Jump to content

Нашите добри покупки


Recommended Posts

Гледам, че има много теми във раздела за конкретни продукти. Има такива продукти, от които хората не са доволни, а има и такива, които са се оказали добри покупки. Идеята на темата е да посочим устройството, марката и моделът от които сме доволни и накратко да обясним от колко време го имаме и защо мислим, че е добра покупка. Например:

Рутер Belkin N Wireless router F5D8233-V.3 Имам го от около 2 месеца, доволен съм от това, че не съм го рестартирал нито веднъж, струваше около 30 лв. За парите си предлага приличен обхват, стабилна и добра връзка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На вълна ремонти вкъщи съм и най- много бях впечатлен от латексите с марка levis- фрапантна разлика в покривната площ, в качеството на боята и цветовете. И в цената де :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доволен съм от гумите hankook ventus prime, все едно подкарах друга кола :lol:

Като стана въпрос за гуми , аз откакто сложих отзад зимни дебица фриго 2 не мога да си позная колата, все едно проклетия винкел го няма и задницата стана една идея по-стабилна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Рутер Buffalo - работи вече 4 години без никога да се спира, рестартирал съм го не повече от 3-4 пъти и то по вина на доставчика!

CRT монитор DELL - купих го преди 7-8години втора ръка, спира се само през нощта оттогава и до ден днешен ме радва с класна картина и нито един проблем.

последното ми PC - ползвам го от година и половина, излезна ми малко над 3к, но откакто го имам не съм се издразнил нито веднъж с лагава работа или друг проблем, цялото умуване около конфигурацията си заслужаваше напълно!

ауди B5 - мноого здрава кола и стегната кола, имах и пълно доверие да пътувам до където и да било и за десетките хиляди дупки които минах как не тропна нищичко просто незнам!

HTC HD2 - много хора го плюят, други му се раздват, на мен ми върши страхотна работа откакто го взех и не съжалявам и за момент за тази покупка!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  1. Пералня и фурна Gorenje, перфектна работа вече 5год. никакви проблеми
  2. LCD TV Samsung - пълен боклук, никога повече Samsung !
  3. Система за домашно кино Samsung, постоянни проблеми с механизмите на DVD-то, от скоро врътката за усилване и тя отказва и в двете посоки усилва.
  4. Лаптоп ASUS, като съотношение хардуер/цена съм доволен, поддръжката в гаранционния срок е прекрасна.При по-сериозен проблем - директно нов лаптоп.Батерията, поне при мен много бързо си замина(2год.), но пък и съм го използвал доста.Дизайна на самия лаптоп не е кой знае какво творение и пантите на капака са проблемни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пералня Gorenje, над 6 години безпроблемна работа.

Лаптоп Asus - много доволен!

Рутерче Lynksis - също.

ТВ LG със CRT (29-а) - на 5-а година бумна ТХО.

Смених го в домашни условия на килима в хола - зор, зор... :)

Вътре - немски кинескоп, едни избарани платки...

Отдавна не бях виждал такава изпипана работа. :lol:

А Samsung-са евтинджоси, винаги нещо е спестено.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хладилник с фризер LG НоФрост - много як, много съм доволен. 9 години безпроблемна работа. Уникално охлажда.

Пералня LG на 8 години - никакви проблеми. С бутон - Плей/пауза.

Фотоапарат SONY W30 на 5 години - никакви проблеми, снимките са много добри

Имам и разни други неща, ама са по-нови и не смея да ги хваля. :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По дати ще ги бележа :zustimm:

1. Ауди 80 1990г. това е много добра покупка за мен, втората ми кола, взех я за добри пари и вече 10г. е в семейството ни! Затова харесвам Ауди и един ден ще имам и по-ново :)

2. ТВ Самсунг А856 беше на промоция в Техномаркет и мога само да кажа, че ТВ трябва да е по-висок клас или серия, макар и по-стар модел, заслужава си парите.

3. Жената :hilezh::hilezh::)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нали за техника става дума?

1. 19 инчов LCD монитор Samsung купен преди 7-8 години. Работи по 18 часа на ден без забележка все още.

2. Лаптоп Benq Joybook R53EG на 5 години вече. Баси животното излезе това. Изпускал съм го над 10 пъти включен и изключен и вече на лаптоп не прилича ама си бачка без грешка. Само при едното изпускане му се строши лампата на подсветката което бързо беше оправено. Батерията вече е почти мъртва.

3. Рутер Linksys wrt54gl на 4 години. Само веднъж помня да е забил и то още като нов с оригиналния фирмуер. Ако не му спирах тока като пътувам ъптайма му щеше да 4 години :zustimm:

4. И от Nokia n78 съм доволен. Три години си бачка безпроблемно и няма изгледи да умира скоро :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди няколко месеца си взех Creative Sound Blaster X-Fi Pro 5.1 и смея да кажа че ушите ми прослушаха. Да не кажа че месец след закупуването й случайно открих как да я синхронизирам със системата да работи на АС3 режим. А преди няколко дни, чудейки се защо не се чува добре в слушалките (студийни), намерих нужните й настройки. И да, не на последно място, след като изгледам филмчето, мога да изгася компа с дистанционното на звуковата карта :zustimm::hilezh:

Редактирано от Da Nail
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По дати ще ги бележа :hilezh:

3. Жената

Ся ако споделиш колко излезе и от къде Ше е супер:hilezh: (земем да се обзаведем :zustimm: ).

А и ква е гаранцията ?

Редактирано от eic-idimitrov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бях и съм доволен от Sony Ericsson K800i.

Страхотен телефон беше едно време, далечната 2006, когато си го взимах.

Ся от ифона 4 не съм :zustimm:

Редактирано от eic-idimitrov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

NOKIA 6300 - Няма такова животно! Около 5 години зверска употреба, а единствено този средния бутон е леко обелен.

И прави основното, за което е предназначен един телефон - да говориш по него.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ся ако споделиш колко излезе и от къде Ше е супер:hilezh: (земем да се обзаведем :hilezh: ).

А и ква е гаранцията ?

...да бе... и дали може да се пробва преди да се купи :)

Моята е мейд ин Ловеч, иначе беше експорт в София :)

За да не съм офф- много съм доволен от часовника си Сейко :zustimm:

абе Иво, тоя експорт го прочетох като ескорт и си викам бахтиму :lol:

Иначе най- коравото нещо от което бях супер доволен ми беше предишния телефон w890i. Обикновенно изкарвам по половин година, а тоя устиска почти 3. Сега след 5800 и C7 никога повече не бих си взел Нокия.

Това от което съм доволен вкъщи са

- пералня Електролукс, сушилня и хладилник Whirlpool,печки и котлони Gorenje, - добър дизаин, тихи и вече 3,4 години нямам никакви проблеми. LCD Samsung също.

- Аудито - всеки ден ме очарова макар че колкто по-ново, толкова по-добре.

- напоследък много ме кефи елекртическата скара. Ползва се 2,3 пъти в седмицата, но трабва да се компенсира с много фитнес B)

- водоструйка karcher. Много хубава джаджа,лека и с добро нялягане. Още е в гаранция.

- и други

Всъшност единственото което не ме кефи е тъпия бойлер на Елдом, на който всяка година му сменям термо регулатора.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм много доволен от всички неща които не си купих последните години.

Нито ги мисля, нито ми заемат място, нито се чупят и повреждат. :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледам няколко пъти се споменава Gorenje.Ние имаме една печка и една пералня от тази марка, и двете на по над 30 години.Печката едва наскоро сдаде багажа окончателно (ако се поправи ще заработи отново), а пералнята продължава да работи безотказно и не знам кога ще спре :zustimm::hilezh:

Edit: Печката не е чак на 30, но на 25 със сигурност.

Редактирано от bagercho
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...да бе... и дали може да се пробва преди да се купи :zustimm:

Това е ясно... как ще купиш нещо без да си видял, че е ОК :hilezh:

Редактирано от eic-idimitrov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ся ако споделиш колко излезе и от къде Ше е супер:hilezh: (земем да се обзаведем :hilezh: ).

А и ква е гаранцията ?

гаранция: доживотна

цена: безценна

Иначе се намират още запазени екземпляри по ширините на България :)

(сори ама не издържах да не отговоря, макар да разваляме хубавата тема на колегата :zustimm: )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иначе се намират още запазени екземпляри по ширините на България :zustimm:

Че даже и със сервизна история.. само требе търпение и малко къмет, докато си търсиш:hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...