Jump to content

Оригинални Audi/VW/Skoda/Seat части с отстъпка между 18 и 38 % от цената в Порше БГ.


Recommended Posts

Райно, със сигурност ми е изтекъл левия тампон на двигателя. На него има датчик, но няма чаша /става дума над него/. Десния има чашка над него и не виждам в какво състояние е но мисля да сменям и двата. Дай инфо за цена на двата тампона. Двигател AVF391693, Шаси WAUZZZ8E43A386791.



Да добавя за всеки случай - A4, 1.9 TDI PD 131 кс, 2003 година, авант

Редактирано от WOLFBOY
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,8k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Здравей Райно,първо за много години да си жив издрав,този път реших да ти пиша тук вместо да говорим по телефона,на мен пак са ми влезли едни лимки в главата,интересува ме това-8e5807301SGRU,това езадна броня за S4,как мислиш дали ще стане на 1.9тди

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей Райно,първо за много години да си жив издрав,този път реших да ти пиша тук вместо да говорим по телефона,на мен пак са ми влезли едни лимки в главата,интересува ме това-8e5807301SGRU,това езадна броня за S4,как мислиш дали ще стане на 1.9тди

За много години, благодаря ти за хубавите пожелания :)

Ама ти верно не се спря, утре направо ще ти се обадя и ще ти кажа ценичка . :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За много години, благодаря ти за хубавите пожелания :)

Ама ти верно не се спря, утре направо ще ти се обадя и ще ти кажа ценичка . :)

Здравей капачки за джанти с номер 8D0 601 165 K?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега, интересува ме термостат за A3 8L TDI 110к.с. АSV мотор, също така долен и горен шарнир и къс кормилен накрайник за лявата гума.

 

И аз съм твърдо за оригиналните части, напатих си със старата кола на боклуци и  вече китайско, турско или от този сорт не искам и да чуя! 

Редактирано от stefan_mil4ev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, утре ще имаш цена, моля те само ми изпрати рамата на колата :)

Това, което каза за частите ако знаеш по колко пъти на ден го чувам...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Напоследък се сблъсквам с неприятни спекулации. Хора, които не са си купили нищо от мен или са си купи веднъж масло и филтри, продавайки колата си обаче твърдят, че я поддържат изцяло с части закупени от мен.

Нека ако някой се сблъска с подобна информация да се обърне към мен, на никой няма да откажа помощ с информация. Имам си база данни с клиентите, а и съм доста паметлив, мога да кажа точно кога и какво е купено.

Държа си на името, знам какво продавам и няма да позволя каквито и да е било спекулации.

Редактирано от Raino
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За пореден път адмирации за Райно.

 

Дано повече колеги разберат, че като купуват ментаци плащат двойно и тройно по-скъпо.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравей колега искам да взема части за едно обслужване на audi b6 1.9 tdi 131к.с.quatro 2003г,    можеш ли да ми пратиш списък с частите и цените понеже не знам  какво точно ми трябва за обслужването , а съм сигурен че ти знаеш какво точно ми трябва , да кажа че дискове и накладки не ми трябват , едното ми краче на жабката ми е счупено не знам дали имаш такива , ако се сетя за още нещо ще пиша пак . Благодаря предварително . 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, от обслужване до обслужване има разлика и трябва да ме ориентираш какво по-точно ти е необходимо. Под обслужване може да се разбира смяна на масло и филтри или ремъци и ролки или всичко на куп. :)

Пиши ако искаш на лично съобщение и ми изпрати рамата на автомобила.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега, интересувам се от цена за двата хидравлични тампона на двигателя, както и на тампоните на скоростната кутия за A4, B6 '2001, AVJ мотор.

Благодаря

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз искам да изкажа моята благодарност на колегата  за частите които ми изпрати много съм доволен и той самият е много точен и коректен . Поздрави :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега, интересуваме обслужването на а3, 1.6, 1998, горе доло ориентировачна цена за:

 

Обтяжна ролка ангренажен ремък,

ангренажен ремък BOSCH,

пистов ремък CONTITECH

обтяжна ролка пистов ремък,

водна помпа,

масло, (някакво да ми препоръчаш)-

 и филтри,маслен,въздушен и за купето

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, за съжаление не се наемам да продавам алтернативни части, тоест части които се продават под съответни марки, а не под марката на автомобилния производител.Боклуци и неща с неясен произход няма как да вземеш от мен. Ако решиш, че искаш цена за оригинални части, кажи :)

Редактирано от Raino
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега може ли инфо ако знаеш на колко хиляди се сменя ангренажния ремък А4 1.9ТДИ - AHU двигател и комплекта всичко колко излиза при теб. Благодаря предварително.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегата Райно, е супер точен и отзивчив, по което и време на денонощието да се обадиш за съвет и помощ, е винаги насреща.

Продължавай в същия дух приятелю.

Мартин.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...