Jump to content

Оригинални Audi/VW/Skoda/Seat части с отстъпка между 18 и 38 % от цената в Порше БГ.


Recommended Posts

здравей колега  интересуваме какво масло ми трябва и колко литра за s4b7 344kc. 2005.  цена. също така и филтрите комплект. мерси предварително 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,8k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Здравей колега,трябва ми добавката на предната броня където е със халогени + халогените (за ауди а3 8л) ако може една офертичка да ми дадеш.Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поръчах едно произведение на изкуството за клиент, вчера пристигна и реших да го споделя :)

69cba2c42d5214db43b07137979a911f.jpg714334c59075de65eae72f3c687e659b.jpg

S line titanium package edition решетка :)

здравей колега , може ли да ми кажеш цена за тази решетка ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега, можеш ли да дадеш цена за задни амортисьори Боге или Билщайн + прахоуловители и ударните тампони, всичко да си е комплект :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

WWWUZZZ4BZ1N039484

 

Здрасти, трябва ми датчика за маслото, който се намира на картера / високо налягане /. Благодаря.

0888220071 Калин

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей!

 

За AUDI A6 (4B, C5) 1.9 TDI 1998 110hp AFN дизел седан ми трябват хидравлични тампони за двигателя.

 

WAUZZZ4BZWN015689.

 

0877519634, Цецо

 

Благодаря

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега, от скоро съм собственик на Ауди а4 б7 2.0тди 140к.с. трябва да сменям масло и филтри като за начало :) 
 маслото мисля да е 5w40  и да не е лонг лайф (защото няма да му навъртя 20х.км за една година)  номера на рамата е WAUZZZ8EX8A071100
цена ще може ли ? 
Благодаря и успешна седмица ! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега,

 

скоро си взех Ауди А4, 2.0 200 к.с. Quattro 2005г. и търся подлакътник и жабка/вратичка за жабка. Ще можеш ли да намериш?

 

Благодаря!

Редактирано от Gogobs
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодарности на Райно за бързата доставка,за оказаното съдействие при обслужването и за корекното отношение.Признавам си че,имах съмнение относно частите и за това ги проверих.Оказа се че частите са оригинални и всичко е ок.

 

Много коректен!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега,търся Ангренажен ремък(оригинален)за А4 1,9тди АФН 97г. и хидравлично масло за хидравликата(зелено)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Здравей,Можеш ли да ми пуснещ ценоразпис на масло, филтри, ремъци, ролки, накладки, чистачки и рамене за тях, кора за двигателя, за АУДИ А4 Б6 2001 1.8 Т на следния email : tanq_varna@abv.bg

Редактирано от levis
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега,

Търся мотор за задна чистачка, държач за сенник - 2 бр, бутон за аварийни светлини за Audi A3,2005,2.0TDI sportback.

Благодаря предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега изпратих ти съобщение но все още не съм получил отговор (за ангр.ремък и хидр.масло)Рама  WAUZZZ8DZVA079455

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега,скоро ще има смяна на съединител,та да се подготвя-1.8Т,99г,APU двг....а и цени за ремъци,ролки и помпа няма да е излишно да ми пратиш....поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега, търся лява капачка за пръскалката на фара.Ауди А3 8L.Става въпрос за изпъкналите капачки, тези които ги слагат на фейслифт-а.

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...