Jump to content

предстояща покупка на А4 феислифт


Recommended Posts

Съфорумци здарвеите....даите една информация /ако имате/за тази кола,или потребители от Враца...ходили да я гледат?А ако няко с добро желание от Враца не го бърка да хвърли един поглед и да напише как е колата.Търся запазено Ауди от 2000-2001-ва година не по слабо от 150 к.с.задължително куатро.

http://www.cars.bg/u183107

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дай да сметнем май 2001, колата е на 10 години 2.5 TDI при това куатро при това автоматик и на 174 000 километра уж :hilezh: цена 5800лева като в тази цена влиза транспорт до България и някаква да речем минимална печалба за търговеца (да си помисли човек направо чиста далавера) ! Познай сега от първия път какво е състоянието на колата :bia: и от коя автоморга е купувана в чужбина! Колега, без да знам и да имам претенции да разбирам, ама точно този мотор 2.5 TDI от тези години го наричат Душегуб и не го препоръчват на никой, освен ако не ти дебел джоба и не си майстор по колите! Хубаво дизелово ауди и то автоматик, че и куатро за 5800 лева едва ли, по скоро и по добре 1.8 T куатро бензинче там вече нещата стоят по друг начин!

Редактирано от audiceco
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колата от дълго време седи,като беше 7500 лв май ако не се лъжа отначалото ,може и да няма проблем , но никой не иска да взема душегуб,за км може и на повече да е както и да не са превъртани защото на един приятел си взе А4 на 300000 реални ,а бяха писани горе долу същите от същата автокъща,колите са от италия ако не се лъжа,късмета е много важен при покупка на такъв автомобил

Редактирано от dido_A4
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дай да сметнем май 2001, колата е на 10 години 2.5 TDI при това куатро при това автоматик и на 174 000 километра уж :hilezh: цена 5800лева като в тази цена влиза транспорт до България и някаква да речем минимална печалба за търговеца (да си помисли човек направо чиста далавера) ! Познай сега от първия път какво е състоянието на колата :bia: и от коя автоморга е купувана в чужбина! Колега, без да знам и да имам претенции да разбирам, ама точно този мотор 2.5 TDI от тези години го наричат Душегуб и не го препоръчват на никой, освен ако не ти дебел джоба и не си майстор по колите! Хубаво дизелово ауди и то автоматик, че и куатро за 5800 лева едва ли, по скоро и по добре 1.8 T куатро бензинче там вече нещата стоят по друг начин!

значи по твоята логика колата би трявало да струва да кажем 10-11000 както когато преди 3-4 години....за да е адекватна цената??

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако обичаш не нападай така audiceco , напълно е прав във всяка една своя дума и подкрепям казаното от него на 100%! Винаги ми е било най-забавно като видя някой да вярва в подобни "глупости" слабо казано, защото все пак всички коли в Бг пристигат от някъде, а колко му е трудно на човек да си направи сметката, че този автомобил примерно там струва 5лв. , а тук се пробава на 3лв като в тази цена влиза - транспорт до тук + печалба на джамбаза, на всичкото отгоре и в по добро състояние :hilezh:. Все пак ако колата ти допада - пробвай и ако я одобриш я взимай!

Ето виж от каква сума започват коли със същите параметри като от обява:

http://www.autoscout24.bg/ListGN.aspx?atype=C&mmvmk0=9&mmvmd0=1626&mmvco=1&make=9&model=1626&fuel=D&fregfrom=2001&fregto=2001&pricefrom=1000&body=5&gear=A&powerfrom=110&powerto=110&ustate=N%2CU

п.п. Искаш мнение - даваме ти го и не спори...всеки има различно мнение :bia:

Редактирано от acCesSor
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При тази кола има наиситина много неща, които са притеснителни.

На мен също ми се струва, че е твърде евтина. От тази цена извади печалба, докарване и някои лев който е даден тук за да я позакрепят и евентуален коментар.След като получиш сума от рода на 1900-2000 евро се опитай по чужди сайтове за автомобили да намериш такава кола.На 99% от колите в обявите ще пише damaged vehicle .

Не е за подценяване, че никой в чужбина не си купува дизел, особено автомат за да го кара малко.Аз съм на мнение, че проблемите на 2.5 идват основно от многото километри.В случая с тази съм убеден, че са манипулирани и то драстично.

Също се съмнявам врачанския прекупвач да има желание и възможност да докара читава кола.Ако пък докара няма да е на тези пари.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е сега да не забравяме че и в италия има хубави коли с сервизни документи и 100 процента изправни обаче струват пари , относно автообилът цената си му е нормална според мен тея има автоматик , 2.5 тди и куатро което си е доста солено за подръжка не е за човек с малки , аз ако си сложа тоя таралеж в гашите ще е след доста обстоен преглед

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е сега да не забравяме че и в италия има хубави коли с сервизни документи и 100 процента изправни обаче струват пари , относно автообилът цената си му е нормална според мен тея има автоматик , 2.5 тди и куатро което си е доста солено за подръжка не е за човек с малки , аз ако си сложа тоя таралеж в гашите ще е след доста обстоен преглед

много ясно че такава кола ще се гледа под лупа,но така и не чух мнение на някои които я е гледал на място...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По принцип 2.5 мотора е трудно продаваем. Така, че цената е горе долу нормална. Те и навън вървят по - евтино.

Конкретната обява не я коментирам, нямам идея от състоянието на колата. Но цените на 2.5 по принцип са по ниски от 1.9, при еднакви други условия. Защото след това излиза доста по скъпо ;)

Но човека си търси мощна кола, значи е подготвен за сериозни разходи афтърмаркет :)

Редактирано от Цецо
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

По принцип 2.5 мотора е трудно продаваем. Така, че цената е горе долу нормална. Те и навън вървят по - евтино.

Конкретната обява не я коментирам, нямам идея от състоянието на колата. Но цените на 2.5 по принцип са по ниски от 1.9, при еднакви други условия. Защото след това излиза доста по скъпо ;)

Но човека си търси мощна кола, значи е подготвен за сериозни разходи афтърмаркет :)

[/quot

колата няма да се кара много...максимум по веднъж в седмицата и то извънградско.може и 1.8 Т Q но повече ме влече 2.5 мотора!относно съветите които ми давате изчел съм достатъчно за тоя мотор,но съм на мнение ,че не се отнася за 100% всички Аудита,мисля че всичко си е до потдръжката на колата...

Редактирано от martin76
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Голям кеф е за каране,но не и за сервиз.

Гледай мн-внимателно,че ако е наредена може още толкова да похарчиш!

посъветваха ме даже да поискам да се отворят капаците на клапаните ,,ако се навие продавача!!!естестwено ще се гледа внимателно...но до покупката може да се появи и някое 1.8ТQ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Но човека си търси мощна кола, значи е подготвен за сериозни разходи афтърмаркет :bdaysmile:

- кое му е мощното на душегуб комби-автоматик-куатро ? Май само разхода и поддръжката са мощни ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако мотора е в кондиция силата му е напълно достатъчна за "нормално шофиране", и хубав разход. Сега някой ще писне РАЗХОДА еди какво си.....Ми за сверка вижте тая тема, и кажете че не съм прав.

ПП - Колата изглежда добре. Истината може да се види само на място. Отиди виж купето за удари, салона, и дали всички екстри работят. Ако е добре закарай и на диагностика на мотор. Ако там също е добре, пазарлък до последно и я вземи за 5000лв. В здраво състояние колата е приятна. Но с 2.5ТДИ имаш ли проблем, разходите ще са ти много. Няма формула кога ще се счупи, късмет :steinigung:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако мотора е в кондиция силата му е напълно достатъчна за "нормално шофиране", и хубав разход. Сега някой ще писне РАЗХОДА еди какво си.....Ми за сверка вижте тая тема, и кажете че не съм прав.

ПП - Колата изглежда добре. Истината може да се види само на място. Отиди виж купето за удари, салона, и дали всички екстри работят. Ако е добре закарай и на диагностика на мотор. Ако там също е добре, пазарлък до последно и я вземи за 5000лв. В здраво състояние колата е приятна. Но с 2.5ТДИ имаш ли проблем, разходите ще са ти много. Няма формула кога ще се счупи, късмет :steinigung:

един тук да напише нещо безпристрастно!и аз се притеснявам от тоя мотор честно казано!но както вече написах смятам че това не може да се твърди за всички 2.5 ТДИ.Имам време все още за размисъл до края на другия месец колата може да е продадена и да се появи някое друго ауди.А някои сервиз за препоръчване във Враца???!!!!!Благодарности за мнението!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пожелавам ти късмет в избора на кола. Колкото и да се гледа си трябва късмет. Вярвай най-много на очите си, всичко друго е чуждо мнение....а тоягата ще е по теб :respekt:

ПП - Отиди и я виж, не бързай да даваш пари. След огледа сподели това което би те притеснило :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...