Jump to content

Audi MMI 2G 2012


Recommended Posts

Момчета може ли някой да я качи на друго място? Наистина не може да се изтегли от този линк. Искам да попитам и да ли ще стане за С5. Мерси предварително :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Stoil, а каква навигация трябва да търся за моята кола?

информацията, която даваш е малко объркваща

горе е написано С5, което ще рече А6 Ц5

в профила ти пише S5

кое е истината за да ти отговори някой правдоподобно?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кого от вече притежателите на версия 2012 да помоля ми я качи на личното FTP за да можем и останалите да имаме бърз трансфер за сваляне?

Ще му споделя данни за връзка на лично.

Благодаря!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

интересно с Даемон туулс не иска да тръгне записа, казва, че файла е некоректен.

със ИсоБърна тръгва от раз да разписва :?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не тръгна. записах го на 4х, TDK DVD+R

като го сложих днес в диска, на дисплея изписа, че тръгва процедура по разпознаване, и после само check DVD disc!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някъде бяха споменали, че даже и да тръгне, след време диска се скапвал и се налага презапис. Не е чак толкова фатално, но ме притеснява варианта да не се скапе лазера на ДВД-то както се получаваше при Сони-конзолите и записани дискове. Някой имал ли е вече проблеми от подобно естество?

Друго което исках да питам е, след като веднъж се пусне 2012 версията, може ли да се пуска старото ДВД с например 2008 или вече непременно трябва да се ползва само 2012 и нагоре?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

не тръгна. записах го на 4х, TDK DVD+R

като го сложих днес в диска, на дисплея изписа, че тръгва процедура по разпознаване, и после само check DVD disc!!

Същия проблем го има и при мен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, аз имам следния проблем, след като сваля архива(Audi MMI Basic Plus Europe 2012) и го разархивирам се появява директория(Audi MMI Basic Plus Europe 2011-2012 CD) с архиви с бин-ове за отделните части на Европа и е за СД, не за ДВД.

Въпросът ми е, как да го бърн на двд или просто съм свалил грешен файл, който не е за двд?

Предварително благодаря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не виждам какъв плюс би било да трябва да сменяш дискове когато започнеш да излизаш от картата за да имаш актуална представа на къде отиваш :unsure:

Има ли вероятно въобще да не е за твоята навигация? Ти с MMI Basic ли си?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако има версия на CD аз бих я опитал. Няма да излизаш да сменяш дискове, не бой се. Щом на 1 двд събират цяла европа, в най-лошия случай да смениш 1 диск докато пикаеш. Ако изобщо има такъв вариант, защото ми се струва че3 няма.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да с мми бейсък съм, и свих тази версия от линка в началото на темата. Навсякъде пишеше, че е двд, докато не се реархивира. Но не съм сигурен, че е плюс, около 8 диска се връзват.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересно със TDK DVD+R не става, после пробвах със SONY DVD+R същия резултат. НЕУСПЕШЕН! Независимо дали се записва със имиджбърн или Неро.

Със Вебатим се получава успешен запис.

Като поставя диска, софтуера го разпознава веднага и пида дали искам да направя ъпдейт.

НО! Три пъти "правих" ъпдейт, и трите пъти казва, че не GPS устройството не кореспондира.

Какъв може да е сега проблема.

Както колега беше посъветвал проверих версията на софтуера на ММИ. Слагам данните. (не че на мен ми говорят нещо)

SW: C6-HU 21.2.0.0534

HW: C6-HU 6351D2.0

FC SW: 03501AFC6AB320870

FC PS: 0870 FC HW: H07

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Здравейте. Незнам дали някъде във форума е обяснено, но понякога трябва да се бутне една настройка в ImgBurn за да се запише диска, по подходящ начин, устройството да го чете.

Тук на видеото може да видите коя настойка се бута: (Там където той избира Samsung, вие избиране марката на вашето записващо устройство).

Моето DVD в колата, TDK i Sony дискове не иска. Като го вкарам и дирекнто ми пише Please check navigation DVD, и до там.

Записвам само на Verbatim и с тази настройка в ImgBurn и всичко си тръгва без проблем.

Записвайте дисковете на ниска скорост 2х, 4х

поздрави.

Редактирано от instructor
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...