Jump to content

Audi MMI 2G 2012


Recommended Posts

Версиите са няколко, ти най-вероятно си с тази от 2007-ма там по дефолт си е 3д.

В по-ранните версии е 2д.

Аз съм с последната версия, тя ми оправи някой бъгета на блутута и радиото.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

колеги някой ще удари ли едно рамо с тия дискове, че нещо не мога да го подкарам при мен!

Ако някой има възможност да ми запише читав диск ще съм много благодарен!

В София съм!

Поздрави!!!

Никокой ли ня

Здравейте,

колеги някой ще удари ли едно рамо с тия дискове, че нещо не мога да го подкарам при мен!

Ако някой има възможност да ми запише читав диск ще съм много благодарен!

В София съм!

Поздрави!!!

Колеги никой ли няма да помогне, за да подкарам навигацията?!?

Редактирано от tghyre
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако си прочел цялата тема за MMI и ако все още не ти се получава напиши каква точно грешка ти дава за да ни ориентираш къде би могъл да е проблема.

За кой модел ти трябват карти?

Кое точно си изтеглил?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Версиите са няколко, ти най-вероятно си с тази от 2007-ма там по дефолт си е 3д.

В по-ранните версии е 2д.

Аз съм с последната версия, тя ми оправи някой бъгета на блутута и радиото.

колата е 2005та, а 2007 е напуснала пределите на Германия, съмнявам се да е с най-новия софт, а навигацията е само 2д

има ли смисъл изобщо от това 3д, по добре ли се ориентира ?!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако си прочел цялата тема за MMI и ако все още не ти се получава напиши каква точно грешка ти дава за да ни ориентираш къде би могъл да е проблема.

За кой модел ти трябват карти?

Кое точно си изтеглил?

Изтеглил съм от темата линка с картата (Audi MMI High (MMI 2G) Navigation DVD Edition 2012 Europe Teilenummer: 4E0 060 884 CN [01.2012]....тегля го и правя имидж на ДВД "Вербатум" DVD+R, но без да правя настройките показани в едно видео на колега от темата!....та правя имидж и когато пусна диска не го рапознава, изписва ми, че не разпознава файловете.....не разпознава диска нещо и тва което е записано!.....модела не знам какъв на навигацията е в смисъл не са ли едни и същи MMI навигациите....колата е Audi A4 Avant 2006!

Благодаря предварително!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега опасявам се че А4 е с RNS.

Нека някой колега ме поправи ако греша.

Принципно всички от форума са ъпдейтнати към новият софт.

В смисъл че тегля това което не трябва ли?...или принципно няма вариант да подкарам навито?

Останах с впечатление от това което съм прочел, че тази навигация тръгвала, за разлика от старата която може да се ползва само като цветно радио?

П.С. ако трябва да се ъпдейтва софта как се случва, че изглежда си прав, май съм с RNS-E?

Поздрави!!!

Редактирано от tghyre
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

A4 действително е с RNS-E, което подвеждащо при стартиране ти изписва, че е MMI. Тази карта тук НЕ е за него, но освен това картата за твоята навигация може да се изпече на диск само с конкретна записвачка. Свържи се с колегата М тук от форума и той ще ти продаде копие на актуалната версия срещу символична сума.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на колегите baba и Wizi за оказаната помощ! Вече се сдобих от Ицо /М/ с дискове за навигицията...работи безупречно.....благодарности и на него!

Поздрави!!!

Редактирано от Wizi
Безсмислен цитат на последно мнение в темата
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Не е с Facelift, само че не мога да сваля файла може ли да ми помогнещ

Благодарп ти!

11003451.jpg

Audi Europe Navigation DVD for MMI 2G Systems.

Part No. 4e0 060 884 CN

Дата на издаване: 28.12.2011

Съвместим със:

A4 (B8 / 8K) Limousine: KW 36/2007 ? 22/2009

A4/S4 (B8 / 8K) Avant: KW 03/2008 ? 22/2009

A5 / S5 (8T) (Coupe): KW 08/2007 ? 45/2008

A6 / S6 (C6 / 4F) Limousine: KW 05/2004 ? 22/2008

A6 / RS6 (C6 / 4F) Avant: KW 02/2005 ? 22/2008

A6 (C6 / 4F) allroad quattro: KW 12/2006 ? 22/2008

A8 / S8 (D3 / 4E): KW 26/2002 ? 22/2008

Q7 (4L): KW 06/2006 ? 22/2009

Покритие:

Andorra, Belgium, Denmark, Germany, Estonia, Finland, France, Greece, Great Britain, Ireland, Italy, Croatia, Latvia, Liechtenstein, Lithuania, Luxembourg, Monaco, Netherlands, Norway, Austria, Poland, Portugal, San Marino, Sweden, Switzerland, Slovakia, Slovenia, Spain, Czech Republic, Hungary, Vatican

Също с покритие : Bulgaria, Romania, Croatia, Bosnia & Herzegovina, Serbia, Macedonia.

Torrent файл: IsoHunt

Тествано и работи,

записано на Verbatim DVD +R с ImgBurn на 4х скорост.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на колегата за постинга - чичо spe се завръща при марката след няколко годинки пауза. При мен тръгна без проблем на DVD-R записано на 4х...доста информация са наблъскали, само дупките ги няма :)

  • Like 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой колега може да ми съдейства за запис на навигацията, защото вече пробвам на три различни писачки( 2х HP и едно LG) и два различни диска (Sony и Imation DVD+R) и не могат да се четат. Използвам ImgBrun и правя и допълнителните настройки, но удрям на камък...

Някой :unsure:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, как мога да си изкарам сам диска с навигацията от DVD то в багажника, за да инсталирам новата версия.

Благодаря!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, не функционира.

Предполагам е заводски заключено. Аз имам кабел и софтуер но нямам идея как та го направя.

Ако някой може да обясни по подробно, ще съм много благодарен.

Редактирано от Allen8
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря много, сега ще опитам :rolleyes:

Редактирано от Wizi
Безсмислен цитат на последно мнение в темата
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...