Jump to content

11 септември-II кръг Драг Рейсинг- писта "Божурище" 10часа


Recommended Posts

на 11 септември ще се проведе II-рия кръг за тази година по Драг рейсинг на познатото на всички ни място -писта "Божурище"

Поради обстоятелствата квалификацийте и състезанието ще минат в един ден, така че старта е в 10 часа, а началото на квалификацийте в 8 часа.(ако приключим по-рано ще има и свободни стартове след състезанието)

Класовете ще бъдат 5, а именно А,В,Street,С, FWD като това ще е редът на провеждането им.

Таксата за участие ще е 15лв за автомобили от клас А,В,FWD и 20лв за Street и С.

Наградния фонд за съжаление, ще е доста по-малък от обичайния (50,100,150 за класове А,В,FWD и 100,200,300 за Street и С)

Таксата вход за зрители ще бъде 10лв.

На 2 октомври ще се проведе 3-тия кръг на писта "Сливен" по познатите критерий, като подробности ще даде Веско!

За да не се разводнява информацията в това мнение, ще внасям настъпилите промени в това мнение

ПП Организаторите си запазват правото на промени !

http://www.tuning.bg/forum/viewtopic.php?f=129&t=214153

:zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 210
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Идеално, няма да има нужда да се пътува до луната и обратно и да вземе да завали дъжд и да отменят всичко! Там съм dance.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Искам да попитам - има ли някой от форума който смята да участва на гонките . И ако е така в кой клас ще се състезава. Искам също така да пожелая успех и безавариино състезание на всички записали се в натпреварата. Успех момчета.:bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам да попитам - има ли някой от форума който смята да участва на гонките . И ако е така в кой клас ще се състезава. Искам също така да пожелая успех и безавариино състезание на всички записали се в натпреварата. Успех момчета.:hilezh:

Аз мисля да участвам, стига точно този ден жената да не ражда, че за тогава и е термина. Най-вероятно ще участвам в клас предно, но може и да се пусна в клас Б.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Слагаи сликовете отпред и възможно най малкият цолаж отзат и направо в клас Б . А пак термина ще изчака за понеделника . Желая ти успех и в гонките и с бебето.- Да ти е живо и здраво и дано раждането да е нормално и безпроблебно.:hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По-скоро обратното трябва да стане. Малък цолаж отпред и голям отзад. Предните коиловери до долу. Поне малко от сцеплението да се запази като предницата тръгне да се вдига. :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отпред съм вече със семи сликове Дънлоп Формула Р, за отзад мисля да си остана с 16-ките.

Мерси за пожеланията, а пък ако съм на пистата и жената роди, черпа всички с бира и кебапи :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ебаси дилемата... хем искам да карам, хем искам да снимам... Миналия път се получиха, някои изключителни снимки!

Явка ще стискам палци и по двата повода! :blink::hilezh::unsure:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

[quote name='shefa' timestamp='1314348931' post='1632778'

, а пък ако съм на пистата и жената роди, черпа всички с бира и кебапи :unsure:

още един повод да идвам :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Участвай.... нека видим потенцияла на колата

потенциала на колата е средна-висока 11-ка

ако не я замеря на Божура ,ще се пусна на Сливен

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За тая ниска 11-ка колата може и да има потенциал,но въпроса е дали чипика се е научил да я кара - все пак..... нека не забравяме,че 600 коня не се карат като 160.

Трябва много практика за да можеш да вземеш целия потенциал от тоя мотор....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

разликата от ниска11-ка и висока е около 3 коли на 400 м.

Все още няма да мога да дам много добро време, защото нямам опит

Колата наистина се кара доста трудно, но се свиква

Когато тръгвам от място с лънч,върти гуми цялата първа и половината втора

При писта с по-добро сцепление ,може и да даде по-добро време

Абе общо взето си иска опит :gruebel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

потенциала на колата е средна-висока 11-ка

ако не я замеря на Божура ,ще се пусна на Сливен

Ако не учасваш само ще съжаляваш .- После ше си казваш ТРЯБВАШЕ да пробвам. Нищо няма да загубиш- само може да се кефиш и то много - с тази единаиска . Ако трябва ще платим сумата за участие за да видим отново една от най бързите коли на форума:gruebel: ПУСНИ СЕ няма да съжаляваш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе кофти е на тези коне пускане просто от ей така..

До колкото чух, колата е унищожила полуоските от летящ старт на втора и се доближава доста до червеното S3, което също си хапе полуоските :gruebel: Разбира се ще стискам палци, такива работи да няма, но настилката на Божурище май не е много приветлива за силни коли на 4х4.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе кофти е на тези коне пускане просто от ей така..

До колкото чух, колата е унищожила полуоските от летящ старт на втора и се доближава доста до червеното S3, което също си хапе полуоските :hilezh: Разбира се ще стискам палци, такива работи да няма, но настилката на Божурище май не е много приветлива за силни коли на 4х4.

Тогава беше със 19-ки , а сега е със 17-ки

Жертвах красотата за сметка на функционалноста :gruebel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Незнам да има в България по подходящо място от Божурище на което да си строшиш колата ИЛИ да накъсаш на някои ушанката . Според мен по добре там да скъса полуоските отколкото при беззъбите мангали в Сливен които знаят да чоплят само семки и не познават коя кола е с предно или задно , и птем подобни .

Да ме извинят колегите от Сливен те много добе знаят за какви хора говоря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...