Jump to content

Audi MMI 2G 2012


Recommended Posts

С тази нави 2012 съм от вече месец и съм много доволен - много по-подробна е и като че ли по-бърза.

Записах я на Verbatim DVD+R (записвачката е LGBH10LS30) на x2 с imgburn (не съм правил никакви допълнителни настройки на imgburn),

MMI го разпозна без забележки.

Сега имам друг проблем - успях да запомня само един Stop адрес и то не знам как - вече не иска да запомня нищо по-вече.

Ще пробвам да update MMI с по-нова версия - сегашната ми е 41.4.0 (USA version).

Видях че има нова USA version - 46.1.0 (Update CD set p/n 4F0 998 961), но още не я намирам за сваляне.

Ако някой намери линк моля да сподели.

Редактирано от ljlazarov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Здравейте, много ще съм благодарен ако някой ми изпрати (срещу заплащане) едно копие за А6 2004. Опитах на какви ли не дискове и записвачки не става и не става.Мерси предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Нов съм във форума и не съм сигурен дали е засегната темата, но поне за момента неуспях да намеря информация за MMI 3G. Дали има вариант за update на картата за такава навигация ?

Предварително благодаря за информацията!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Намери си една SD карта от 32GB и ако си навит ми се обади да пробваме.

Имам свалена карта за 2011, но не съм я тествал още никъде. Ъпдейта иначе струва към 500лв, а към него и 120лв за самото инсталиране <_<

За теб картите вече не са на DVD, а на SD карта. Самата карта е 20на гигабайта, ако не се лъжа - за това ти трябва директно 32 гиги флашка :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Колеги един приятел си купи S8 2003та година, направихме тоя диск обаче не можем да разберем как се вади старя :D та може ли някой да "удари едно рамо"?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вади се като се отключи опция през ваг-ком, моя го отключиха с порше запад.

Тоест за да го извадим трябва да идем до някой майстор ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обърках нещо :)))има си навигация,работи си ,и диск си имам към нея AUDI MMI VERSION 2006..от много радост че имам кола,забравих да погледна в багажника...има си ДВД..но незнам как да запича диска и на какъв носител...благодаря ако някой помогне...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

направо записвайте на 2х. Два броя записвах на 4х и бързо сдадоха багажа. Интересно, че 2011 записах на 4х и поработи 8-9 месеца без грижи. всичките на еднакви пластини НР

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Здравейте,

колеги някой ще удари ли едно рамо с тия дискове, че нещо не мога да го подкарам при мен!

Ако някой има възможност да ми запише читав диск ще съм много благодарен!

В София съм!

Поздрави!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, кажете честно има ли смисъл от ъпдейта на ММИ. Ако единствената разлика е изглед на навигацията в 3D ?

Нека някой който е направил ъпдейт да каже мнение

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еми аз чесно да ти кажа не намерих разлика освен 3д-то

има една отпция когато слушаш диск и натиснеш копчето за усилване и намаляване да ти спира звука ( mute ) а песента да продължава да ти върти напрет, просто mute , а след ъпгрейда с натискането на копчето вече стана на pause и това ме изкефи, по удобно е , а не после да си пускаш песента отначало

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

когато си на CD и натиснеш копчето да на прави MUTE песента си минава пауза.

когато си на CD и говориш през блутута песета пак минава на пауза за целия интервал на разговора.

тези неща си ги имам и аз и нямам ъпдейт :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...