Jump to content

Обява за Ауди А 3 във Свищов


Recommended Posts

Колеги ,някой от Свищов или Търново, гледали ли са тази А3-ка за да изкажат мнение?...И ако може да дадат координати на някой читав сервиз да я поразгледат.Благодаря предварително.

Ето линка А 3

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За километрите е ясно, как не ги е срам да пишат тези глупости не знам. На всеки е ясно, че шанса дизел на 10 години да е около 100 000 км е 1%. Иначе освен педалите и волана е облечен с някакъв гаден калъф, трябва да се свали и да се погледне състоянието. До тук за километрите, иначе като цяло не изглежда зле :) толкова по снимки, на живо може да се прецени заслужава ли си.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Километрите е ясно ,че не са тези,а и не ме притесняват много.Интересува ме да няма сериозни удари и ако някой я е гледал ще съм благодарен да сподели мнение,че не ми се бият 250 км само по снимки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравеи колега ако искаш мога да ти покажа моито а3 1998г 1.6 е но са вкарани доста пари в него. Ако решиш звани 0887370711 ништо ангажиращо ще доида да ти го покажа наи малкото ща имаш база за сравнение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравеи колега ако искаш мога да ти покажа моито а3 1998г 1.6 е но са вкарани доста пари в него. Ако решиш звани 0887370711 ништо ангажиращо ще доида да ти го покажа наи малкото ща имаш база за сравнение.

Благодаря колега,но вече твърдо се спрях на дизел :musik:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А3-ката съм я виждал наживо и наистина изглежда добре и хваща окото,но за хубав сервиз в Свищов :rotcol: няма такъв! :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А3-ката съм я виждал наживо и наистина изглежда добре и хваща окото,но за хубав сервиз в Свищов :rotcol: няма такъв! :zustimm:

Много ти благодаря колега :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако си се спрял на тази огледай за удари отпред,че като гледам фугата на предния капак към калниците и фаровете е крива като пребита змия :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги ,някой от Свищов или Търново, гледали ли са тази А3-ка за да изкажат мнение?...И ако може да дадат координати на някой читав сервиз да я поразгледат.Благодаря предварително.

Ето линка А 3

Преди близо година и аз имах подобна молба към колегите от В.Търново,но явно хората там са доста заети,или не им се ангажира допълнително!

Няма лошо :zustimm:

Аз направих така отидох,пробвах я и я взех :rotcol:

Това е и съвета ми към теб колега :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако си се спрял на тази огледай за удари отпред,че като гледам фугата на предния капак към калниците и фаровете е крива като пребита змия :zustimm:

Точно тази фуга и мен ме притеснява ,че не ми се бият 500 км напразно :rotcol:

Редактирано от nuvoari
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега не,че нещо но ти какво мислиш,че тази кола е оригинална боя ли притеснява те фугата това нали е кола за 250000 и после ще ти е много трудно да я продадеш обади се питай какво е правено и т.н. а ако си мислиш,че на пазара има перфектни коли

съвет от мен няма да си намериш така кола не е важно какво е правено а как е направено и ако колата е имала лек удар а не до преден джам и работи добре на тази цена колата си заслжава

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

съвет от мен няма да си намериш така кола не е важно какво е правено а как е направено и ако колата е имала лек удар а не до преден джам и работи добре на тази цена колата си заслжава

На мен ми е ясно,че няма да е перфектна за тези пари и за това питам ,дали някой не е ходил да я гледа,че миналата седмица врътнах ей така 1000 км по "уникални" обяви :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз доста обикалях докато намерих моето а3 и смея да твърдя,че обиколих цяла България сега го продавам но му искам 7990лв. в cars.bg колата ми е доста хубава но си има и кусури (аз съм перфекционист) поне знам,че където съм тръгнал съм стигнал

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, оглеждай се за Голфчета, като колата ти е за работа не виждам какво толкова я тъкмиш? Тук в София можеш да си я погледнеш, има достатъчно обяви, защото ако пообикаляш още малко колата ще ти се върже златна, а загубеното време за да я намериш, то е безценно!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, оглеждай се за Голфчета, като колата ти е за работа не виждам какво толкова я тъкмиш? Тук в София можеш да си я погледнеш, има достатъчно обяви, защото ако пообикаляш още малко колата ще ти се върже златна, а загубеното време за да я намериш, то е безценно!

Както е тръгнало направо пропаднах с тия Аудита :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако можеш и ако си харесал нещо в Плевен също мини огледай и без това ти е на път за Свищов.

Каквото и да ти кажат най-добре на живо.Вярно, че са си километри, но все пак не купуваш бонбонки! Успех

http://www.cars.bg/u463009

Понеже сега не съм в Плевен понеже съм студент в Русе мога да питам някой агент да я огледа?

Редактирано от agrogrind
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понеже сега не съм в Плевен понеже съм студент в Русе мога да питам някой агент да я огледа?

За Неделя един колега обеща да я погледне...иначе много благодаря за готовността :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доста скъсана е шофьорската седалка, но пък изглежда прилично.

Не е скъсана седалката, има нищожни следи от протрито, които ги имат всички на практика. А волана като виждам кой модел е сигурно и да се свали калъфа ще е супер - такъв на 400к съм виждал като нов. Може на човека ад не му е било удобно да върти гумен геврек :rolleyes:

Иначе за километрите божа работа, но калата изглежда свежичка и сис трува да се погледне.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както е тръгнало направо пропаднах с тия Аудита :rolleyes:

Послушай ме, колега, аз минах по същия път само, че гледах всичко и накрая попаднах на Гофретката и я взех! Огледах всички А3ки и тем подобни, Поло гледах, Ибизи, за това разшири кръгозора и гледай да ти е наблизо, аз гледах да е около София, защото си казах, че няма да се вдигна да мина половин България да си убия времето и пътни разходи за кола, която ми е да се возя само.

Сега като се оглеждам пак за голяма вече бих се разходил, но за малка кола която е за работа - няма да стане. Дебни обявите в София и околията и ще хванеш твоята кола :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До колегите от Русе - някой слуайно да има виждане за тази?

цък

Колега, ако искаш мога да отида да я видя, и да ти кажа за какво иде реч. Ще мога в понеделник най-рано. Ако те устройва пиши.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, ако искаш мога да отида да я видя, и да ти кажа за какво иде реч. Ще мога в понеделник най-рано. Ако те устройва пиши.

Ще съм благодарен, ако не те притеснявам :hilezh:

Редактирано от nuvoari
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...