Jump to content

Recommended Posts

Здравейте, търся зимни гуми от средният ценови клас с размер 225/45/17 или 215/50/17. Бихте ли ме насочили към определена марка или да дадете отзиви за нещо изпитано :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 56
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Semperit-новия модел, Gislaved-също нов модел, Barum- новия модел.. Може и Клебер..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предложения много в този клас. Firestone също имат приличен модел, Kleber е отличник като цена-качество. Барум бих го избегнал на по-голям размер :hilezh:

Дай в какъв бюджет трябва да те вместим и ще ти намерим идеално предложение :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Kleber, Firestone, Fulda, BF Goodrich, Dayton, Sava, Barum, Uniroyal, Gislaved - Избирай си :hilezh:

Под 1000лв трудно ще се вмъкнеш (Dayton, Barum, Gislaved) са в този диапазон. До 1200 се вместват останалите марки :hilezh:

Semperit също ще са в този диапазон мисля, но за тях не мога да помогна :zustimm:

Редактирано от Don_Diego_
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

WestLake SV 601 може да е китайска,но е от хубавите китайски вече близо 3 години ги продаваме,от 2 караме с тях и никви ядове.Цена 154 лева за брой с монтаж

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

GENERAL също са много сносен вариант. Клеберите - карам с HP2 и са малко с твърда смеска в сравнение с марките на Континентал (Семперит, Барум, Гиславед, General), обаче вършат работа..

Моето мнение е ако нямаш пари за Континентал, вземи си Семперит или Гиславед.

Редактирано от SpeedyMan
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

GENERAL също са много сносен вариант. Клеберите - карам с HP2 и са малко с твърда смеска в сравнение с марките на Континентал (Семперит, Барум, Гиславед, General), обаче вършат работа..

Моето мнение е ако нямаш пари за Континентал, вземи си Семперит или Гиславед.

тия гуми точно на тоя размер не знам кво им има,но имам 3-ма клиенти с такива и постоянно отлепват гумите от джантите.Да кажем,че е от джантите ма единия са му чисто нови и пак :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе те и Клеберите се отлепят. Даже две от моите като ги взех постоянно спадаха. Обаче след почистване на ръба на джантите всичко заспа.

Редактирано от SpeedyMan
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По принцип държа да имат добро поведение на мокро , на сняг е ясно че ще се кара с повишено внимание, пък и сумарно я има 1 седмица сняг през зимата , я не (+ това съм с куатро задвижване).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По принцип държа да имат добро поведение на мокро , на сняг е ясно че ще се кара с повишено внимание, пък и сумарно я има 1 седмица сняг през зимата , я не (+ това съм с куатро задвижване).

Гледай и на лед да са добре, щото на лед и куатрото не помага, та всичко, което подобрява сцеплението там е добре дошло за мене.

Обаче всичките тия комбинации те хвърлят във високия клас, при това май точно Континентал :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Dunlop също не е за подценяване във високия клас, още повече че пуснаха чисто нов модел, а Continental държат още на старите модели.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Dayton на 80+ лв - трудна работа. Навсякъде клиентската цена е около 90лв/бр. За няколко лева отгоре има и други добри предложения :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предлагат ми Nokian WR G2 на цена 270лв./бр. :rolleyes:

колега, добра цена е като гледам, също гумата изглежда балансирана по показателите на АДАЦ - http://www.adac.de/infotestrat/tests/reifen/winterreifen/2010_Winterreifen_Test_225_45_R17.aspx?ComponentId=40334&SourcePageId=31821

прави ми впечатление че Унироял гумите от същата таблица са добри, както каза ти, за тебе важното е да се държат добре на мокро, и 2те се като гледам, нокиана малко по зле, за това пък по добре на лед. Аз ако съм на тебе ще си взема Нокианите, Унироялите пък имат предпазител за джантите, най- добрата цена която можах да намеря за тях е тази: http://ssl.delti.com/cgi-bin/rshop.pl?details=Ordern&cart_id=72165513.153.12688&typ=R-148654&ranzahl=4&Breite=225&Herst=Uniroyal&Quer=45&Felge=17&weiter=0&kategorie=6&Ang_pro_Seite=20&Transport=P&dsco=153&sowigan=Wi

Тук говоря стриктно като гледам теста на адац, нямам впечатления от първа ръка, не съм карал с тях, някой ако има да сподели. Аз съм със Континентал тс 830 и съм доволен. всичко най :)

Редактирано от wolff1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За нокиан от няколко човека чувам, че им пада грайфера на цели блокчета :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няколко момчета се оплакаха от летните, няколко други от зимните. Май много зависи и от самата партида :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...