:

Мишка: Logitech G9x Gaming Edition - Вече една година повече от перфектна, заслужава си 150-те лева.

Клавиатура: Logitech G11 Gaming Edition - Също една година повече от безупречна работa.

Монитор: Samsung 22' 3D "2233RZ" (120MHz) + 3D очила NVIDIA - Подарък от жена ми, много съм доволен.

Видеокарта: NVIDIA EVGA GTX 580 - без грешка :hilezh:

Телевизор: LG 37' TFT, перфектен. Все още няма изгорели пиксели, което си е постижение :respekt:

Процесор: Intel Core 2 Quad EXTREME QX9650 3.0 GHz - това най-много си заслужаваше парите. Идеална цена и повече от идеален за овърклок :hilezh:

Процесор: Intel I7 860 2.8 GHz + охладител CoolerMaster V6 - много доволен :hilezh: хлади здравата

Климатик: FUJI PLASMA INVERTER 12-ка - малко ток харчи, отоплява и охлажда добре :wall:

Фарове за Ауди: IN.PRO facelift с лупи + xenon LUXIMA PREMIUM H7 - много добре светят!

Нова кола: AUDI A4 B5 2.8 30v V6 avant - за сега е, ОК!

Мързи ме да пиша още...

Има и неща от които съм мега НЕДОВОЛЕН, но не е по темата :)

Редактирано от Kiryakov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Темата е готина ама си плаче за цял раздел.

Много време съм мислил за такава тема.

За съжаление не става.

После децата пак ще пишат че сме бг.тате.цом. :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Наскоро си купих миялна машина Мидеа, от тия които се слагат на плота. Малкото бръмбъзъче мие перфектно. За 280 лв. с три години гаранция. Тук да похваля магазин Техномикс за супер коректното отношение, които без да задават никакви въпроси предложиха да ми върнат парите заради една малка драскотинка на машината, която открих след 2 дни, когато разопаковах. Все пак приех, че си ми е било на късмет и я задържах (не е кола баси)

п.п. Супер тъпа тема...

Вече е остра благодарение на теб.

Редактирано от monz
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...