Jump to content

(chip) Image за AEL


Sag

Recommended Posts

Колеги, за едно приятелче с AEL дали може да се намери чип?

Ние ще го запишем, само файла ни е нужен. За предпочитане, да не е много изсилен?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

едва ли някой ще помогне така,според мен са нужни поне годината на производство и номера на ЕКУ-то. едва ли на този двигател слагат само един вид комп. А и от опит разбрах че хората които могат да ти помогнат едва ли ще го направят без заплащане. иначе в интернет има камара файлове за всички коли. аз даже открих файла, за който платих да ми го сложат.

просто иска търсене колега.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тунингови - http://www.carhelp.info/forums/forumdisplay.php?f=93

Серийни - http://www.carhelp.info/forums/forumdisplay.php?f=69

Приятно търсене.

П.П. Не знам дали няма да трябва да се регистрираш.

Едит. Недей да ме черпиш, може само да ми услужиш с програматора :gruebel:

Редактирано от ithilieth
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има един човек с ник Brezel във VWclub, той е много силен по тези неща :

:dance::):respekt: Коперник,благодая,щях да си отида невежа :respekt: кауна му с каун :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

;):respekt::hilezh: Коперник,благодая,щях да си отида невежа :respekt: кауна му с каун :dance:

да кажете че не го бях написал още в първия отговор, добре, ама вие ...... :):);)

а за програматори имам един два, та който иска нещо да му запиша, само ми праща чип, файл и една кока-кола и е готов.

и към човека пуснал темата, приятелю няма ли да ви е по-лесно, по-приятно, и по-сигурно да си направите файла сами. И аз като вас търсих наготово файлове, и като видях че всички са няква пародия, седнах и почнах да се уча сам и накрая....... Бъззи даде неговия файл и по него преправих моя ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а за програматори имам един два, та който иска нещо да му запиша, само ми праща чип, файл и една кока-кола и е готов.

Чакам си чиповете, че за моята кола са криви 28 пинови.

Файловете ги имам. Принципно, как може да се уговорим да ги драснеш? Къде се намираш?

Едит - току що видях, че си в Пазарджик :respekt:

Има ли някой добър човек в София да ги запишем, след като ми дойдат EPROM-овете?

Редактирано от ithilieth
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и към човека пуснал темата, приятелю няма ли да ви е по-лесно, по-приятно, и по-сигурно да си направите файла сами. И аз като вас търсих наготово файлове, и като видях че всички са няква пародия, седнах и почнах да се уча сам и накрая....... Бъззи даде неговия файл и по него преправих моя :2gunsfiring_v1:

Честно казано аз няма да седна да се уча на такива работи, всяка жаба да си знае гьола.

Предпочитам да правя нещата, в които специализирам и се усъвършенствам постоянно. А и изкарвам повече ?/ч от тях ;-)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами неразбрах в такъв случеи защо търсиш изобщо нещо. вдигаш телефона и си го поръчваш от хора които се занимават с това и са специалисти.

ти хем изкарваш много пари и не ти се занимава с това, хем не ти се дават пари, а си готов да сложиш на колата някаква БОЗА, незнайно каде и как писана. Как точно ще разбереш какво си намерил, освен по името. Интересно ако попаднеш на файл с доволно гориво, махнати лимитери за турбото и надуто турбо до макс. Е вярвай ми колата ще върви истински, известно време.

и после какво ще стане, двигател и турбо за боклука, а ти ще пишеш на някой си неизвестен НИК в някой форум, как файла който ти е пратил ти струва цяла заплата.

или имаш желание и време да вникнеш в нещата, поне малко, зада видиш какво ти предлагат, или си намерил, или отиваш в сервиз който с това си изкарва хляба, и ща ти качи колата на диното, ще замери всичко преди и след чипа и ще си спокоен че няма да издумка някаде.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има ли някой добър човек в София да ги запишем, след като ми дойдат EPROM-овете?

драсни едно лс, ще мога да ти свърша работа

П.П. дай модела на чипа да видя дали имам такъв сокет за програматора

Редактирано от ghostdog
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, мога да помогна с този програматор. Както каза колегата по-горе напиши модела на чипа да видим дали се поддържа, въпреки че предполагам са 27C512 или подобна серия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...