Jump to content

11 септември-II кръг Драг Рейсинг- писта "Божурище" 10часа


Recommended Posts

Надявам се да стане интересна битка в клас стрийт ... очаквам титанична битка между Гази, Вируса и Генчо ... и Косьо да не забравим, а мисля, че ще покаже сила и една дърта 80ка от Пловдив. Изобщо ще бъде клас Ауди. :bia: Келеша и той сигурно ще поднесе изненада ...

Като цяло в стреет ще е мазало но пак казвам че най вероятно Ники няма да кара, в битката за 1-во място в street има 2 поршета в играта ,също така и голфа на drag power

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 210
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Надявам се да стане интересна битка в клас стрийт ... очаквам титанична битка между Гази, Вируса и Генчо ... и Косьо да не забравим, а мисля, че ще покаже сила и една дърта 80ка от Пловдив. Изобщо ще бъде клас Ауди. :bia: Келеша и той сигурно ще поднесе изненада ...

Генчо отпада поради технически проблеми....инак щях да подам достойна заявка за рекорд в стрийт :unsure:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Генчо отпада поради технически проблеми....инак щях да подам достойна заявка за рекорд в стрийт :unsure:

Не можеш ли да направиш нещо за да учасваш.:bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Под 10,024? :bia:

Налл ме познаваш B) никога нищо не ми харесва B)

е тоз път ми хареса много.....верно че на 2.4-2.5бар и напрайх на ЛЪК задните полуоски :) :)

скайлайна е малко по-тежък от моят кош....твърде вероятно е да не го бия но да съм близо до времето

Не можеш ли да направиш нещо за да учасваш.:unsure:

може ама няма части тук...

Редактирано от set16v
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нисана не знам да е бил в стреет вариант когато е дал рекорда ?

Като се има впредвит че участваше с сликове преди години в стреет :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нисана не знам да е бил в стреет вариант когато е дал рекорда ?

Като се има впредвит че участваше с сликове преди години в стреет :bia:

че то няма грижи за сликове,аз също мислех да карам на слик :unsure: ама мислех...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Налл ме познаваш :hilezh: никога нищо не ми харесва :zustimm:

е тоз път ми хареса много.....верно че на 2.4-2.5бар и напрайх на ЛЪК задните полуоски :):gruebel:

Много ПОВЕР много нящо бре .Зопри са малко :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе не знам за другите но не подценявайте и нашата група от Пазарджик . Вече 10ки. и 11ки. отодавна не са интересни. Очаквам много ама много интересен 11ти. септември:zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сейфти фирст! Явно аз ще съм зад обектива.

Предлагам групата, която няма да дава времена да се изтипосаме рано сутринта преди да е започнало всичко и да си набараме добри местенца за гледане/снимане, че после ще е ад.. :hilezh:

Бате Генчо, имам един приятел, който ще участва с Пунто 75кс, беше обещал да ни разпори. Казах му за червеното S3 и си пожела да не се пада срещу теб, защото щял да ти вземе старта, ама сигурно си щял да го настигнеш нагоре. Баси сега няма кой да го спре тоз индивид!! :respekt:

Редактирано от sk.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дано има повече интересни коли,за да стане шоу!В частност Аудита,нещо други бараки не ми се гледат ,с много малки изключения :respekt:

В колко ли часа ше стане интересното??в смисъл,ше минат миксерите от клас А и ше дойде ред на риъл диил машините? :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дано има повече интересни коли,за да стане шоу!В частност Аудита,нещо други бараки не ми се гледат ,с много малки изключения :respekt:

В колко ли часа ше стане интересното??в смисъл,ше минат миксерите от клас А и ше дойде ред на риъл диил машините? :hilezh:

"Миксерите" от клас А вече носят европейски купи в своите класове. Рийл дийл машините да се обадят като стигнат дотам. :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.....но са си миксери и дори не са лицеприятни,освен ,че бръмчат като за 3 коли :huh: мани ги тия ся,знаеме че са ти приятелчета урбан батка позинг гайка-тийм :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.....но са си миксери и дори не са лицеприятни,освен ,че бръмчат като за 3 коли :huh: мани ги тия ся,знаеме че са ти приятелчета урбан батка позинг гайка-тийм :D

:):lol: :lol: :D:D

Колите от клас ми бяха интересни преди, когато руската машина разминаваше тези гнилочи опелите :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Той (Гошо Карбуратора) що вече не се пуска?

До колкото съм запознат колата след едно пускане на Сливен където потроши почти целия мотор, вече не се е пускала на драг

А Гошо смени дисциплината кара с една червена 07 лада

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...