Jump to content

Оригинални Audi/VW/Skoda/Seat части с отстъпка между 18 и 38 % от цената в Порше БГ.


Recommended Posts

  • Отговори 1,8k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Здравей колега.Трябва ми маслена помпа за а3 s3 1.8Т 2002г. код на мотора AGU.Предварително благодаря!

Редактирано от ros81
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей Райно.Може ли да ми намериш оригинален чип за имоболайзера на Ауди А3 8П 2005г.-TP25 ID48 CAN.И евентуално ми кажи цена за два броя.Благодаря ти предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От днес всеки, който поръча комплект за обслужване - ангренажен комплект, филтри и масло получава подарък оригинален ароматизатор на Audi.

По Ваше желание подаръкът може да бъде заменен с туба антифриз Г13 или спирачна течност.

Ако поръчката надхвърли 1000лв. подарените артикули ще са Х 2.

89462854123fc7477b36307c679e5a46.jpgc6d432036c7c89a3c220e4013bc4f4e1.jpg

89ba3411924a5f08a5e73f07c988fecb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Райно, продаваш ли части за по старите б5-ци. По конкретно минах на б5 1.8 125к.с. комби 1997г. производство. Стандартните неща-филтри, масла,спирачни течности. За въздушен филтър, спирачна течност и хидравлична течност каква ще е цената? А да и предни дискове какви са им цените?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доста добро клипче, обясняващо и показващо разликата между оригинален маслен филтър и алтернативен.

Макар че е на на BMW нещата са общовалидни. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега здравей искам да те попитам дали можеш да ми намериш алуминиевата лайсна около скоростния лост за Q5 модел 2011.

Не знам какъв номер е за да ти е по лесно,(ако искаш да ти пратя рамата незнам) само знам че на всякъде я пишат  с ''Alu''. Примерна снимка ти прикачвам. Благодаря предварително.

post-95616-0-31521100-1432408940_thumb.j

Редактирано от Florev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Здравей.

Разбира се, че мога. :)

Алуминиевите лайстни за този автомобил са 3 вида, така че ако ми дадеш рама ще мога да видя точно кой е.

Тази от снимката е brushed aluminium, слага се когато автомобилът е с интериорен S line пакет.

Редактирано от Raino
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей.

Разбира се, че мога. :)

Алуминиевите лайстни за този автомобил са 3 вида, така че ако ми дадеш рама ще мога да видя точно кой е.

Тази от снимката е brushed aluminium, слага се когато автомобилът е с интериорен S line пакет.

 

Тя моята е S-line няма проблеми :)

Рамата е : WAUZZZ8R8BA078640  а относно номера на лайсната (ти ще кажеш дали е този) е: 8R0863305AAJ9

Редактирано от Florev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тя моята е S-line няма проблеми :)

Рамата е : WAUZZZ8R8BA078640  а относно номера на лайсната (ти ще кажеш дали е този) е: 8R0863305AAJ9

Нали ще провериш за лайсната моля те виж и топката на скоростния лост. Номера мисля е 8К1713139EQPY

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей Колега,

 

Интересувам се от цена за чистачки предни и задна за Октавия комби 2008 преди фейслифта.

 

Доколко разбрах има и вариант само перата да се сменят.

 

предварително благодаря:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...