Jump to content

AUDI Погърмелник Среща 4-ти Ноември,Петък ,21.00ч ОМВ Бояна


Recommended Posts

+1 от мен. :steinigung:

Не виждам онзи чепик ли е, цървул ли е, кубинка ботуш патък маста тунек спец да е активен в темата... :respekt:

Редактирано от RaDi_b4
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 255
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Buhahahahah :lol::flehan:

Ako Пепи Оптимиста потвърди участие,занеси повече,че покрай баварише деснише воланише ще има яко дрисинг :steinigung:

Ха ха много си подъл :respekt: за сега ги приучавам останалите да се съобразяват :hilezh: Ма тва е кола за кеф не е бегачка със сигурност но па си плющи с 240 на 3600 обората при 10 разход

btw що не докарате някоя а6 или а8 с 3 тди да се види кво е спрела кола :wub: \моята е тотален сток\...все още :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Масло може. Пепи не почвай с глупостите.

Мето нали се сещаш че ще излезем на магистрала и ще се убедиш сам :steinigung: обаче после искам един път да си признаеш че си сгрешил :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мето нали се сещаш че ще излезем на магистрала и ще се убедиш сам :steinigung: обаче после искам един път да си признаеш че си сгрешил :respekt:

Сещам се. Безмислен е спора така или иначе ама аз да питам къде точно успя да поддържаш 240 и за колко време, че чак разход цитираш. Забоди темпомата на 240 и след 100 си виж средния. Щото и аз мога да ти покажа по нисък моментен разход.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Погърмелници, пребройте се!

Да взимам ли голямото сепаре или да запазвам заведението направо :steinigung:

И казвайте ще има ли рейсинг, да викаме втора цистерна с гориво :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шпек, с един мой с 530хд 2007ма направихме в 5 сутринта Варна Плевен за 1ч. и 40мин. при среден разход 10.5 :steinigung: Сам си смятай колко е средната, ама само ще ти кажа, че на магистралата бяхме почти постоянно с 260 и само на 1-2 места падна до към 210-220!Тоя мотор харчи много малко за това което върви, приеми го без да спориш :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стига, стига, не мое се спори с Шпека. :steinigung: И на мене моментално ми сипА в една друга тема, щот имах глупостта да кажем колко аРчи 530хд. :wub:

Та поне ми казА, че съм забравил мармота - не съм го забравил, той се финтирА сам. И чух, че отишЕл да повива една турбина ИХИ със станиол. :respekt::hilezh:

ПП. Пристигай после, не се праи на алтав. :flehan:

Редактирано от jimi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз преди малко се прибрах. Стана хубава среща, много Аудисти имаше, само дръпки нямаше :steinigung:

Редактирано от shefa
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми като не искаш летящ от 100 до 300 така ще е. :steinigung:

Ами имаше много движение и от място беше трудно да се тръгне, но на следващата среща ще си сложа скоростната кутия за високи скорости и ще давам газ(дано да има движение), че тогава от място немога да тръгвам. :respekt:

Днес давах газ с на Нико1 бившата, ама нещо не се догодихме с колегата на старта.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кратък обзор на срещата:

Събрахме се, побъбрихме дори няколко старта имаше... :zustimm:

Ето някои от стартовете:

1.A4 quattro 1.8T AEB - smg

2.A3 1.8T - shefa

А4-та традиционна силна срещи А3/Голф :wall:

1.S3 quattro 1.8T BAM - sk. (демек аз)

2.BMW E39 M5 - шофьор неизвестен приятел на Ицо (М)

Един калник за S3-та до малко над 200.. може би 220, но не съм сигурен за километрите. Реално и двете коли могат да се представят и по-добре.

Рибата разбира се дойде да ни прогърми, даже ме качи да видя и аз що е това силна кола и как се кара.. :flehan: :flehan: :flehan:

Печели купата за абсолютен погърмелник... 300 на Бояна, на куките им хвърчат фуражките и им пукат тъпанчетата, падат им радарите :respekt::) :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мани, че тъкмо обръщаме на студентски и Рибата дава газ, колата тръгва да надува... викам му "Полицаи"... спирачки... и точно покрай тях, цялата газ на света :respekt:.. Ако ни бяха догонили, мале... :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мани, че тъкмо обръщаме на студентски и Рибата дава газ, колата тръгва да надува... викам му "Полицаи"...

Ама тва около Драгалейро вече предполагам, там някъде би трябвало да е направила некъв бууст? :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...