Jump to content

Е ли възможно едно допълнение към правилата за Купува/Продава


Recommended Posts

Възможно ли е да се добави като точка/и от правилата към подфорум Купува/Продава което да засегне из основи следните раздел:

Продава - авточасти, консумативи и автоаксесоари

аргументи: на мен лично ми е непонятно, защо трябва за всеки един компонент от автомобила(примерно) да се пуска отделна тема :zustimm:

Получава се е няма такъв тотален спам а хора с по една или две теми/стоки, просто стоят и гледат мача отблизо.

евентуално решение: да се сведе до някаква нормална бройка(напромер 2-3 или по усмотрение на управата) пуснатите обяви в даден подфорум и автора на темата ако реши да продаде още нещо, то нека си го добави като нов пост. По този начин няма да бъдат ощетявани колегите с по един, два или три артикула и ще има някакво равновесие.

Редактирано от SinisteR
Адрес на коментара

Е да, но аз как да разбера, че в тема със заглавие "Продавам джанти еди какви си" колегата е решил да продаде с тях и гумите. Трябва във всяка една тема да се ровя в коментарите отдолу и да търся да не би случайно да има и джанти. Някак ми се вижда неуместно да се прави така. Нека модераторите да решат, но според мен е много трудно да се ориентират хората търсещи дадено нещо за своя автомобил.

Адрес на коментара
Публикувано (Редактирано)

Ориентирай се...

аргументи: на мен лично ми е непонятно, защо трябва за всеки един компонент от автомобила(примерно) да се пуска отделна тема :zustimm:
евентуално решение: да се сведе до някаква нормална бройка(напромер 2-3 или по усмотрение на управата)
Редактирано от SinisteR
Адрес на коментара
  • 1 month later...
Публикувано (Редактирано)

Управта, до кога ще се правите че не виждате, какво се случва в Продава - авточасти, консумативи и автоаксесоари

Ще конкретизирам питането си с прост пример:

части за ауди 80

Ауди 80 90 на части

Продавам фарове Хела

продавам фарове хела за б3

и още и още от същия потребител...

пп: не е само той

Редактирано от SinisteR
Адрес на коментара

Не знам как си го представяш. Всеки да има право на до 3 активни обяви ли? Или само по една на раздел?

Ако продавам 3 бурми и капачка за резервоар е ОК. Ама ако имам 25 автомобила на части?

Сложно е.

Адрес на коментара

Не знам как си го представяш. Всеки да има право на до 3 активни обяви ли? Или само по една на раздел?

Ако продавам 3 бурми и капачка за резервоар е ОК. Ама ако имам 25 автомобила на части?

Сложно е.

Е последния пост, който писах, чете ли го?

Има раздел за цели коли на части!

пп: как само тук не може да се реализира това ограничение на активни обяви, не ми е много ясно :rolleyes:

Адрес на коментара

аман от ограничения,живейте свободно,според мен предложението дори и да е конструктивно ,не е градивно,аз харесвам форума,ориентирам се лесно.

Редактирано от buzzi
Адрес на коментара

Като ми трябва нещо ползвам търсачката. Изобщо не ми хрумва да търся в "Цели коли за части". Аз и не ползвам раздела де.

Някои от темите от примера ти горе (дублиращите се) ги скрих. Едровите търговци винаги са закопвали дребните. Може би ъпването е прекалено често. Един път седмично май е по-добре.

Адрес на коментара

Като ми трябва нещо ползвам търсачката.

Едровите търговци винаги са закопвали дребните. Може би ъпването е прекалено често. Един път седмично май е по-добре.

А най-добре е да не се ъпват изобщо. И аз ползвам търсачката но ровя и по страниците с обяви.

Адрес на коментара
  • 1 month later...

Глас в пустинята - възможно ли е да се наложи ограничение на броя пуснати обяви в даден раздел? Питам, защото току що се загледах и видях, че само един колега, ъпва почти двадесет обяви наведнъж :hilezh: Та от видяното някак си ме поблазни да пусна моите отпадъци, които са около стотина, един по един и да ме намразят всички продаващи :zustimm: Разбира се, тогава го казах в кръга на шегата, като исках да покажа, че не е приятно подобно процедиране. Сега да не си помислите, че се боря за въпросната кауза, просто питам :hilezh: Пък ако е възможното, ще раздавам плюсове на добавилия правилото до откат ;)

Адрес на коментара

Глас в пустинята - възможно ли е да се наложи ограничение на броя пуснати обяви в даден раздел? Питам, защото току що се загледах и видях, че само един колега, ъпва почти двадесет обяви наведнъж ;) Та от видяното някак си ме поблазни да пусна моите отпадъци, които са около стотина, един по един и да ме намразят всички продаващи :zustimm: Разбира се, тогава го казах в кръга на шегата, като исках да покажа, че не е приятно подобно процедиране. Сега да не си помислите, че се боря за въпросната кауза, просто питам :hilezh: Пък ако е възможното, ще раздавам плюсове на добавилия правилото до откат :P

Я аз културно да те запитам!

Ти видя ли в кой форум питаш за такива радикални промени, които са на повече от един клик :hilezh:

Адрес на коментара

Караконджул, няма нужда от ограничение, но ако това започне да се набива на очи ще наложим.

SinisteR, ще се направя, че не съм ти прочел мнението. Иначе ще има последствия, които не биха ти харесали. :hilezh:

Адрес на коментара
  • 2 weeks later...

... няма нужда от ограничение, но ако това започне да се набива на очи ще наложим.

Вече не ти ли се набива на очи, или може би не ти пречи на теб или на някой друг, който/които са заинтересовани?

И тук ли ще мине номера "обсъждаме го но за сега ще е така" както се случи с предложението за "Гуми и джанти"

пп: постарай се да не ме заплашваш безпричинно

Адрес на коментара

Не съм се интересувал, честно казано. Ако си започнал да спиш неспокойно ще го взема по-сериозно предвид. Честна пионерска!

... това за личните заплахи без причина не знам от къде го измисли :hilezh:

Адрес на коментара

Не съм се интересувал, честно казано. Ако си започнал да спиш неспокойно ще го взема по-сериозно предвид. Честна пионерска!

... това за личните заплахи без причина не знам от къде го измисли :hilezh:

Идея си нямаш колко спокойно спя от няколко дена :hilezh:

Това не съм си го измислил, драснал си го по-нагоре :zustimm:

пп: спамиме темата

Адрес на коментара

Пуснал съм запитване какво мислят останалите от УС и съвсем скоро ще си първият узнал крайното класиране ЗА/ПРОТИВ :hilezh:

А, сега препрочетох какво съм ти бил казал по-горе: ако искаш прочети какво си написал ти преди това и ще разбереш колко искрен съм бил като съм ти казал, че последствия е можело да има. Коментарът ти е провокиращ и с подобно нещо чисто и просто си просиш бан :hilezh:

Адрес на коментара
  • 4 weeks later...

Момци, не мислите ли вече, че панаира във въпросния раздел стана прекалено очебиен? Да започна ли и аз като масата, да си разбия кочината на парче и да си пусна отделни темички за всяка шайба, болт, гайка, букса и т.н. и т.н. :) А вервате ли ми че чарковете на тоя кошер са повече от доволно, като количество :zustimm:

Редактирано от SinisteR
Адрес на коментара

Момци, не мислите ли вече, че панаира във въпросния раздел стана прекалено очебиен? Да започна ли и аз като масата, да си разбия кочината на парче и да си пусна отделни темички за всяка шайба, болт, гайка, букса и т.н. и т.н. :) А вервате ли ми че чарковете на тоя кошер са повече от доволно, като количество :zustimm:

Може , може, а прави сметка ако и ние със Спас го направим.:)

Адрес на коментара
  • 1 month later...

Малко да изтупаме прахта, ако може :bia:

Ако продавам 3 бурми и капачка за резервоар е ОК.

В случай, че въпросните бурми и капачка са от един и същ автомобил, то е съвсем близо до мозъка, че ще ги впишеш една тема, с пояснението, че са примерно от С4 А6 <_<

На предната страница съм дал пример с колегата vila, сега ще дам с друг:

1. Продавам лостовете от волана с опция за бордкомпютър За А6/Ц4

2. Продавам табло от А6 с повреда

3. Продавам две предни седалки с подглавниците за 100 и А6 (Ц4)

4. Продавам волан и еърбег от А6 (Ц4) Бартер за eсков волан

5. Продавам дръжката и стоповете от петата врата 100 (Ц4) Avant

6. Продавам емблеми от задния капак Audi, A6, 100, 2.0, 1.9 TDI

7. Разни дреболии за 100/А6 Решетка,барче,крик,копчета,панели,запалки,емблеми,дебитомер,кори

8. Продавам амортисьори BOGE Turbo от А6 / 100 задни

9. Продавам спортно окачване за 100/А6 Пружини, амортисьори, макферсон, тампони

10. Продавам бели уреди от S4/S6 или само циферблатите Ако някой иска да си прави тунинг на 100 или А6

Десет обяви, касаещи едно и също нещо, които спокойно могат да се съберат в една единствена. Това ако не е набиване на очи, идея нямам, какво би било :bia:

Адрес на коментара

Малко да изтупаме прахта, ако може :bia:

... Десет обяви, касаещи едно и също нещо, които спокойно могат да се съберат в една единствена.

ЛС към автора:

Давам ти срок от 24 часа да си пуснеш ЕДНА тема с всички неща, които продаваш за А6(Ц4).

След 12:00 утре темите ти ще бъдат затворени и скрити.

докладвайте и няма проблем <_<

Адрес на коментара
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...