Jump to content

Оригинални Audi/VW/Skoda/Seat части с отстъпка между 18 и 38 % от цената в Порше БГ.


Recommended Posts

Може ли цена за комплект агренажен ремък и ролки за ауди а4 1.9 тди куатро 110 к.с 98г. vin WAUZZZ8DZWA194400.Ако може цена за комплект и цена по отделно за всяка ролка и ремък.Благодаря предварително

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,8k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Аз искам да си сваля всички копчета и да си ги боядисам.има ли подходящ спреи от тези или ако някои знае точно номера на черния цвят?

Няма такъв спрей и за съжаление не мога да ти помогна. Покритието на тези копчета не е просто боя ами някакво гумирано, само с боя няма да е ок.

Може ли цена за комплект агренажен ремък и ролки за ауди а4 1.9 тди куатро 110 к.с 98г. vin WAUZZZ8DZWA194400.Ако може цена за комплект и цена по отделно за всяка ролка и ремък.Благодаря предварително

Утре ще ти изпратя цените. Само да уточним, ремъците и ролките за ангренажа ли ти трябват само или и пистов ремък с ролки ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега, интересуват ме текстилни стелки за A4 B8, цена. Мога да ти пратя vin ако се налага да се уточни цвета.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте интересува ме дали можете да предложите пропорционален малсен клапан за ауди А2 1.6 fsi (намира се отгоре в ляво от свещите) ? 

На английски е Camshaft Control Valve 205

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет колега,имаш ли я тая джаджа (маркуч, вентилация на капака на цилиндровата глава) с номер на 

AUDI:
058 103 213 ако може и цена!
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Мерси предварително.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Здравей колега, колата ми е 2.0TFSI BWA Quattro Декември 2005-та - можеш ли да ми дадеш цени за инжектори и 2те ламбди (мен едната ми е умряла но не знам още коя), благодаря предварително :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега, бяхме с е уточнили да ми провериш за малко части. Има ли някакво развитие по въпроса? Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей,

интересува ме цента за комплект стопове за facelift (диодните) за а3-ка Sportback . Евентуално и някакви преходници за да паснат на а3 8P

Редактирано от Wolfgar
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, каква е цената на тези плафончета на задния номер за седан(8E0807430A, 8E0807430B). Че не ми свети номера отзад и ми свети за грешка на таблото.

Също така ми трябва и основата в която влиза щеката за проверка на маслото. Счупи ми се отгоре и ми трябва тази оранжева част. . Това е парт номера 06B103663G

Колата е Ауди А4 Б6 1,8t AVJ седан 2001.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямам думи колко коректен е колегата.

Поръчах си ангренаж и водна помпа от него и Еконт бяха успяли да пукнат водната помпа. Райно я замени без забележки.

Да не говорим за качеството на частите и цените.

Препоръчвам!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Частите се вадят от склададжия, след това ги взимам аз или ми ги носи шофьор, сортирам ги по клиенти, пращам ги. Идеята ми е, че всяка една част ми минава през ръцете по няколко пъти и няма шанс да пратя нещо с дефект. Във въпростният случай сложиха помпата в кутията при ангренажния комплект и седеше издуто. Всеки път ме питат за застраховка, но пращам по 20 пратки на ден и това би забавило дейността и би оскъпило доставката към клиента. Факт е, че за толкова години и много пратки това е първият случай.

Все едно, важното е, че клиентът не е виновен пък по никакъв начин и затова го компенсирах веднага.

Ники, като прочетох поста ти за миг изтръпнах, че има проблем и с твоята помпа :)

Редактирано от Raino
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей Колега!

Моля за цени на следните части за Ауди А4, Avant, 1.9 TDI, 2002г.,

- комплект предно окачване (шарнири, накрайници, биалети и др);

- лостче за темпомат;

- долната кора на волана, с прорез за лостчето на темпомата;

-трети стоп;

-механизма за затваряне на жабката

Писах и на лични, но нямам отговор.

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...