Jump to content

AllRoad изпуснали задни амортесьори...???


Recommended Posts

Здравейте колеги,

моля за някакъв съвет, имам AllRoad 2001г. който има много странен проблем,

въздушните му възглавниците при смяна на нивото от копчето на таблото си работят нормално, но в движение по неравности задницата се клати(направо се люля) все едно са и изпуснали амортесьорите! Имал ли е някой подобен проблем и какво се оказа че е проблема, от самите амортесьори ли е или от компресор за възглавниците, въздушна възглавница??? Ако вие не може да ми помогнете, дайте съвет къде да я закарам за да дадат точна диагноза.

Мерси за полезните съвети

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На Жоро Аудито, един Васко на Суходолското кръстовище на Околомръсното и на няколко други корифея, опитът не е по-малък.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бих препоръчал Мишо. Определено мисля, че е най-опитния с нашата марка. Координати мога да дам на ЛС.

Дано е дреболия колега! Успех пожелавам!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много странно-при изключен двигател(съответно не работи компресор за да пълни възглавниците) при натиск на задницата на колата, тя продължава да се люля още 2-3 пъти!!!! Това по пътя на логиката ме води до извода че са изпуснали амортесьорите, но пък така изведнъж да стане...много странно!? Някой имал ли е подобен проблем?

п.с. Къде да потърся еФтинджоС амортесьори?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре де колеги,

моля някой който разбира да даде едно рамо, на компютър не дава никакви грешки в активното окачване!!!

Просто като натиснеш задницата и я пуснеш продължава да се клати, друго видимо е че колата отпред е с около 2-3см по-високо отколкото отзад - това достатъчно ли е да съм сигурен че проблема е в изпуснали амортесьорите???

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега някой изобщо калибровал ли ти е окачването на колата?Без значение дали са изпуснали амортисьорите ако е калибрована колата трябва да стои наравно при всяка гума-402 мм от центъра на джантата до ръба калника когато си на 2-ра степен.Това трябва да направиш първо!Трябва ти рулетка,лаптоп,ВагКом и някое муле дето малко разбира.....или да почетеш малко на страницата на Рос Теч..А ако ти е по лесно запали и ела до Пазарджик!:2gunsfiring_v1:

Питай колегата v_iko и той има оулроуд и той е от Пз

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси за препоръката, ще трябва да го направя явно! А някой знае ли амортесьорите заедно с въздушните възглавници ли вървят или може да се купят отделно за моя модел 2001г. 2.7 БиТурбо???

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Знае ли някой къде и колко за работа взимат в София за смяна на въздушни възглавници Allroud 2001-2003. Препоръка?

Редактирано от bparvanov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега

Аз имах такъв проблем но с един от задните амортисьори . Сменя се и отделно от възглавницата .Тук може да намериш каквото ти трябва: http://www.въздушни-възглавници.com/. За колеги от форума има отстъпки.Ако ти трябва повече инфо :0878155775 .Имаме вече богат опит с ALLROAD и не само !

Редактирано от георгимаринов
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега

Аз имах такъв проблем но с един от задните амортисьори . Сменя се и отделно от възглавницата .Тук може да намериш каквото ти трябва: http://www.въздушни-възглавници.com/. За колеги от форума има отстъпки.Ако ти трябва повече инфо :0878155775 .Имаме вече богат опит с ALLROAD и не само !

Мерси за предложението колега, но нещо не разбирам къде е грешката, един колега ми предлага задни амортесьори на Монро за AllRoad за 166лв. а ти за 1190лв.!!!!!!!!!!!!!!!! Да не би той да се е объркал нещо или тези които ми предлага не са предназначени за този модел но да стават!!!???

п.с. Аз допълнително го питах дали е сигурен че са за Allroad и той потвърди!!!!???

Някой друг ако е имал подобен проблем нека сподели инфо моля!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси за предложението колега, но нещо не разбирам къде е грешката, един колега ми предлага задни амортесьори на Монро за AllRoad за 166лв. а ти за 1190лв.!!!!!!!!!!!!!!!! Да не би той да се е объркал нещо или тези които ми предлага не са предназначени за този модел но да стават!!!???

п.с. Аз допълнително го питах дали е сигурен че са за Allroad и той потвърди!!!!???

Някой друг ако е имал подобен проблем нека сподели инфо моля!

Чудих се, дали изобщо да го коментирам това ,но все пак коментара е за този който го предлага : Monroe никога не са произвеждали амортиьори за въздушно окачване на AUDI ALLROAD . Щом са сигурни хората , че пък и потвърждават ,поръчвай и сам ще стигнеш до отговора къде е грешката.

Успех !!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегата си призна грешката!

Никой ли не е сменял задни амортесьори на Allroad за да ми потвърди че са такива симптомите???

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Здравейте колеги,

от месец карам Ауди олроуд 2,5 tdi и от два дни имам подобни симптоми, задницата се люлее и се чува удар в ляво от зад, при преминаване в бабунките по нашите пътища. Разгледах сайта на Георги Маринов, и тия дни ще се свържа с него относно покупката на задни амове. Инче колицата е страхотна, много сам впечатлен, нищо, че всеки те плаши, колицата си заслужава. Поздрави на всички колеги и безаварийно каране.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...