Jump to content

откраднато странично огледало на А3 8L


i0rdan

Recommended Posts

колеги , досега не съм разглобявал странично огледало, но снощи намерих лявото без огледалцето,а основата и машинката за регулация са там. моля по снимката да ми кажете дали е така и какво ми липсва, колко струва...

20120107130427.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

..... моля по снимката да ми кажете дали е така и какво ми липсва, колко струва....

Виж да не са ти излезли "ябълките" от механизма за настроика на позицията. Другото по снимката си е на мястото. Аз го преживях това с дясното огледало. Проблема при теб е, че е лявото и трябва да си търсиш някакво прилично. Около 35лв е неоригинално и около 50лв/еуро оригинално от морга или в порше. Аз дясното го реших с някво изрязано менте за 7лв, но за ляво няма да стане да ти върши работа.

Редактирано от RaDi_b4
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стъклото е същото на Фабиа 1, Октавия 1, Пасат Б5. На А8 Д2 и А6 Ц4- също.

Мизерниците от ВАГ са направили дупките на корпусите да не съвпадат, но тялото, механизма и стъклата са еднакви. Както се досещаш, за Шкода са по- евтини.

Има чешки за Шкода по 15- 18 лв, с подгряване!

Не си купувай втора ръка, освен ако не е от ударена кола, иначе просто ще стимулираш тези кражби :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

кое са ябълките

Като разчистиш снега под това бялото ще видиш пластмаси с обли краища(сфери). Е тези обли краища се казват "ябълки" на селски :lol:.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това може да ти е от полза цък

Не си купувай втора ръка, освен ако не е от ударена кола, иначе просто ще стимулираш тези кражби :P

Много добре казано! На мен ми гепиха капачките на джантите :lol:

Ще си купя от чужд електронен сайт точно по тази причина!

Редактирано от gec1bg
  • Like 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А досега като съм нямал подгрев, ако си взема такова огледало с подгрев, към него се включват двете жички ли ? С кое копче се пуска подгрева, ще мога ли да го ползвам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мислих да се обаждам в полицията, ама после се разубедих... толкова ли лесно се свалят тея стъкълца. Сега не знам и от къде да търся. Където продават все ги дават целите странични.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе човече, цяла тема за едно огледало ли ?

Тези лесно сваляеми части, се крадат много. Чистачките се свалят по-трудно от стъклото на огледалото.

http://www.intercar3000.com/ - тука има огледало, затъмнено с подгряване, за около 20лв.

http://www.intercar3000.com/?q=EG7hXnQ9vz3eGqNU2S7mZjQHykzysI34wbqq3Lf7Q0OdZoUMRAmN%2FtrjnwL0j6ASP6FjI4dVtMA%3D

Редактирано от Bobu
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе човече, цяла тема за едно огледало ли ?

Тези лесно сваляеми части, се крадат много. Чистачките се свалят по-трудно от стъклото на огледалото.

http://www.intercar3000.com/ - тука има огледало, затъмнено с подгряване, за около 20лв.

http://www.intercar3000.com/?q=EG7hXnQ9vz3eGqNU2S7mZjQHykzysI34wbqq3Lf7Q0OdZoUMRAmN%2FtrjnwL0j6ASP6FjI4dVtMA%3D

Без мъртва зона е :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Взимай смело. Аз карах а4-ка 98 год. Няколко пъти ми крадяха огледалата. Купувах си все от Интеркар, няма никакъв дерт. Чудесно е огледалото ! И тая мъртва зона... сигурен ли си че го имаше предишното ти :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, ако не е тайна разбира се, в кой квартал ти го задигнаха? Преди година някъде и аз изгорях със стъклото на огледалото до Бизнеспарка цък. :hilezh: Питам за обща култура.

Иначе просто информативно, цената в Порше беше 116лв и 16 стотинки за 1 (една) бройка. :zustimm:

Редактирано от STRSHR
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, ако не е тайна разбира се, в кой квартал ти го задигнаха? Преди година някъде и аз изгорях със стъклото на огледалото до Бизнеспарка. :hilezh: Питам за обща култура.

Иначе просто информативно, цената в Порше беше 116лв и 16 стотинки за 1 (една) бройка. :zustimm:

Хаджи Димитър

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Скоро и аз си купувах огледала, откраднаха ми ги в района на лъвов мост.

Купих си едното от морга/италианеца/ другото от магазин и то благодарение на двама колеги.

Немога да ти препоръчам това, което купих като чисто ново понеже тази седмица

като мих колата и от шампоана леко му се сговняса покритието и придоби тъмносини-червени

отенъци, които останаха и след измиването или поне се опитвах да не им обръщам внимание

докато шофирам. Ще пробвам да ги махна по-късно, може от студа да са изчезнали :hilezh:

Иначе магазина се намира на ул.Отец Паисий 74-76, цена за шофьорско с подгрев и прибиране

около 28лв, другият магазин/склад/ се намира почти на края на София бул. Ботевградско шосе 491,

говори направо по телефона и питай 962 49 89 сайт

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди месец и на мен ми бяха откраднали дясното стъкло на огледалото. Купих си оригинално с подгрев от Юнитрейд за 80 лв. с монтажа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За А3 имал без мъртва зона и без подгряване, а за А4 имал и с двете, ти за А4 ли си взе.

Редактирано от RaDi_b4
Цитиране на целия предходен пост
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, оригиналните стъкла с подгрев и мъртва зона съответно в оторизираните сервизи като Юнитрейд и Порше вече струват 117,50лв. парчето. Това след Нова година, а преди това бяха по 80 лв. :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, а как да разбера, дали въобще имам подгрев на страничните огледала, за да знам, дали да държа на подгрев като си купувам сега. От снимката видимо има жички, но дали са активни .. ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...