Jump to content

Оригинални Audi/VW/Skoda/Seat части с отстъпка между 18 и 38 % от цената в Порше БГ.


Recommended Posts

  • Отговори 1,8k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Здр

 

Искам да си купя ляв тампон на двигателя (зад шофьора) за Ауди а6 4,2 бензин 2005г. 

 

 

Можеш ли да ми дадеш цена 

 

 

Това е моя телефон ако искаш да ми зв. 0889915775

Редактирано от MuTKoB
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей :)

Пусни ми рамата на едно ЛС съобщение, смс или Skype и утре като имам цена направо ще ти звънна да изкоментираме нещата .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виждам, че темата с маслата е доста застъпена напоследък във форума и с цел повече хора да се убедят в качествата на оригиналните масла на VAG до края на месец ноември пускам по-ниски цени.

5W40 Special plus 5L от 135лв. става на 125лв.

5W30 Long Life III 5L от 165лв. става на 155лв.

Маслото се закупува от Порше БГ/ Юнитрейд, произходът му е гарантиран, качеството също. Не го внасям аз, а го закупувам от тях.

Стандартните цени там за маслата БЕЗ отстъпка са 5W40 - 228лв., 5W30 - 287лв.

Някой ако има интерес може да се свърже с мен тук във форума или на телефон 0894461090, като задължително спомене че е от форума защото тази цена е само за потребители.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте съфорумници,

бих искал да изкажа отличното си впечатление от качеството на обслужване и качествените стоки, които предлага Райно. Имам транспортна фирма с над 50 превозни средства. Винаги когато ми трябва нещо за марките Ауди, Фолсваген, Мерцедес и БМВ се обръщам към него. Авточастите, аксесоарите и консумативите които предлага са наистина оригинални и досега от близо 2 години от както си пазарувам от него нямам едно оплакване, един проблем от продаден продукт. Него и обслужването, което предлага мога да ги оценя с отличен - коректен, точен и бърз. Продължавай все така и за вбъдеще съм сигурен, че който си купи нещо от теб би се върнал отново.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей Райно,

 

Интересувам се за цена на дебитомер за Ауди А4 Б5 2.5 tdi 99г. quattro

WAUZZZ8DZXA230230

Някъде из форума бях чел,че има възможност да се върне и стария и да се доплати за нов.

Има ли такава възможност?

 

Поздрави,

 

Светльо

0888633699

shalachev@abv.bg

Редактирано от Sako8222
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей Райно,

Интересувам се от цена за термостат.

А3 2001г. 1.9tdi 90k.s ALH 

И евентуално за колко време ще го има наличен.

 

Не знам вече на кое да вярвам, на таблото ли, на климатроника ли :D Тези дни ще го гледам и през компа да видим.

 

Благодаря предварително !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей Райно ,   Интересувам се от цената на маслен , въздушен , бензинов и филтър купе с активен въглен . Колата е  АУДИ  А4Б6 1.8Т  150 k.c   2001 код двигател АVJ.  :rolleyes:

Редактирано от veni 76
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо за мен Райно е номер 1:

1. Винаги ми дава най-добрата цена на оригинални части с гаранция

2. Никога не гледа да ми продаде нещо само за да вземе парите

3. Всеки път ме консултира по темите, касаещи ремонт и поддръжка на колата и ми дава изчерпателни отговори на досадните въпроси

4. От хилядите левове, които съм оствавил при него, съм доволен за всяка стотинка!

Евала ти Райно, ти си една от причините да карам Ауди!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нека колегата, който ми изпрати ЛС за поръчка на "Engine coolant temp. sensor G62" за Б5цата да драсне пак едно ЛС защото цялата кореспонденция се изпари :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...