Jump to content

Понякога компютъра ми блокира в youtube


Recommended Posts

Проблема е следния : от 2 седмици насам когато вляза в youtube а от днес и във vbox7 компютъра блокира.Натискам Ctrl+Alt+Del но нищо не се появява и след 20-30 секунди се рестартира сам.

Видео картата е nVidia Geforce 8600 gt 512MB.

Процесора е AMD Athlon ™ 64X2 Dual Core Processor 5000+ 2.61GHz 2.00 of RAM.

ОС Windows XP.Не съм го преинсталирал от 2 години и 2-3 месеца възможно ли е от това да е причината?

Благодаря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 64
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Проблема е следния : от 2 седмици насам когато вляза в youtube а от днес и във vbox7 компютъра блокира.Натискам Ctrl+Alt+Del но нищо не се появява и след 20-30 секунди се рестартира сам.

Видео картата е nVidia Geforce 8600 gt 512MB.

Процесора е AMD Athlon ™ 64X2 Dual Core Processor 5000+ 2.61GHz 2.00 of RAM.

ОС Windows XP.Не съм го преинсталирал от 2 години и 2-3 месеца възможно ли е от това да е причината?

Благодаря.

Определено ти е време за нова инсталация колега :zustimm: ,особено ако си с пиратско еКсПИ :steinigung:

Може пък и само проблем нещо с флаша да ;),но според мен 2год един Уиндоус му е достатъчен,качи си го на ново и се радвай на бързо пц :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Определено ти е време за нова инсталация колега :zustimm: ,особено ако си с пиратско еКсПИ :steinigung:

Пиратското еКсПи по-малък срок на годност ли има? Кога едно еКсПИ е непиратско? Лепенка и фактура ли трябва да има?

Поясни ако обичаш.

Дайкса, толкова ли е трудно да видиш кой процес ти забива компютъра и евентуално гърми с memory dump?

Редактирано от JVV
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Написал е какъв е процесорът, но не и браузъра.

Изчисти кеша с хисторито и пробвай с друг браузър.

Мозила ей сега ще изчистя хронологията.

Първо да си махне тъпата опция за автоматично рестартиране.

КАК.

Той ако не се рестартира сам няма как да се оправи освен там долу от копчето.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пиратското еКсПи по-малък срок на годност ли има? Кога едно еКсПИ е непиратско? Лепенка и фактура ли трябва да има?

Поясни ако обичаш.

Дайкса, толкова ли е трудно да видиш кой процес ти забива компютъра и евентуално гърми с memory dump?

Определено има по малък срок на годност :steinigung: ,едно не лицензирано уиндоусче,рано или късно започва да получава скапани ъпдейти който го скапват!Аз много пъти лично съм го тествал това!Качвал съм и не лицензиран и лицензиран,като всеки път е използван за едно и също нещо с едни и същи програми!Резултата е ясен,лицензирания Уиндоус изкарва много повече!Но до колкото подочух,вече Микрософт,не поддържа ЕксПи за това не мога да съм сигурен в момента как е!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Определено има по малък срок на годност :steinigung: ,едно не лицензирано уиндоусче,рано или късно започва да получава скапани ъпдейти който го скапват!

T.e. Microsoft разработват различни ъпдейти за лицензирани и нелицензирани уиндоуси и пращат скапаните на пиратските ли?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

T.e. Microsoft разработват различни ъпдейти за лицензирани и нелицензирани уиндоуси и пращат скапаните на пиратските ли?

Виж какво много добре знаеш какво имам предвид!Ходи се прави на много интересен на някой друг ;)

Не мисля повече да ти отговарям! :zustimm:

П.П Колега дайкса извинявай,че ти спамих в темата! :steinigung:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми обясни какво имаш предвид щото май само ти знаеш.

Има и пиратски уиндоуси, които се ъпдейтват спокойно. Спри да плямпаш тъпни, че стана много смешно.

И недей да ми държиш тон и да ми размахваш пръст за да не хлъцнеш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Определено има по малък срок на годност :steinigung: ,едно не лицензирано уиндоусче,рано или късно започва да получава скапани ъпдейти който го скапват!...,лицензирания Уиндоус изкарва много повече!Но до колкото подочух,вече Микрософт,не поддържа ЕксПи за това не мога да съм сигурен в момента как е!

Нищо им няма на НЕлицензираните уиндоуси - много добре си бачкат, и то с години. Заключваш го тва тъпо ъпдейтване и си ОК.

Със сигурност Майкрософт вече не поддържат ХР-то. btw - все още има хляб в него.

daiksa93 - прецени си сам - компа ти е добър. Ако ти е скапан WIN-a качвай нов. Обаче според мен, не е в това проблема.

Редактирано от ramdar
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има и пиратски уиндоуси, които се ъпдейтват спокойно. Спри да плямпаш тъпни, че стана много смешно.

Така е има и пиратски уиндоуси,но колегата не каза с какъв уиндоус е!Затова се изказах така по горе!Пък и кой уиндоус за 2год ползване няма да работи по добре,след преинсталация ?Само не разбирам какво се заяждаш ? Тези икони са от страни за да се ползват,ако бяха забранени нямаше да са там нали така?Колкото до тона,как го разбра ?Аз говоря ли или пиша? Айде със здраве,че туко виж съм почивал заради,това,че някой не е на кеф и си търси с кой да се заяжда :steinigung:

Нищо им няма на НЕлицензираните уиндоуси - много добре си бачкат, и то с години. Заключваш го тва тъпо ъпдейтване и си ОК.

Напълно съм съгласен колега,че като се изключат ъпдейтите на не лицензирания уиндоус си работи добре,достатъчно време!Въпроса е като са включени какво става?Ако не е от тези който каза по горе лошия JVV

Редактирано от Alex88
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ъпдейт на браузера до последната му версия/те в youtube даже си предупреждават за това/ и ако пак ти зацикля,качвай ново XP/2 години са му много,особено ако си го ъпдейтвал и си закачил Genuine/.

Редактирано от jordanik
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2 години са му много,особено ако си го ъпдейтвал и си закачил Genuine/.

Ти като "закачиш Genuine" преинсталираш ли?

Въпроса е като са включени какво става?Ако не е от тези който каза по горе лошия JVV

КоЙто, които ... труден си за четене.

Ма пак не каза от къде идват тия "скапани ъпдейти" и що са по-скапани от на лицензирания уиндоус.

Редактирано от JVV
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти като "закачиш Genuine" преинсталираш ли?

Даже и с твоя цитат ще ти отговоря :zustimm: Там някъде се крие отговора по-горе!

Айде лека нощ ;)

А относно правописа :steinigung: приключвах тъкмо работа и трябваше да пиша много бързо,та като пиша много бързо от време на време допускам грешки!Като съм ти труден за четене,не ми чети мненията!

Редактирано от Alex88
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Genuine не е проблем, само дето не можеш да си гледаш любимия скрийн. :steinigung:

Жена ми си караше лаптопа така една година, че и повече - бях пропуснал да резна ъпдейта.

Редактирано от ramdar
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дада разбрах, че преинсталираш като си изтриеш някоя икона. :steinigung:

Единственият вреден ъпдейт се маха за 30 секунди.

Ма ти преинсталирай колкото искаш. Само избягвай да даваш съвети :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дада разбрах, че преинсталираш като си изтриеш някоя икона. ;)

Единственият вреден ъпдейт се маха за 30 секунди.

Ма ти преинсталирай колкото искаш. Само избягвай да даваш съвети :zustimm:

Тъкмо да затворя и видях,че си писал :steinigung:

Преинсталирам,когато преценя,че има нужда!

Дадох този съвет с преинсталацията на Уиндоус,понеже 2год си е доста време!Ама на 1000% съм сигурен,че един прясно инсталиран Уиндоус ще работи много по добре от тоя на 2години и колегата ще е много по доволен!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За по-сигурно може всяка седмица да преинсталираш.

Така ще си 2000% сигурен.

http://lifestyle.ibox.bg/news/id_1200591775

Буахахха може що не ? :zustimm:

Няма смисъл да ти обяснявам,бях седнал да ти пиша ама не си струваш :steinigung:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...