Jump to content

Recommended Posts

Не ми харесва, че няма да има Супер-Луксозна лимузина...Някакво назадване усещам, ама да видим :huh:

Че до сега коя е била супер луксозната че да назадваме?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз все пак се надявах да се появи, защото от години темпото на развитие на Ауди е все нагоре и напред 5000, V8, A8, A8-W12, сега можеше да има и едно А12 конкурент на Майбах...ама явно това са си моите мечти :huh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... сега можеше да има и едно А12 конкурент на Майбах...ама явно това са си моите мечти :)

За кво е такава бъзикня :huh: Фантомът на Ролс отдавна мина по продажби Майбаха и се говори, че второто ще се окаже пълен провал. Айде нЕма нужда и при нас да е така ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Идеята ми е такава. Ауди като концепция, досега, АБСОЛЮТНО всички модели са обърнати към шофьора и вкарването му в 7-мото небе. Досега Ауди няма модел, при който всички усилия да са вложени към возещия се, сиреч, пряк конкурент на Майбах и Ролс Ройс

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами тогава погледни конфигуратора в сайта на Ауди и нацвъкай на топ модела W12 всички възможни екстри и ще видиш, че 99% от нещата, които са в един Майбах, ще ги има и в Аудито. А и самата концепция на марката винаги е била някакъв разумен баланс между спортно ориентираните БМВ и елегантната линия на Мерцедес...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо ми се губи Олроуда.

Освен да са го прекръстили на Roadjet!

Просто това ми непознато,а е в класа на А6 авант :huh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Владо, това е сегашният модел А4. Новата А4-ка ще има попроменена визия. А купето е А5 :)

А такааа.Таман да изтръскам касичката на децата за такова зверче,а то ново има.Няма насмогване ей!Само лиги точа. :huh:Че за туй хич не помислям

post-3086-1144835283_thumb.jpg

Редактирано от vladi_di
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

RSQ-така е, но все пак Аудито е по-малко от Майбаха като размери, точно затова и за съжаление Ауди А8 W12 не се счита за супер-лимузина...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...