Jump to content

11 септември-II кръг Драг Рейсинг- писта "Божурище" 10часа


Recommended Posts

разликата от ниска11-ка и висока е около 3 коли на 400 м.

Все още няма да мога да дам много добро време, защото нямам опит

Колата наистина се кара доста трудно, но се свиква

Когато тръгвам от място с лънч,върти гуми цялата първа и половината втора

При писта с по-добро сцепление ,може и да даде по-добро време

Абе общо взето си иска опит :)

Идвай и давай газ на Божура иначе няма как да и свикнеш на колата :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 210
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Идвай и давай газ на Божура иначе няма как да и свикнеш на колата :zustimm:

Само така наистина ще и свикнеш . А и тръпката е истинска.

:bia::bia::):):zustimm::zustimm::zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

разликата от ниска11-ка и висока е около 3 коли на 400 м.

Все още няма да мога да дам много добро време, защото нямам опит

Колата наистина се кара доста трудно, но се свиква

Когато тръгвам от място с лънч,върти гуми цялата първа и половината втора

При писта с по-добро сцепление ,може и да даде по-добро време

Абе общо взето си иска опит :hilezh:

Ти с какво замери времето на колата?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

са ще видим как "видните бегачки" по 700-800 коня ще дават 12ки :lol: не визирам никого , някой да не се засегне.

Трябва да почнем да разграничаваме коли, който са стреет и такива който са на варел

а федерацията се прави на гръмната за такива коли

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

са ще видим как "видните бегачки" по 700-800 коня ще дават 12ки :bia: не визирам никого , някой да не се засегне.

Направо 14ки ще дават,помисли малко преди да родиш още някой "бисер",Дани 90

Абе нещо се чува, че имало прекалено много хора заявили участие... Май ще успеят да ме откажат да давам времена :zustimm:

Да има да има колко да има?

На квалификациите ще отпаднат всички ненужни,така че давай смело.

Не може повече от 32 да се запишат в клас :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бъркаш ... може да се запишат и повече от 32ма ... но 32ма могат да стигнат до същинското състезание.

Така де,това исках да кажа

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе то ясно, предполагам ще мога да се класирам и в стартовата решетка, ама квалификацията сигурно ще е ад. Най-много се притеснявам от един приятел, който каза, че ще идва да ни убива с пунтото си..., което си е 1.2 - 70кс... Вика, не е мощно но сменям бързо! Сигурно куцо, кьораво, сакато ще си изкара колите да си замери време. За това входа трябва да е 25 евра, поне като сме в София... в Сливен и без пари да е все тая :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Или да направят такса участие 100лв ... и като влезеш в топ 32 да ти върнат 80% от таксата ... ако влезеш в топ 16 на квалификацията да ти върнат 50% от таксата ... и ако си в топ 8 ... ти връщат на 100% таксата. :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Или да направят такса участие 100лв ... и като влезеш в топ 32 да ти върнат 80% от таксата ... ако влезеш в топ 16 на квалификацията да ти върнат 50% от таксата ... и ако си в топ 8 ... ти връщат на 100% таксата. :hilezh:

Това изглежда добре,ама едва ли кой има да се занимава с тези неща и да ги мисли.Повече хора=повече пари

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Престанете с тези глупости и заяжданици . Аз лично очаквам поне четери или пет ДЕВЕТКИ - Ако разбирасе учасват тези момчета.

Например като двете сирокита - синьото и сивото , S2-та от Хасково и дори и Аудито 80 на DRAGPOWER ще забие деветка . Така че на момчето с дванаиските няма смисъл да му се говори да доиде и да се увери сам . :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Спарко , как да ти кажа че с едни 80% от колите които очакваш "деветки" ги знам и собствениците им.Явно не си наясно с писта Божурище.

Аудито на Драг пауър надали знаеш , че вече не е на Милен и няма да има времена каквито са били до сега.

Колкото до "Вирус" понеже гледам че се засегна , а изришно споменах че не визирам никого какво стана ? 900 коня и даваше средни 11ки кадето коли на половината ти мощност ги дават.Не се правете на ощипани.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На Сливен още разбрах че колата е с нов собственик - но предполагам че този човек който и да е той - не го познавам , не е взел колата за да му стои в гаража. Престави си че учасва .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нито защитавам някого нито искам да споря с някои . Там има истинска измервателна техника и който има желание да се пробва. А това с стотиците коне не искам да го коментирам, те си знаят момчетата най добре . Просто се радвам че това събитие ще е отново факт.:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Спарко , как да ти кажа че с едни 80% от колите които очакваш "деветки" ги знам и собствениците им.Явно не си наясно с писта Божурище.

Аудито на Драг пауър надали знаеш , че вече не е на Милен и няма да има времена каквито са били до сега.

Колкото до "Вирус" понеже гледам че се засегна , а изришно споменах че не визирам никого какво стана ? 900 коня и даваше средни 11ки кадето коли на половината ти мощност ги дават.Не се правете на ощипани.

Даваше ги на ниско налягане, че прави полуоските на макарон, конкретно неговата кола е ужасно силна и тая единска само загатва какво може :) а и едва ли го боли фара дали ще даде 10кта за да каже някой, че колата е голямата работа, аз лично по-добре направена Б4ка (С2ка) от неговата не съм виждал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето доживях да цъкна плюсче на Ники.

А колата на Вируса е пример как трябва да се правят нещата. Много ми хареса на събора. Па нека некфи сапунерки и валери са по бързи на 400 м.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Даваше ги на ниско налягане, че прави полуоските на макарон, конкретно неговата кола е ужасно силна и тая единска само загатва какво може :D а и едва ли го боли фара дали ще даде 10кта за да каже някой, че колата е голямата работа, аз лично по-добре направена Б4ка (С2ка) от неговата не съм виждал.

Много точно казано колега :zustimm:, на Ники колата няма най вероятно да се пуска на 11

на Сливен отиде просото за да види колата какво ще даде, като времената бяха на 1.3 налягане 11.3 и 210 терминала, така че тези който си мислят че колата не върви за в заблуда

Колата е мания и няма втора така в БГ :bia::respekt: само респект за UNIFLEXMOTORSPORT

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никой не е казал , че колата е лоша , НО е леко грозно да се правиш на ощипан и малко с презрение да отговаряш се едно си хванал господ за не помня лафа.

Колата е еталон за това как трябва да изжгледа една кола.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Kак изглежда колата всеки вижда - но не всеки е виждал как върви . А това може да се провери много лесно стига на пича да му се иска да ни покаже.

Не знам с какво е замервана до сега колата . но Дали ще е - 10 ка - 15ка 20ка само там на старта ще си покаже . Останалото е само догатки и спорове.

Що пък не и 8ца и да върви като сиерата на цунами -например:bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Надявам се да стане интересна битка в клас стрийт ... очаквам титанична битка между Гази, Вируса и Генчо ... и Косьо да не забравим, а мисля, че ще покаже сила и една дърта 80ка от Пловдив. Изобщо ще бъде клас Ауди. :bia: Келеша и той сигурно ще поднесе изненада ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...