Jump to content

Recommended Posts

  • Отговори 2,2k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...

НИКОГА повече лаптоп с външна видео карта! <_< Тоя тъп МакБук (отново) изпуши.... евем ти и Ретината и чудото. Ако Епъл се окажат така добри да му подменят дъното директно заминава в Продавалник и си взимам Ретина само с вградено видео (IG) берем изкара повече от година.

 

А какво правиш като ти се скапе Ретина МакБук Про 15" последният-да-затвори-вратата? Вадиш от шкафа PowerBook G4-ката и си джазиш на Mac OS 10.4 като пич! B) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще те изненадам навярно като ти кажа, че от самото начало съм с тази програмка, даже им пратих парички на пичовете щото са толкова готини. Веднъж го изядох вече с предишното ми Pro 15" и от тогава уж го щадя, но явно само така съм си мислел <_< 

 

Тъпото е, че проблемът се състоеше в това, че нямаше образ още при самото стартиране/рестартиране. Ако го събудиш си окей, но само тогава. Трябва иначе като го запалиш да го оставиш да зареди, да му хлопнеш екрана, да пуснеш едно ушЕ да чуеш кога вентилаторите спират и тогава да го отвориш. Едва тогава имаш образ. Ако имаш късмет след това да прехвърлиш на Integrated ONLY без да се успи - печелиш!

 

Абе, моля ти се..... Вече съм си набелязал MacBook Pro 15" Retina от лето 2014 моделите с IG и това ще бъде. Само Криейтив да ме зарадват, че ще мине гаранционно. Поне прилежно са ми описали проблема, да не стане грешка "No video on the computer screen (or external display) even though the computer is on".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и на мен ми с предното про ми го смениха. Проблемите са си от Nvidia, както и при всякакви други марки. Не знам с амд картите как са нещата...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А да ви питам, каква може да е причината външен диск да не се прочита от macos? На други ОС се чете нормално. Правих му first aid и нищо не става. Пробвах ръчно diskutil mount /dev/disk2s1, но ми дава неможе, пробвай readOnly. Имам инсталиран парагон, който въобще не го открива. Да не би проблема да е в парагона?

 

От парагона се оказа проблема. Seagate си правят драйвер за OSX - http://www.seagate.com/gb/en/support/software/paragon/ , чете само техни дискове обаче.

Редактирано от sky
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 months later...

Да попитам,някой купил ли си е пеиложението Camera+ и по-добро ли е спрямо стандартното или само реклама?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...