Jump to content

Оригинални Audi/VW/Skoda/Seat части с отстъпка между 18 и 38 % от цената в Порше БГ.


Recommended Posts

  • Отговори 1,8k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Добър вечер колега, интересува ме цена на предна лява въздушна възглавница, за Ауди С8 Д3 2008г. И модула който управлява антените на кей лес гоу-а

 

Благодаря предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здр колега може ли цена за свещи за а4 Б5 1.8т куатро АЕБ 96г казаха ми че са някакви иридиеви или платинени нещо такова и задни носачи горни пак за същото мерси предварително

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега,Raino искам да ви попитам продава ли се като резервна част предпазно стъкло за километража,колата е ауди а3 2000god. 1.9tdi ahf,а марката на таблото е VDO.Ако може да се намери,моля за цена.Благодаря предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет на всички колеги. Искам да споделя че съм много доволен от качеството и цените на частите който предлага колегата Raino.    Надявам се това да се запази и за в бъдеще.  :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък несъм доволен. От седмица имам запитване към него на Л.С.. Звънях му и на скайп, ни отговор ни вест. Поне да си актуализира начина за контакт, жив ли е, работи ли...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съжалявам, че така се е получило. Често имам проблем с ЛСтата, даже винаги съм казвал на хората да ми се обаджат по телефона ако могат. Понякога ми е и лудница и не мога да смогна, затова си търся и човек да ми помага.

Извинявам се още веднъж, към никой не проявявам тенденциозно отношение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Проблема се оказа технически. Всичко е точно с колегата, коректен отвсякъде. Вече само по телефона.. Извинение и успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за помощта и разбирането .  Голямо благодаря.

  

Колегaтa Рaйно е точен и коректен.Двa пъти пaзaрувaм рaзлични нещa от него и съм много доволен. Пaзaрувaйте спокойно. Поздрaви зa колегaтa.

Благодаря ви :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Весели празници на всички, желая Ви здраве, щастие и благоденствие :)

Благодаря Ви за доверието и коректността.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, коя точно кора в багажника ти необходима

ами тази която е от щората кадето разделя багажника на 2 етажа :)

не съм много запознат с точната терминология извинявам се. Лека вечер

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:hallo: Райно, можеш ли да ми дадеш цени за дросел клапа и горни обтегачи на веригите на двигател ASB 3,0 TDI (A6 quattro, 2007)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...